Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo nad zgierzem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1

Niedowiarek.
  • Postów: 41
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, umieszczam tu filmik jaki udało mi się zarejestrować nad moim miastem 26 września tego roku. Wracałem z dziewczyną około 21 z zakupów i udało mi się zarejestrować COŚ. Dodam, że to COŚ (trzy czerwone światła) widzialem poprzedniego dnia, jednak nie pomyślałem by to zarejestrować. Nie wiem czy to ufo czy co innego, jednak poruszało się to wolno i bezszelestnie po niebie w ewidentym ksztalcie trójkąta.

http://uk.youtube.co...h?v=7YcXh2L2BBk

co ciekawe na końcu filmiku przewija się jakaś twarz, którą dostrzegłem dopiero po zgraniu filmu na komórkę, lecz wydaje mi sie że to przydrożny plakat (choć nie pamiętam teraz czy on się tam znajduje)
  • 0

#2

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"pierwszy raz w życiu widzę UFO. Pozwól mi się nacieszyć." xD nie no padłem.

Nigdy wcześniej nie wierzyłem w takie rzeczy (że mogą pojawić się na niebie). Jednak po ostatnich wakacjach uwierzyłem. Widziałem coś podobnego w drodze do Chorwacji (w Słowenii albo Austrii). Tyle, że te światła, które ja widziałem były troszkę większe i nie migały tak. Było ich więcej (z 15) i nagle poznikały. Nie zdążyłem wyjąć aparatu (bo najpierw myślałem że to światła na wiatrakcha) :/ Nie wiem co to mogło być. W moim przypadku napewno nie samolot. Na satelitę były za nisko. Może jakieś flary. Tyle, że leciały do przodu.
U Ciebie to wygląda podobnie. Ma ktoś jakieś pomysły, co to było?
  • 0



#3

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na Twoim filmiku widać,że obiekty lecą na duużym pułapie dlatego:

poruszało się to wolno i bezszelestnie po niebie

A ze w kształcie trójkąta,gdyż leciały w takiej akurat formacji .

A tutaj: Night Air Show Chicago '08
Bardziej słyszalne ze względu na niski pułap.
  • 0

#4

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Samoloty lecące w formacji trójkąta.
  • 0

#5

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czyżby belgijskie trójkąty powracały?
  • 0

#6 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobra dobra. Przestańcie pitolic ,że to samoloty myśliwskie. Codziennie słyszę myśliwce z Łasku, które formacjami lecą nisko nad ziemią i jest niesamowity mocny odgłos odrzutu. Chłopak mówi, że bezszelestnie, to bezszelestnie !!
  • 0

#7

yater1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po za tym formacja samolotów będzie miała więcej niż trzy światełka. Wygląda raczej jak jeden obiekt. Światełka są raczej rozmieszczone równomiernie.

Był już na forum temat o podobnych pojazdach, zjawiskach widzianych na terenie Polski.
  • 0

#8

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiedz mi, czy te światełka rzeczywiście mrugały tak jak na filmiku czy też świeciły jednostajnie a mruganie jest tylko błędem telefonu?
  • 0



#9

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przestańcie pitolic ,że to samoloty myśliwskie.

Nikt nie pitoli,ze to myśliwce :o Może to szkolne samoloty,może śmigłowce.. :)

które formacjami lecą nisko nad ziemią

Właśnie...No a ja raczej widze tu,ze nie leca nisko nad ziemia...

i jest niesamowity mocny odgłos odrzutu.

Nie usłyszysz mocnego odgłosu odrzutu jeśli będą leciały turbośmigłowe Orliki,śmigłowce lub nawet odrzutowce na dużym pułapie. ;)

Chłopak mówi, że bezszelestnie, to bezszelestnie !!

A ja mówie,że jak na dużym pułapie to na dużym pułapie!!Wtedy faktycznie są bezszelestne x|

Po za tym formacja samolotów będzie miała więcej niż trzy światełka.

Więc najlepiej gdyby odpowiedział na pytanie koleżanki:

Powiedz mi, czy te światełka rzeczywiście mrugały tak jak na filmiku czy też świeciły jednostajnie a mruganie jest tylko błędem telefonu?


  • 0

#10

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dowiedz się czy w tym samym czasie nie odbyło się więcej obserwacji tego objektu, mogli nawet coś pisać w miejscowej prasie.

z tego co widać to jest to trójkątny objekt z trzema światłami, po jednym na każdy wierzchołek, a z tego co słychać objekt nie wydaje żadnych dżwięków - samoloty odpadają.

wygląda to bardzo interesująco, trzeba było olać dziewczynę i kręcić ile wlezie :))

po drugie - w pierwszych sekundach filmu trójkąt wydaje się nie równy, jego boki są nie równe, lecz parę sekund później przekształca się w prawie idealny trójkąt równoboczny - co może świadczyc o tym że zmieniał swoją pozycję w poziomie, co może wydawać się dziwne, gdyż aby skręcić taki objekt chyba nie musi się przechylać racja? chodź może się mylę, w końcu nie znam planów konstrukcyjnych.


jak dla mnie to na pewno nie jest hoax. objekt zbyt bardzo mi pasi pod względem jego podobieństwa do belgijskich trójkątów.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

edit AlienGrey
Ale wszelkie zdjęcia proszę umieszczać na odpowiednich serwerach, np. http://imageshack.us/

  • 0

#11

Cysio miszcz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe...Ja na Twoim miejscu bym to jakimiś kamieniami obrzucił.
  • 0

#12

daf.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ciekawe, zgadzam się. I od razu na wstępie napiszę, że teoria z samolotami mnie absolutnie nie przekonuje. Samoloty zawieszone przez jakiś okres czasu w powietrzu, nieruchomo? W dodatku zmieniające położenie idealnie jednocześnie?

Szkoda tylko, że nie mam żadnego pomysłu co to może być... Bardzo dobry film, niestety w fatalnej jakości.

Tak jak pisał ktoś przedtem - spróbuj popytać się znajomych, czy nie widzieli czegoś podobnego. Szansa jest duża, skoro jak sam pisałeś, obiekt(y?) pojawiał się kilkukrotnie...
  • 0

#13

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm.. Widziałem kiedyś takie coś ale mały byłem... Ale było bardzo wysoko (albo było małe)
A otatnimi dniami sfotografowałem takie cuś:
http://img380.images...=img4171jv9.jpg
Zdjęcie zrobione 19 Paź koło 2. Niebo było zachmurzone
http://img380.images...=img4172ii8.jpg
Po chwili trójkąt ruszyłz miejsca w "lewo do góry" i zniknął.

Czy tylko mnie to intryguje ze zazwyczaj "to coś" ucieka własnie wtedy gdy jest fotografowane/kamerowane?
  • 0

#14

Marok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W 36 sekundzie tego filmiku pojawia się plamka w górnej części kadru, po czym trochę w miarę zbliżenia do obiektu oddala się, potem znika z kadru... porusza się chaotycznie...

Światła w trójkącie symetryczne, potem spłaszczeniu ulegają dwa skrajne, wygląda jakby wykonywał ewolucje (przechylił się więc widok uległ spłaszczeniu)

Dziwne światła, zmieniające kolor w różnych barwach.

Ostatni fragment wygląda jak kręcony w negatywie...

Może autor tego filmu zdradzi, jakim aparatem (telefonem) uwiecznił te dziwne światła i co się stało dalej z obserwacją. Czy obiekt zniknął, co się z nim stało?

Na minus brak pełnej perspektywy, lampa uliczna w tle, i zakupy z dziewczyną (daj spokój kobieto ja tu UFO filmuję :)) )

Trudno powiedzieć, jakość jest fatalna.
  • 0

#15 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ja chcę tylko dodac, że samoloty odrzutowe z dużej wysokości słychac, ale z opóźnieniem.
Tutaj była cisza, więc można wierzyc na słowo, że to nie są samoloty.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych