Skocz do zawartości


Dom na Woli Justowskiej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie zwykły opuszczony dom jakich wiele, nic specjalnego, a drzewka, cóż wilgoć robi swoje, jedynym wyjściem na sprawdzenie czy faktycznie dzieją się tam dziwne rzeczy było by wejście tam, ale tego wam nie radze bo może być tam zbiorowisko ćpunów pijaków i bezdomnych
  • 0

#17 Gość_Yaw

Gość_Yaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Sorki ale fotografie które miały być w weekend będą dopiero pewnie w następny ponieważ przez piątek, sobotę tak padało, że bym a kumplami utopił się w bagnie przed tym domem. :) Postaram się aby za drugim razem były już na pewno.
  • 0

#18

whitepatriot.
  • Postów: 68
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajne zdjęcia ale ten dom opuszczony jak wiele innych napisz jak się dowiesz jakieś legendy o tym domu i daj nocne foty może jakiś duch bedzie :)) :)) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#19

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widziałem wiele opuszczonych budynków ale to pierwszy z drzewami na dachu xD
  • 0

#20

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coś czuję że te całe historyjki są zmyślone, albo co najmniej naciągane. Nie uwierzę, że jakakolwiek firma jubilerska albo tym bardziej komputerowa kupiłaby taki dom, który bez wątpienia wygląda na dom mieszkalny i nie nadaje sie pod jakiekolwiek firmy.
  • 0

#21

Lionix.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no no ciekawe, szkoda ze nie mieszkam w Krakowie :D


więc tak, u mnie w Łodzi, też była taka chata, przy skrzyżowaniu ulicy Zgierskiej z Sikorskiego O.o

No i tam byly niezle akcje, bo caly dom byl drewniany, stary, ofc. opuszczony....no i teraz zaczyna sie akcja

ZAWSZE, powtarzam ZAWSZE! jak tam przechodzilismy obok, to przez zabite okna bylo slychac szczekanie psów....no niby nic, psy pomyslicie ale....z tylu bylo niezabite wejscie, jak tam wchodzilismy z kumplem, to psow nigdzie nie bylo....ani na parterze ani na piętrze o.O O.o

a jak wychodzilismy to znowu szczekanie (z domu)

co sie tam dzialo nie wie nikt, ale podobno kiedys ktos tam zgubuil 5 zł ;/
  • 0

#22

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteśmy z mężem na etapie szukania mieszkania do zakupu. Jak zobaczyłam te zdjęcia to pierwszą moją myslą (przesiaduję na portalach sprzedaży mieszkań) było "kurczę,jaki fajny domek ciekawe jaka cena?". A po chwili przypomniałam sobie,że to "paranormalne". Ale byście mieli zabawę gdybym kupiła taki nawiedzony dom. Codziennie relacja,foty pielgrzymki forumowiczów,a połowa forum to by się przeprowadziła do nas (bo w kupie raźniej :D ). Tylko mąż by się wkurzał,bo on ma tzw. "wyczulenie zerowe" i może mu zjawa przejść przed nosem i on to wyprze ze świadomości i będzie się śmiał....
  • 0

#23

Mistyrose.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam :) Opuszczony, paskudny betonowy klocek, wygląda dość nowocześnie (lata 60-70) zatem brzydki jak noc. Straszy tam pewnie widmo Gierka :)
  • 0

#24

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdzie te obiecane zdjecia?
  • 0



#25

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

na pierwszej stronie
  • 0

#26 Gość_Yaw

Gość_Yaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam... co do tych fotografii ze środka domu może być problem. Próbowałem z kumplami wbić się tam dwa razy ale nas złapali sąsiedzi którzy PODOBNO są właścicielami tej działki. Za pierwszym razem skończyło się na groźbach ale za drugim musieliśmy już zwiewać :mrgreen: Nie gwarantuję, że będą ale jeszcze raz spróbujemy.
  • 0

#27

Cysio miszcz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy ktoś wie coś nt tego domu bez dachu w Bieżanowie? Podobno tam straszy i babka się tam jakaś pokazywała.
Swoją drogą to skandal aby przy południowej obwodnicy Krakowa było takie straszydło! A może to nie wina urzędników? Tylko duchów które nie dają rozebrać domu?
Ktoś tu mówi że dziwne są drzewa na dachu domu a to ptaki naniosły ziemi i zasiały się drzewa.
  • 0

#28 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

:o :| :) :) :mrgreen: .Ty to na serio tak piszesz przedmówco.Prawie się zesikałem jak przeczytałem twój post.To jest jakaś prowokacja.

Na stan dzisiejszy widać czasem jak się same światła w domu zapalają, widać podobno w nocy tańczące cienie w oknach. Podobno nawet jakiś facet zostawił tam na próbę psa a rano znalazł go OBDARTEGO ze skóry.


Jak to przeczytałem to odechciało mi się sikać.Nie wiem jak można było zrobić coś takiego zwierzęciu a w dodatku *psu* mógł sam sobie pajac zostać tam na noc.Choć z drugiej strony to intrygujące że duch mógł zabić fizycznie.Temat faktycznie ciekawy bo historia jest przekonująca.
  • 0

#29

feesh.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do tego domu na WJ musze się wkońcu wybrać... kusi mnie od pół roku już :mrgreen: podobnie jak dom na Katowickiej na Bronowicach. Kumpel mieszka niedaleko niego i mówi że czasami dziwne rzeczy tam się dzieja.
  • 0

#30

Harvey.
  • Postów: 77
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znam ten dom. Z takich "nawiedzonych domów" jest to chyba jeden z bardziej znanych w Polsce, nawet w "Nie do wiary" było wiele lat temu o nim. Coś w tym jest, chociaż oczywiście jest też w tym nieco przesady. W każdym razie od ładnych paru lat nikt już tam się koło tego domu nie kręci.

Chodzi mi o ten dom z czerwonej cegły przy obwodnicy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych