Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blossom tłumaczy się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

#46

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odnosiłem się sceptycznie do daty 14.10.2008 i po raz kolejny się nie myliłem - znowu niewypał.Tłumaczenie się po fakcie jest godne pożałowania - to po prostu próba pociągnięcia tej farsy dalej...

Jestem ciekawy,czy będą przesuwać datę ujawnienia się w nieskończoność :o

Cieszę się,bo po takiej klapie jak ta z 14 ludzie wreszcie przestaną wierzyć w te bzdury o Federacjii Światła i zajmą się czymś bardziej pożytecznym niż wywoływanie niepotrzebnych sensacji,które za każdym razem kończą się mniejszym lub większym fiaskiem-tak samo będzie z 2012.
  • 0



#47

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem nagranie to fake. Może to złudzenie, ale obejrzałem ten filmik kilkanaście razy i widać tam jakąś dziwną niestabilność ruchu tego statku. Po prostu przypomina mi to nieco jakby "skakanie" czegoś zawieszonego na sznurku. Druga sprawa to to, że wydaje się być źle oświetlony. Nie chodzi mi o to, że to grafika. Po prostu obiekt jest mały. Prawdziwy statek byłby bardziej podświetlony przez słońce, które akurat zachodzi.

Jest film, z innego ujęcia?
Filmu kręconego w nocy nie komentuję. Trudno cokolwiek powiedzieć.
  • 0

#48

cyborginolarty.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest film, z innego ujęcia?



taaa, jak sobie w paincie narysujesz xD
  • 0

#49

Narsereg.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początku zaznaczę, że nie jestem wcale sceptykiem i wierzę w fenomen ufowski. Jednak spore grono ludzi popada w skrajność. Idealnym przykładem skrajności jest dla mnie wiara, że jakaś kobieta w wieku dojrzałym w USA została wybrana przez "federacje światła" (ludzie zlitujcie się) aby przygotować ludzi na kontakt, umieszczając to na forach tematycznych. To samo w sobie jest niedorzeczne. Taka wyższa cywilizacja miała by się zaanonsować w tak społecznie bezsensowny sposób? Na dobrą sprawę ja mogę napisać, że odebrałem info od "szarych", że wylądują w piątek u mnie w mieście obok monopolowego. Jak dla mnie obca cywilizacja jeśli już to nawiąże z nami kontakt, za pomocą symboli, jakiś treści uniwersalnych nie wiem, matematyki choćby, a nie będzie się silić na manifest, który brzmi jak napisana przez podstarzałego hipisa, gdzie jego wartość liczy się w ilości zamieszczonego tam słowa "miłość". Moim osobistym zdaniem, jak już obcy postanowią nam się ujawnić, bez względu na to, czy są pokojowo, czy wrogo nastawieni, będziemy o tym wiedzieć, wszyscy jak jeden mąż, bez marginesu pozostawionego na wątpliwość z ich techniką nie winno to stanowić większego problemu, a nie za pomocą jakiejś zagubionej kobiety (zakładając uprzejmie, e ona wierzy w to wszystko co przekazała.

Idea tego całego "channelingu" (czy jak to się tam pisze) jest dla mnie zbyt niedorzeczna.
  • 0

#50

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Musze skomentować ten filmik. Pierwsze UFO które widzimy na nim, wcale nie powinno być oświetlone przez słońce. Po pierwsze dlatego, że czy nie nagrywamy, czy nie robimy zdjęcia, zawsze jeżeli słońce będzie za obiektem, z przodu nie będzie widać żeby było oświetlone (zresztą one zachodziło, no litości). I tutaj mam wątpliwości, nawet fajnie to wygląda.
Co do drugiego, gdzie widać tylko jakieś światełko w ciemności, jestem pewien że to fake. Takie coś moża zrobić byle światełkiem, byle latarką.
  • 0

#51

Dybas.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chce tu obrazić katolików, ale musze to powiedzieć. Nie używacie własnych mózgów tylko jesteście laleczkami, którym można wszystko narzucić. Jesteście ludźmi nad którymi inni mają kontrole. Nie potraficie myśleć sami w inny sposób. Jak wam w kościele mówią, że Bóg stworzył ziemię i życie na niej to po jakiego bata stworzył inne planety? Można z tego wywnioskować, że Bogiem jest wszechświat. Stworzył ziemie i na niej życie więc stworzył inne planety i na nich też inne życie. Nie czujcie się jak perełki same w kosmosie. I nie gadajcie tym co wierzą, że są nienormalni i śmieszni. Oni szukają prawdy. Raczej dla mnie śmieszni i żałośni są sceptycy co żyją tym co im narzuci kościół, rząd, telewizja i ch** wie co jeszcze. A postów Confidenta nie będe komentował bo to ŚMIESZNE co mówi.
  • 0

#52

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto nie wierzy ślepo w channelingi, galaktyczne federacje, plejadan, jaszczury i senat Oriona, ten debil, katol i (OMG, tylko nie to!) sceptyk?
  • 0

#53

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Musze skomentować ten filmik. Pierwsze UFO które widzimy na nim, wcale nie powinno być oświetlone przez słońce. Po pierwsze dlatego, że czy nie nagrywamy, czy nie robimy zdjęcia, zawsze jeżeli słońce będzie za obiektem, z przodu nie będzie widać żeby było oświetlone (zresztą one zachodziło, no litości). I tutaj mam wątpliwości, nawet fajnie to wygląda.
Co do drugiego, gdzie widać tylko jakieś światełko w ciemności, jestem pewien że to fake. Takie coś moża zrobić byle światełkiem, byle latarką.


Co do podświetlenia, nie chodziło mi o cały jasny spód, ale o jaśniejszą krawędź na dole obiektu.

Przemo, też nie jestem ekspertem, odniosłem tylko takie wrażenie "skakania". Poza tym jakos nie ufam telewizyjnym ekspertom chyba, że to rzeczywiście fachowcy.
  • 0

#54

Dybas.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto nie wierzy ślepo w channelingi, galaktyczne federacje, plejadan, jaszczury i senat Oriona, ten debil, katol i (OMG, tylko nie to!) sceptyk?


Hmm... A czy ja coś powiedziałem, że wierzę w channelingi? Ja wierze w to co mi rozum podpowiada a nie ktoś.
  • 0

#55

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dybas kompletnie nie rozumiesz o co chodzi w tym temecie <zgon>

A jeżeli chodzi o ten materiał to tak czy siak jest to jakiś przełom bo jeszcze nie pamiętam żeby w oficjalnej TV mówili we wiadomościach o UFO. Ja byłbym skłonny się na nich zdać i uwierzyć w autentyczność tego materiału, w końcu tam też są specjaliści ;)
  • 0



#56

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

http://www.smog.pl/w...ie_z_kosmitami/

Jakies pytania? xD
  • 0

#57

Dybas.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Specjaliści? Chyba od rozśmieszania tego fenomenu :D
  • 0

#58

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dobrze, to ja może wyjaśnię laikom co jest prawdziwym szanelingiem (skoro już padł argument wiary w szaneling)

prawdziwy szaneling to OOBE w Lucid Dream, w stanie poza ciałem i umysłem, spotkanie które wywiera niesamowity wpływ na stan umysłu i świadomości.

czyli, channeling odbywa się w stanie świadomego śnienia, i jest spotkaniem w przestrzeni poza przestrzenią i czasem z innymi istotami. taki stan może mieć miejsce w chwili "zawieszenia umysłu", ale w przypadku pani Blossom ma miejsce w śnieniu ;) i tego jestem pewien

takie spotkanie ma charakter rozmowy "telepatycznej" - odsyłam do Roberta Monroe. "oszustwo" jakiego dopuścił się Ten, kto z nią rozmawiał ma swoje uzasadnienie, którego i tak 95% osób czytających moje wypowiedzi nie zrozumie, a ja go nie zaakceptuję bez słów krytyki zatem nieistotne jest jego rozważanie.

rzeczy są jakimi są. osobom podważającym pewne tezy podam genialne rozwiązanie ich problemów - skoro nie widzieliście bakterii i wirusów, to ich na pewno tez nie ma. tak jak kwantów, fizycy kwantowi to szarlatani. bomba atomowa to na pewno spisek szatana, a czarna materia - która przecież nie istnieje i stanowi 90% masy wszechświata to też szalenie nieprawdopodobna hipoteza.

podobnie jak medytacja, joga, hipnoza i wszystko inne czego NIE ZNACIE. w zasadzie to jak ktoś nie leciał samolotem to powinien zastanowić sie czy grenlandia na pewno istnieje, bo jej pewnie nie widział.

brak mi słów..
  • 0

#59

kabir.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.smog.pl/w...ie_z_kosmitami/

Jakies pytania? xD



Chciałbym się wypowiedzieć odnośnie tego całego Chanelingu i innych przepowiedni, które pochodzą według Sahaja Yogi z tego i samego miejsca. A mianowicie od pewnych sił, które niby coś wiedzą, ale tak nie do końca. I to co one mówią czasem się sprawdza a czasem nie(zazwyczaj nie). W ten sam sposób co Ci ludzie się komunikują, komunikował się Nostradamus i inni przepowiadacze przyszłości. Dodam jeszcze, że taka zabawa jest bardzo niebezpieczna(tak samo jak wychodzenie z Ciała).

A odnośnie roku 2012 i zmian jakie nadciągają dużymi krokami, umieszczę artykuł w dziale "Człowiek i Planeta"
  • 0

#60

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wolę mahajanę, nie utożsamiam się z żadną drogą. pudło kolego, wielkie pudło, odsyłamy do lektury o świadomym śnieniu
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych