Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blossom tłumaczy się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

#61

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, w przeciwieństwie do większości wypowiadających się na forum ja nie jestem ekspertem od oceny prawdziwości materiałów filmowych, choć radzę sobie zupełnie dobrze z programami graficznymi. Myślę jednak, że gdzie jak gdzie, ale w TV z całą pewnością mają ekspertów od badania materiałów filmowych zanim zdecydują się je wyemitować. I proszę jaka niespodzianka, do bani ci ich eksperci skoro nie zwrócili uwagi na takie rzeczy jak:

Troszeczkę się zagalopowałeś, nie ma w telewizji ludzi od sprawdzania czy film jest autentyczny czy nie. Sam sobie to wymyśliłeś Przemo, oni dostają nagrania tak jak dostaje TVN filmy od widzów choćby z ostatniej nawałnicy itp. Pokażą lub nie jeżeli się przyda. a jeśli temat jest chwytliwy albo szokujący to nie wazne czy nagranie spreparowano.

Przy okazji, widziałam fałszywe nagrania znacznie lepiej prezentujące się od tego tutaj, a to że puścili w TV raczej nic nie znaczy. Miski w Zdanach też puścili w TV.
  • 0

#62

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żeby nie zakładać nowego tematu:

http://www.prweb.com...rweb1395924.htm

Jak chcecie ufo to sobie zamówcie u tego kolesia. Sądzi że przyzwie on kilka spodków 30 października... A co najlepsze nazywa się... Yahweh...
Coraz dziwniejsze rzeczy się dzieją...

Pożyjemy zobaczymy...
----------------------------
A co do tematu...
Ludzie, ludzie, ludzie...
*Blossom, więcej straciła niż zyskała. Oddała nawet pieniądze za książki.
Czy dość sławną aktorka i pisarką, zaryzykowała by karierę dla głupiego żartu? Wątpię...

*Wszyscy czepiają się że zarabia z bloga.
Jakim cudem się pytam?
Reklamy z Googla są na co drugim Blogu z Bloggera, nawet mój kumpel je ma. I nie dostaje za nie kasy.

*Dziwicie się że zablokowała bloga. Gdybyście zobaczyli takie komentarze na swoim blogu też byście go zablokowali...
A co do....
14 października był jednym z najcudowniejszych dni w moim życiu.
Spędziłem go w gronie oddanych mi przyjaciół, na świeżym powietrzu, bawiliśmy sie świetnie, jak za starych dobrych lat.
Poznałem też wiele ciekawych osób, wszedłem także pierwszy raz z własnej woli ( xD ) na Porcysa

Tak jak Ciekawy, sądzę że najpiękniejsze jest to, że ludzie z różnych stron świata, zjednoczyli się i wierzyli. I wierzą nadal. A czy warto było wierzyć przekonamy się. Może dziś, może jutro, a może w 2013...

A wiedzieliście o tym: Według kalendarza Juliańskiego 14 paź to 24 Paź...
http://pl.youtube.co...8.blogspot.com/

He,he pierwszy post a już się rozpisałem ^^
  • 0

#63

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chce tu obrazić katolików, ale musze to powiedzieć. Nie używacie własnych mózgów tylko jesteście laleczkami, którym można wszystko narzucić.


To ty jesteś laleczką, która dała sobie wmówić że jest oszukiwana.

Jesteście ludźmi nad którymi inni mają kontrole.


Och, no o tym to nie wiedziałem. Ależ jestem głupi, przecież księża siedzą mi pod oknem i nie pozwalają wyjść z domu, a papież ostatnio dzwonił żebym nie przesłuchiwał nowej płyty Metallici. Że też ja się daje tak kontrolować.

Nie potraficie myśleć sami w inny sposób.


W inny, czyli właściwy dla CIEBIE tak? Spójrz co ty piszesz, i kto się tutaj ośmiesza.

Jak wam w kościele mówią, że Bóg stworzył ziemię i życie na niej to po jakiego bata stworzył inne planety?


Skąd mam wiedzieć, kiedy Bóg stworzył wszechświat ? Być może, jak twierdzi fizyka, kilkanaście miliardów lat temu. Może wcześniej. Może później. Czy to jest aż tak ważne ? Typowy przykład ateisty, który czepia się pierdół.

Można z tego wywnioskować, że Bogiem jest wszechświat.


Wszystko jest Bogiem. Wiem że tego nie rozumiesz, nie dziwie się.


Oni szukają prawdy.


Ciągle słysze że szukacie prawdy, blebleble i ciągle w kółko o tym samym. I co znalazłeś już tą swoją "prawde"? Ja znalazłem swoją w religii, a ty możesz znaleźć swoją w dyskotece. Szczerze, ZWISA mi to, i odpieprz się za przeproszeniem odemnie.

Raczej dla mnie śmieszni i żałośni są sceptycy co żyją tym co im narzuci kościół


Litości...

:looooooooooooooooooooooooooooool:

I kto tu jest śmieszny człowieku. Nie potrafisz rozróżnić religii od kościoła, a zabierasz się za tematy wiary. I bardzo dobrze że nie zacytowałeś moich postów, zapewne nic z nich nie zrozumiałeś. A szkoda, bo wszystko co tutaj napisałeś ja już wczesniej wyjaśniłem.
  • 0

#64

Narsereg.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zadziwia mnie z jaką płynnością, można odejść od tematu głównego na temat religii i wiary, rozpoczyna kolejna pusta dyskusja, ktoś mógłby ją zawczasu ukrócić, tym bardziej, że z tego co mi wiadomo na tym forum są odpowiednie do tego typu (cywilizowanych) dyskusji.
  • 0

#65

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://video.mail.ru...rnal_8/5/6.html

- jak ktoś mi powie kiedy został nakręcony to będę wdzięczny...

co do kalendarza...

kalendarz jest taki jaki mamy więc nie ma mowy o pomyłce - ufoludki są przecież inteligentniejsze od nas ;p
  • 0

#66

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytanie moje jest obraźliwe za co przepraszam z góry.

Niektórzy są naprawdę takimi idiotami czy tylko udają?



muszę się zgodzić.

http://video.mail.ru...rnal_8/5/6.html

- jak ktoś mi powie kiedy został nakręcony to będę wdzięczny...


Widziałem to już z miesiąc temu na tym forum. Jest to halo słoneczne.

Masz tu link do wikiepdii z definicją http://pl.wikipedia.org/wiki/Halo, a tu do galerii na wikimedia http://commons.wikim...Halo?uselang=pl

I nie offtopujemy...
  • 0

#67

Deadend.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobrze, to ja może wyjaśnię laikom co jest prawdziwym szanelingiem (skoro już padł argument wiary w szaneling)

prawdziwy szaneling to OOBE w Lucid Dream, w stanie poza ciałem i umysłem, spotkanie które wywiera niesamowity wpływ na stan umysłu i świadomości.

czyli, channeling odbywa się w stanie świadomego śnienia, i jest spotkaniem w przestrzeni poza przestrzenią i czasem z innymi istotami. taki stan może mieć miejsce w chwili "zawieszenia umysłu", ale w przypadku pani Blossom ma miejsce w śnieniu wink2.gif i tego jestem pewien

takie spotkanie ma charakter rozmowy "telepatycznej" - odsyłam do Roberta Monroe. "oszustwo" jakiego dopuścił się Ten, kto z nią rozmawiał ma swoje uzasadnienie, którego i tak 95% osób czytających moje wypowiedzi nie zrozumie, a ja go nie zaakceptuję bez słów krytyki zatem nieistotne jest jego rozważanie.

rzeczy są jakimi są. osobom podważającym pewne tezy podam genialne rozwiązanie ich problemów - skoro nie widzieliście bakterii i wirusów, to ich na pewno tez nie ma. tak jak kwantów, fizycy kwantowi to szarlatani. bomba atomowa to na pewno spisek szatana, a czarna materia - która przecież nie istnieje i stanowi 90% masy wszechświata to też szalenie nieprawdopodobna hipoteza.

podobnie jak medytacja, joga, hipnoza i wszystko inne czego NIE ZNACIE. w zasadzie to jak ktoś nie leciał samolotem to powinien zastanowić sie czy grenlandia na pewno istnieje, bo jej pewnie nie widział.

brak mi słów..


Tak bardzo pięknie, a jkieś naukowe dowody na zjawisko chanellingu istnieją? Bo na temat hipnozy z pewnością znajdzie się mnóstwo wiarygodnych opracowań natomiast chanelling - lol. Tylko prośba nie odsyłajcie do jakiś dziwnych stron w necie, wikipedii czy książek autorów typu Erich von Däniken...

Co do samej pani Blossom- kobieta jest:
1.naciągaczką.
2.osobą chorą psychicznie.
3.j.w.

A całe to jej gadanie zalatuje sekciarstwem i odpowiednie służby powinny się nią zająć...
  • 0

#68

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak bardzo pięknie, a jakieś naukowe dowody na zjawisko chanellingu istnieją?
--cut



ja jestem dowodem. nie spałem przez 21 dni, a psychiatra powiedział mi że jestem książkowym przykładem i rozmawiał ze mną prawie 2 godziny, publiczny i za darmo, na koniec podziękował i powiedział że to była przyjemność

comprende?
  • 0

#69

kabir.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak bardzo pięknie, a jakieś naukowe dowody na zjawisko chanellingu istnieją?
--cut



ja jestem dowodem. nie spałem przez 21 dni, a psychiatra powiedział mi że jestem książkowym przykładem i rozmawiał ze mną prawie 2 godziny, publiczny i za darmo, na koniec podziękował i powiedział że to była przyjemność

comprende?



Nie spałeś 21 dni ??? I to ma być dowód na to że jesteś normalny czy na to że chanelling istnieje ???
  • 0

#70

Pio.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I co? Przylecieli?
Opublikowano: 16.10.2008 | Kategoria: Ezoteryka

Zadziwiające jest to, w jaki sposób ludzie podatni są na wszelkiego rodzaju szarlatanerie związane z UFO i cywilizacjami pozaziemskimi. To taka cecha naszych czasów. Okazuje się, że wciąż bardzo łatwo wywołać ów dreszczyk podniecenia wynikający z oczekiwania na kontakt, lecz najbardziej zadziwiające jest to, jak wiele osób wierzy w rewelacje wszelkiego rodzaju szarlatanów, jak to miało miejsce ze słynnym już 14.10, który przeszedł do historii.

Cała ta dziwaczna historia rozpoczęła się całkiem niedawno i z pewnością nie należałoby zwracać na nią uwagi, gdyby nie swoisty ferment, jaki wywołała. Choć raczej trudno przyznać, że racjonalnie myślący człowiek uwierzyłby w twierdzenia niejakiej Bossom Godchild, to jej rewelacje odnośnie przybycia na Ziemię pozaziemskich emisariuszy, którzy ujawnić mieli się ludzkości 14 października wywołały zdumiewający odzew, szczególnie w Internecie. Mimo to zapoznając się z opiniami, a to właścicieli blogów, a to użytkowników for czy portali dojść można było do zdumiewających wniosków wskazujących jasno na to, jak wielu ludzi potraktowało całą sprawę z wielką powagą. I nie chodzi tu tylko o USA, gdzie podobne rzeczy są właściwie powszechne, ale i o nasz kraj (propagatorów tych rewelacji nie warto wymieniać).

CZY WIERZYĆ KONTAKTOWCOM?

Australijka Blossom Goodchild była nikomu nie znaną osobą, aż do czasu ogłoszenia światu swych rewelacji. Według niej 14 października roku 2008 na niebie pojawić miał się pozaziemski statek, co miało być ostatecznym dowodem na istnienie Federacji Światła (i jak to w opowieściach kontaktowców bywa) przynoszącej Ziemi zbawienie. Nie trzeba chyba dodawać, że do tego nie doszło, podobnie jak w przypadku dziesiątków podobnych rewelacji. Problem wydawałby się niewielki, gdyby po raz kolejny nie potwierdził kilku reguł odbijających się także na ufologii.

Niezależnie od tego, czy incydent z „14.10” był zamierzonym przedsięwzięciem mającym na celu śledzenie rozwoju internetowych legend czy też skłonności użytkowników sieci do przyswajania sobie najbardziej absurdalnych z możliwych informacji, ważne na samym początku jest również wskazanie statusu takich osób, jak twórczyni całego zamieszania. Tworzą one odrębną grupę, która zawiera się w ramach tego, co określić można UFO-folklorem, czyli w najprostszym ujęciu ekspresywną dziedziną kultury ludzkiej powiązaną ze zjawiskiem UFO i wiarą w życie pozaziemskie, która wskazuje nam na stopień zadomowienia się tego stosunkowo nowego fenomenu w świadomości społeczności. W jego skład zaliczyć można wszelkiego rodzaju UFO-kulty, kontaktowców czy channelingowców, których czasem trudno określić w sposób obiektywny inaczej niż zwyczajną szarlatanerię napędzaną przez wzrastające zainteresowanie duchowością, choć niekoniecznie związaną z istniejącymi zinstytucjonalizowanymi religiami. To właśnie na fali zainteresowania ezoteryką, szeroko pojmowanym rozwojem duchowym oraz pojawieniem się zjawiska UFO, wyłoniło się wiele podobnych grup i osób.

LUDZIE CHCĄ WIERZYĆ

Przykład 14.10 pokazuje nam, że ludzie chcą wierzyć w kontakt z przedstawicielami obcej cywilizacji i skłonni są dać wiarę w przeróżne związane z tym teorie. Nie jest to jednak nowość. Od początków drugiej połowy XX wieku twierdzenia postaci jak Adamski, Orfeo Angelucci czy wreszcie sławny Meier, zajmowały umysły wielu osób. Choć oczywiście nikomu z próbujących ustalić datę „kontaktu” nie udało się osiągnąć zadowalających skutków, niepowodzenia te nie ochłodziły zapału innych „wybrańców”.

Zaskakuje najbardziej to, w jaki sposób oświadczenie Australijki zrobiło karierę głównie poprzez Internet. Na dzień przed wyznaczoną pojawiły się nawet informacje o poczynanych zakładach o to, czy istoty przylecą czy też nie. Po krótkim epizodzie sławy, Blossom Goodchild czekają jednak cięższe chwile, podobnie jak w przypadku brazylijskiego pisarza (i biznesmena) Jana Val Ellama, który również nietrafnie zapowiedział przybycie gości z kosmosu.

WPŁYW

Zastanówmy się jednak, czy jako-taki kontakt z cywilizacją pozaziemską to rzeczywiście sfera czystej fantazji, czy może hipotetyczny scenariusz, choć źle przez nas (a przynajmniej część, być może większą) pojmowany. Choć niemożliwe jest potwierdzenie istnienia w kosmosie innych inteligentnych istot, scenariusz ten wydaje się prawdopodobny. Najbardziej jednak zastanawia to, jaki sposób dojdzie do tego domniemanego kontaktu oraz jakie będą jego skutki dla ludzkiej cywilizacji, które mogą być znacznie bardziej dalekosiężne, niż się wydaje (przynajmniej dla cywilizacji zachodniej i wielu jej instytucji, w tym kościoła, świata nauki etc.).

Jeśli hipotetycznie miałoby dojść do owego kontaktu z bardziej rozwiniętą cywilizacją, to czy miałby on formę manifestacji techniki, pojawienia się czy lądowania przedstawicieli obcej cywilizacji na oczach tłumów, czy też może przybrałby inną, bardziej subtelną formę? Znana nam z ekranów czy forsowana przez osoby jak wspomniana pani Blossom forma kontaktu, w której istoty z zaawansowanych cywilizacji pojawiają się na niespodziewanie naszej planecie, aby nieść im dobrą nowinę, to nic więcej jak odbicie ludzkiej (a właściwie europejskiej lub ściślej mówiąc zachodniej, bo to z niej wywodzi się większość znanych nam kontaktowców itp.) mentalności odkrywców i zdobywców. Wyłania się tu bowiem scenariusz podobny do tego, jaki miał miejsce w epoce wielkich odkryć, kiedy to konkwistadorzy przywożą kulturę i dobrą nowinę dzikim ludom. W oczach ludzi wierzących, że kontakt z ET odbędzie się właśnie w ten sposób, dzikim ludem jest ludzkość. Czy to oznaka braku wiary w możliwości człowieka, która powoduje, że wciąż wyglądają oni pomocy z nieba?

Jeśli kiedykolwiek scenariusz związany z zakładanym kontaktem spełni się, przybierze na pewno inną formę. Będzie to stopniowy proces oswajania ludzi z faktem istnienia innych istot myślących, co de facto mogłoby być dla wielu z nas chwilowym szokiem, który być może wpłynąłby znacznie na nasze społeczeństwa. Jak na razie do tego nie doszło (choć zwolennicy teorii spiskowych powiedzieliby, że jesteśmy na etapie przyswajania do przyjęcia tej zaskakującej prawdy) i tak naprawdę nikt nie wie kiedy, i czy w ogóle, nas to kiedykolwiek czeka.

Autor: PC
Źródło: Serwis NPN
  • 0

#71

zrjsds3.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest nowa informacja mowiaca, ze masowe ladowania na Ziemi beda mialy miejsce 11 listopada 2008. Wiadomosc zostala

otrzymana przez channelingowca - Keenya Mcnamara i pochodzi od Istnienia St Germain, ktore mowi jako grupa istnien.
Przetlumaczone wersja wiadomosci i jak ja uzywac z oryginalnym video jest na stronie

http://uk.geocities....ntakt/index.htm - widaomosc na tej stronie zostala dodana 18/10

Tam jest rowniez wiadomosc z pokladu statku, ktory mial przybyc wyjasniajaca dlaczego statek sie nie pokazal.Ta wiadomosc byla dodan 16/10.
  • 0

#72 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

Jest nowa informacja mowiaca, ze masowe ladowania na Ziemi beda mialy miejsce 11 listopada 2008.


cholera jasna :/ :/ :/ :/

już widze te dziesiątki tematów na forum :/ :/ :/ :/
  • 0

#73

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jest nowa informacja mowiaca, ze masowe ladowania na Ziemi beda mialy miejsce 11 listopada 2008. Wiadomosc zostala


Czy tylko mi wydaje się to śmieszne i żałosne ?

Ciekawe co tym razem wymyślicie jako usprawiedliwienie.
  • 0



#74

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sceptycy już byli, teraz będzie, że papież wodą święconą ich odpędził :P
Wina za brak kontaktu zostanie zwalona na kozła ofiarnego, na którego zwala się winę od tego, że papierosy drogie, aż do zniszczeń spowodowanych nawałnicami :]
  • 0



#75

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to czyste bzdury... Jaki ma sens informowanie o swoim przybyciu przez obcych, gdy taka informacja nawet nie dociera do 1% wszystkich ludzi na Ziemi...

A to, że ta pani, czy ktoś inny mówiąc to w to wierzy, to jak dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia. Prawie wszyscy ludzie na Ziemi wierzą w coś, jedni w bogów inni w ufo, ja kiedyś w św. mikołaja nawet wierzyłem... ba nawet przekonywałem rodziców, że w nocy go widziałem jak mi prezenty przynosił!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych