Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo nad zgierzem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#16

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

''Muhad''

Ty ciągle o odrzutowcach :o może to były samoloty tłokowe,helikoptery?! Może ich prędkość wynosiła ok.250-300km/h...więc nie usłyszysz ich! biorąc pod uwage pułap i odległość tych światełek :)

Ps.A wogóle to autor pewnie się z tego nabija,bo postów to raczej nie nabija :rotfl:
  • 0

#17 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Może się nabija, ale odpowiem Ci tak. Nawet jeśli helikoptery na dużej wysokości, to światła nie powinny byc tak duże. Światła świadczą o tym, że ten obiekt nie był wysoko.

A co do tematu. To już kwestia indywidualna tego chłopaka.
  • 0

#18

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lordofdragonss ładne zdjęcia
  • 0

#19

sanCH0.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lordofdragonss ładne zdjęcia


Może i ładne ale według mnie spreparowane. Drugie zdjęcie rzuca się od razu w oczy. Widać, że ze względu na małą ilość światła aparat wybrał stosunkowo długi czas naświetlania, autorowi zdjęcia poruszyła się ręka i obraz został lekko zamazany a trzy punkty nie. Pierwsze zdjęcie wypadło lepiej ale to ze względu na odbite światło od ramy okna i mniejszy czas naświetlania i z nim musiał bym się chwilkę zabawić ale na pierwszy rzut oka widać pewne szczegóły.
  • 0

#20

lambo.
  • Postów: 231
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja tam myśle że jakiś zwykły samolot to był.
  • 0

#21

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lordofdragonss ładne zdjęcia


Może i ładne ale według mnie spreparowane. Drugie zdjęcie rzuca się od razu w oczy. Widać, że ze względu na małą ilość światła aparat wybrał stosunkowo długi czas naświetlania, autorowi zdjęcia poruszyła się ręka i obraz został lekko zamazany a trzy punkty nie. Pierwsze zdjęcie wypadło lepiej ale to ze względu na odbite światło od ramy okna i mniejszy czas naświetlania i z nim musiał bym się chwilkę zabawić ale na pierwszy rzut oka widać pewne szczegóły.


Jak ja nie lubię takiego podejścia.
Stawiasz mi zarzut że przerobiłem zdjecia, a ja w żaden sposób nie mogę udowodnić że zdjęcia nie są "sfotopszpowane". Ja nawet nie wiem jak bawić się tymi wszystkimi programami (no dobra painta rozgryzłem), ale ci tego nie udowodnię. I taki problem jest z wieloma zdjeciami, ludzie na każdy obraz znajdą dowód że to fake. Nawet jeśli jest to oryginał.
Wstawiłem zdjęcia prosto z aparatu. Co widać po podpisie u dołu strony: "Shot with: Canon PowerShot A700" (jeśli pamiętam obrobione zdjęcia zawierają już nazwę programu), i tylko to pozostaje dowodem jego realności.
  • 0

#22

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ładne fotki, nie czepiajcie się ;)

nie wiem, może komuś więcej radości dostraczyłyby roznegliżowane foty Monici Belucci, czy Whitney - jak dla mnie, to one są wiarygodne i kropka.

ps - samoloty z tej odległości wyraźnie słychać, jak macie wątpliwości to zapraszam do Łask(ów / a ?)
cały dzień słuchać silniki, można się osobiście przekonać

edit2add
wiem, pewnie uznacie że jestem dziwny, ale mnie cieszą bardziej od tych opcji powyżej ;)
  • 0

#23 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja mieszkam w Pabianicach i często jestem w Rokitnicy na rybkach. Nieustannie słychac myśliwce itp. Latają na różnych pułapach i do tego inaczej się zachowują na niebie - mam na myśli prędkośc.
  • 0

#24

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ze 2 miesiące temu jechałem autem z muzyką dość głośno, ale manewrujący jakieś 4-5 km od drogi krajowej 7 (na wawe) myśliwiec się przebił (swoim hałasem) przez szum samochodu, głośniki całkiem niezłe i karoserię

jeśli ten obiekt był samolotem, to takim jakich - oficjalnie - nie posiadamy, bo nie przypomina ani F'ów, ani Herculesa :D - bardziej już Su-47 (? poprawcie jak się mylę) - chociaż jest za cicho jak na samolot

jeśli nie był samolotem, to musiał to być z całą pewnością rydwan świętego mikołaja - idą święta ;)
  • 0

#25

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Eeh filmik z komóry,szum na drodze i wy chcecie usłyszeć oddalające się samoloty lub śmigłowce x|

Ja mieszkam w Pabianicach i często jestem w Rokitnicy na rybkach. Nieustannie słychac myśliwce itp. Latają na różnych pułapach i do tego inaczej się zachowują na niebie - mam na myśli prędkośc.

Wkoło te myśliwce hehe A jak się inaczej zachowują?Czy możesz rozwinąć? Jeśli wędkujesz to wiesz jaka jest cisza nad wodą..Nie wszystkie samoloty na naszym niebie to myśliwce.

samoloty z tej odległości wyraźnie słychać

Orliki tak bardzo słychać?A są o wiele bliżej..

ale manewrujący jakieś 4-5 km od drogi krajowej 7 (na wawe) myśliwiec się przebił (swoim hałasem) przez szum samochodu

Wow to jest nowość :mrgreen: Przed manewrem może przekraczał barierę dźwięku ? Ale,że leciał wg Ciebie ,,jakieś 4-5 km'' to obejrzyj ten filmik . Concordy już nie latają ale latały w korytarzach powietrznych o podstawie dolnej min.900m a górnej do 12 km.Więc hałas może być porównywalny..Wojskowe odrzutowce mają ten hałas jeszcze wyższy(inne limity hałasu dla samolotów cywilnych a inne dla wojskowych).

jeśli ten obiekt był samolotem, to takim jakich - oficjalnie - nie posiadamy, bo nie przypomina ani F'ów, ani Herculesa biggrin3.gif

A Herculesy posiadamy!? :o Bo oficjalnie to onet.pl napisał:

,,21 listopada, a nie jak wcześniej zapowiadano w październiku, do Polski przyleci pierwszy amerykański samolot transportowy C-130 Hercules. Baza lotnicza w Powidzu przygotowuje się do przyjęcia tych maszyn.

Jak poinformował dowódca 3 brygady lotnictwa transportowego płk Tadeusz Mikutel, kolejne Herculesy (będzie ich w sumie pięć) mają dotrzeć do Polski do 2012 roku, w kilkumiesięcznych odstępach.

Według wojska przesunięcie terminu przysłania pierwszego z samolotów ma związek m.in. z koniecznością dostosowania maszyny do polskich potrzeb. Jak dodał płk Mikutel, także baza w Powidzu jest w trakcie dostosowywania do potrzeb lotnictwa transportowego.

- Lotnisko już teraz jest gotowe na lądowanie samolotów transportowych. Ma m.in. pełne oprzyrządowanie nawigacyjne. Należy jednak dostosować infrastrukturę lotniska do samolotów transportowych - do niedawna w bazie w Powidzu używane były przede wszystkim samoloty Su-22, więc zaplecze techniczne było trochę inne - wyjaśnił Mikutel.

Lotnisko w Powidzu pełną zdolność do operacji transportowych ma osiągnąć w 2010 r. W najbliższych latach w bazie powstanie hangar remontowy na dwa samoloty, wyremontowana będzie też cała nawierzchnia lotniska oraz stanowisko do odladzania samolotów.

W USA trwa szkolenie pierwszej grupy pilotów i personelu do obsługi amerykańskich samolotów transportowych.''

Onet jak onet ale jak masz inne źródła to zwróce honor!

bardziej już Su-47 (? poprawcie jak się mylę)

Poprawiam.Mylisz się :)

to musiał to być z całą pewnością rydwan świętego mikołaja

Obróć monitor! Gdzie renifery!? :o

idą święta wink2.gif

Wesołych Świąt ;)
  • 0

#26

endl3ss.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie bardziej zastanawia czym jest pojedynczy obiekt (?) w 35 sekundzie... i czy wykonuje taki manewr czy to po prostu złudzenie?
  • 0

#27

Niedowiarek.
  • Postów: 41
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam za długą zwłokę, ale zapomniałem o swoim temacie. Filimik telefonem nokia n73. Ostatnia część filmu przypomina "negatyw" bo takie jest automatyczne przełączenie kamery na tryb nocny. Obiekty z tego co mi się wydaje były 3 różne. Nie było ŻADNYCH szumów. Najbardziej sensownym wytłumaczeniem jakie mi przyszło do głowy, to że były to motolotnie bądź szybowce, gdyż obiekty ruszały się powoli, prostym lotem a mogły ustawić się w szyk trójkąta. Tylko czy piloci tych oto maszyn latają o tak późnej porze? Aha, obiekt w 35 sekundzie to na 99,99999% mucha bądź komar ;D A i tak jak pisałem, obiekty widziałem dzień wcześniej, lecące na dużo niższym pułapie (większa światła i prędkość) i nie było żadnych szumów.
  • 0

#28

Mroczny Mędrzec.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest bardzo proste , naoczni świadkowie , którzy widzieli ufo twierdzą że nic nie słyszeli.
Takie silniki są bardzo ciche , pomyślcie , obca cywilizacja , skoro stać ich na takie coś to czemu nie mogli być w stanie mieć cichych silników.
Mówicie że to motolotnia , nieprawda , to się obracało .
Szczerze mówiąc nie wiem co na ten temat sądzić. :|

edit AlienGrey
No i jeszcze te spacje...

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych