Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blossom tłumaczy się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

#136

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

:)

z tymi wymiarami to tak, że w sumie to "te dodatkowe 7" ;) bo o ile upływ czasu jeszcze potrafimy mierzyć, to masa wymiarem NIE JEST (a przynajmniej nie była kilka lat temu, może o czymś nie wiem ?)

stosunek rządów do obywateli - im mniej wiemy tym lepiej dla nich, ciemny motłoch lepiej niech się słucha bo inaczej trzeba by się za dużo tłumaczyć - znakomitym przykładem są awarie elektrowni atomowych i przypadek Ukrainy - gdzie do tej pory ilość ofiar jest utajniona

------

wracając do Blossom - nie wiem czy to co nam przekazuje jest prawdziwym obrazem rzeczywistości czy jej wewnętrzną rozmową, wiem że obserwujemy w ostatnich miesiącach "różne dziwne zjawiska" i że - dla przykładu - zmiany dotyczące słońca NIE BYŁY PODAWANE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI do niedawna (jakieś 4 tygodnie temu została zaanonsowana zamknięta konferencja na ten temat)

i nie zamierzam jej wierzyć, lub też nie-wierząc "na przekór" twierdzić że wszystko jest tak jak było zawsze lub że jest inaczej niż to widzę na własne oczy

life goes on

nie wiem, czas pokaże, ja na pewno z zainteresowaniem będę śledził ten temat - choćby w celach poznawczych :D
  • 0

#137

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prosze zebys podal te zadziwiajace zjawiska - wymien przynajmniej 5 ...
chcialbym sie po prostu o nich dowiedziec - bo moze juz wiem a po prostu inaczej niz Ty do nich podchodze
  • 0

#138

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

prosze zebys podal te zadziwiajace zjawiska - wymien przynajmniej 5 ...
chcialbym sie po prostu o nich dowiedziec - bo moze juz wiem a po prostu inaczej niz Ty do nich podchodze


- ponad 400 raportów miesięcznie ze zdarzeń klasyfikowanych do bazy mufon - i stale rośnie !
- zmiany aktywności słonecznej nieklasyfikowane w znanej nam historii słońca
- sny - moje, znajomych - wielu osób, podobne i podobnie dziwne
- moje własne i osobiste przeczucie ;) (w końcu mogę je zaklasyfikować jako zjawisko, należę do świata fizycznego)

---------

wybacz, ale nie napiszę że krowy dają mniej mleka, albo że pająki wychodzą z norek - bo nie zaobserwowałem takich zdarzeń, ale jeśli będziesz w stanie podzielić się własnymi obserwacjami na ten temat to chętnie wszyscy posłuchamy :D //// hasło wymień przynajmniej 5 brzmi.... niedorzecznie, w sumie już same moje sny dają mi wiele do myślenia i dla mnie osobiście wystarczyłyby w 100% bez żadnych opowieści z innych światów, channelingów i innych danych - wystarczyłyby aby zacząć bardzo uważnie rozglądać się wokół i zastanawiać, co może nas czekać w niedalekiej przyszłości
  • 0

#139

kael.
  • Postów: 90
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sechmet, czy mógłbyś się z nami podzielić treścią Twoich snów i snów Twoich znajomych? Im więcej szczegółów tym lepiej.

ps. co do masy, ja również nic nie wiem o tym żeby była zakwalifikowana jako wymiar, ale podałem ją tak na wszelki, jako "składnik rzeczywistości" -dlatego napisałem "na upartego" :) Inna sprawa, że to myślenie o masie/energii jako o wymiarze wydaje mi sie całkiem intrygujące, choć zdecydowanie obciążające wyobraźnię :)
  • 0

#140

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

wracając do Blossom - nie wiem czy to co nam przekazuje jest prawdziwym obrazem rzeczywistości czy jej wewnętrzną rozmową, wiem że obserwujemy w ostatnich miesiącach "różne dziwne zjawiska" i że - dla przykładu - zmiany dotyczące słońca NIE BYŁY PODAWANE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI do niedawna (jakieś 4 tygodnie temu została zaanonsowana zamknięta konferencja na ten temat)


Również chętnie usłyszę o tych dziwnych zjawiskach. Ale nie z ciekawości. Po prostu sądzę, że jeśli wydarzyłoby się coś naprawdę dziwnego na forum już dawno byłoby o tym głośno.

Zmiany dotyczące słońca są podawane co jakiś czas. Po co nam relacja codzienna? Jeśli już coś podają to zawsze jest to utrzymane w stylu "na słońcu zaobserwowano cośtam". Nietrudno się domyślić, że skoro robili to 20 razy z rzędu, zrobią to i 21 raz.
  • 0



#141

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Omijając Blossom, czy coraz częstsze doniesienia o UFO tylko wynik tego, że ludzie patrzą częściej w niebo? A może rzeczywiście szykuje się coś większego, i stad te wszystkie Channelingi i doniesienia? I dlaczego właśnie teraz ujawniono materiały o Ufo?

Ja tak jak Schemet- będę czekał i śledził tematy dotyczące federacji.

Ciekawe forum fanatyków jak i sceptyków federacji: http://federationofl...fora.com/forum/
A tak w ogóle jutro jest 24 - 14 października według kalendarza juliańskiego.
  • 0

#142

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

- ponad 400 raportów miesięcznie ze zdarzeń klasyfikowanych do bazy mufon - i stale rośnie !
- zmiany aktywności słonecznej nieklasyfikowane w znanej nam historii słońca
- sny - moje, znajomych - wielu osób, podobne i podobnie dziwne
- moje własne i osobiste przeczucie ;) (w końcu mogę je zaklasyfikować jako zjawisko, należę do świata fizycznego)


1. Raporty również były zawsze, a data 14.10 ściągnęła ich więcej niż zwykle.
2. Nieklasyfikowane... może i tak, ale co ma to wspólnego z tematem?
3. Sny? sechmet proszę Cię ;) . Sny to wynik działania naszej podświadomości.
4. Nie kwestionuję Twojego przeczucia i to jedyna rzecz, której nie mogę zanegować :)
  • 0



#143

okusiek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sechmet wracajac do tych snow... Czy moze snila Tobie czy moze twoim znajomym inwazja ufo ? I dwa rodzaje jakis dziwnych statkow ktore ze soba walcza ? :> Ewentualnie cos podobnego ?
  • 0

#144

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sechmet wracajac do tych snow... Czy moze snila Tobie czy moze twoim znajomym inwazja ufo ? I dwa rodzaje jakis dziwnych statkow ktore ze soba walcza ? :> Ewentualnie cos podobnego ?


Hehe, nie rób z sechemeta wariata ;) . Ale na serio też jestem ciekaw tych snów.
  • 0



#145

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sechmet wracajac do tych snow... Czy moze snila Tobie czy moze twoim znajomym inwazja ufo ? I dwa rodzaje jakis dziwnych statkow ktore ze soba walcza ? :> Ewentualnie cos podobnego ?


moje sny przez 7 nocy ZANIM zacząłem szukać jakichś informacji na sieci (i de facto zanim Blossom je opublikowała) to była wojna na ziemi, w której jedyne bezpieczne schronienie było u Obcych - którzy chociaż byli niezrozumiali to nie byli zagrożeniem tak wielkim jak wojsko

edit2add --> sny były strasznie szare, słońce było zasłoniete chmurami jakby po wojnie, wszystko szare i skażone <--- end

sny znajomych były czasami podobne, czasami to były sny gdzie były 2 "inwazje" jednocześnie / charkterystyczne było to, że Obcy nie byli jednoznacznie niedobrzy, byli...niezrozumiali, to na pewno.

wiem jedno - sypiałem jak dziecko aby nagle bez żadnego powodu zacząć noc w noc krzyczeć przez sen tak, że budziłem siebie i nie tylko :) a gdy tylko znalazłem info - znowu spokój
  • 0

#146

okusiek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie robie z Sechmet'a wariata tylko moj kolega miewal podobne sny i byly podobnej tresci... Wiec moze cos w tym jest ? ... Nie wiem jak wy ale ja w to wierze...
  • 0

#147

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o ile wczesniej racjonalnie argumentowales - o tyle te sny wzbudzily moj niepokoj

powiem tak - tez miewalem sny - jako (ogromny) fan azjatyckiego kina grozy - zwlaszcza z dlugowlosymi kobietami w tle (dodam ze mialem okres gdy ogladalem te filmy niemal codzien) i co sie stalo -

... ta sama postac snila mi sie z 10 razy w ciagu bodajze miesiaca - wlasnie za kazdym razem w podobnej scenerii, niemal zawsze w ten sam sposob, skonczylo sie gdy pewnego razu nie wybudzilem sie ze snu w konkretnym momencie ale na wpol swiadomie go przeczekalem (dodajac do tego oczywiscie przerwe w ogladaniu tychze filmow)

wg mnie to (i przychylam sie do slow FCrimsona) stany swiadomosci - gorzej ze moze to byc popadanie w obsesje, a jeszcze gorzej gdy w obłęd

aczkolwiek jak cos ciekawego ufopodobnego sie wydarzy tez bede to sledzil z niecierpliwoscia :]
Lordofdragons to konkretny przypadek gdzie mimo nie wydarzenia sie niczego z dniem 14pazdziernika, nadal na sile dopasowuje przyjazne fakty ...
  • 0

#148

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

r3vo, tutaj musisz mi uwierzyć na słowo - te sny nie miały żadnego związku z tym co od ponad 2 lat mnie zajmuje, nawet filmów w tematyce nie oglądam bo mnie nudzą ;)

i nigdy wcześniej nie krzyczałem przez sen ani nie jestem 14-latkiem :D

przyszły "znikąd" i były naprawdę intensywne i mocne - a nieco wiem o snach bo śniłem świadomie, Dalekie Podróże mam za sobą do naprawdę dalekich miejsc (ale to było kilka lat temu i wtedy nie krzyczałem bo to były Lucidy)

dobrze, dla mnie koniec tematu - teraz zostawiam Was z tym wszystkim i będę sobie spokojnie obserwował dokąd to wszystko sobie biegnie.
  • 0

#149

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lordofdragons to konkretny przypadek gdzie mimo nie wydarzenia sie niczego z dniem 14pazdziernika, nadal na sile dopasowuje przyjazne fakty ...



Dragonss przez podwójne "s".

Jak napisałem tu: http://www.paranorma...t...t=0&start=0
Zauważyłem UFO po 14, a wcześniej naprawdę miałem wielka nadzieję,że to sie wydarzy. I nadal wierzę. Jestem świadom tego że to mogą być "Złe istoty" albo to tylko ściema, ale więcej faktów mówi za niż przeciw, że coś się wydarzy. Jak na razie- postawiłem sobie datę 11 listopada za datę ostateczną. Jeśli do tej daty nic sie nie wydarzy, będę zwiedzony, ale nie zrobię czegoś takiego że przestane wierzyć w Ufo, dopóki sie nie dowiem czym tak naprawdę są latające obiekty nawiedzające ziemię.
  • 0

#150

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

i nigdy wcześniej nie krzyczałem przez sen ani nie jestem 14-latkiem :D


pomijając już sny, bo miewam też takie w której śni mi się pani bloosom w światłostatku, dodam, że ostatnio siostra zaobserwowała u mnie mowę odwrotną przez sen, bądź używanie wyrazów, zdań, których nie może zrozumieć.




Please find love in your hearts. Thankyou


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych