Skocz do zawartości


Zdjęcie

USA upada ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#61

maribot.
  • Postów: 223
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo niestety nie mamy 700mln $ do wydania od tak, tak jak Amerykanie robią

"mld", a nie "mln"
Europa włożyła około 1,3 bln

Przez ekipę Gierka gdyż w 1987 roku cały dług publiczny był spłacony i to nowa władza (warcholę z Solidarności) zadłużyli nasz kraj na 143 mld zł!!!

Bzdury gadasz, dane plączesz.

W 1989 dług zagraniczny polski wynosił 60.2 miliardów dzisiejszych dolarów co przy ówczesnej produkcji było kwotą astronomiczną.

zobacz sobie porównanie długu zagranicznego do eksportu tutaj: http://www.nbportal....ktual152906.jpg

Pracuje w przemyśle alkocholowym gdzie popyt spadł już 8 krotnie

Skąd masz takie informacje :| ?
  • 0

#62

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo niestety nie mamy 700mln $ do wydania od tak, tak jak Amerykanie robią

"mld", a nie "mln"
Europa włożyła około 1,3 bln

Przez ekipę Gierka gdyż w 1987 roku cały dług publiczny był spłacony i to nowa władza (warcholę z Solidarności) zadłużyli nasz kraj na 143 mld zł!!!

Bzdury gadasz, dane plączesz.

W 1989 dług zagraniczny polski wynosił 60.2 miliardów dzisiejszych dolarów co przy ówczesnej produkcji było kwotą astronomiczną.

zobacz sobie porównanie długu zagranicznego do eksportu tutaj: http://www.nbportal....ktual152906.jpg

Pracuje w przemyśle alkocholowym gdzie popyt spadł już 8 krotnie

Skąd masz takie informacje :| ?


Te informacje o spozyciu pewnie tak samo "rzetelne" jak te o dlugu :lol :lol :lol
Skad sie bipora tacy ignoranci ktorzy mysla ze siedza nie na forum internetowym w XXI wieku gdzie wszystko mozna sprawdzic tylko na wiejskim ganku przed monopolowym 50 lat temu gdzie takie sciemy moze przechodzily.
Wez oszczedz gosciu wiecej tych swoich "statystyk" bo szkoda naszego czasu i miejsca na serwerze.
  • 0

#63

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Te informacje o spozyciu pewnie tak samo "rzetelne" jak te o dlugu :lol :lol :lol
Skad sie bipora tacy ignoranci ktorzy mysla ze siedza nie na forum internetowym w XXI wieku gdzie wszystko mozna sprawdzic tylko na wiejskim ganku przed monopolowym 50 lat temu gdzie takie sciemy moze przechodzily.
Wez oszczedz gosciu wiecej tych swoich "statystyk" bo szkoda naszego czasu i miejsca na serwerze.


Nie wiem czy gościu zauważyłeś ale ja nie pisałem o długu. Czytaj uważnie i się nie podniecaj jak nie masz nic do napisania w temacie.



Skąd masz takie informacje ?


Pisałem już, że pracuje. Jestem dorosłym człowiekiem, wiek mam podany nawet. Rozumiem, że połowa na forum to nieletni pewnie jak gość wcześniej, który mnie atakuje nie wiem po co i na co. Ale człowiek, który pracuje widzi na własne oczy czy ma prace czy nie, czy produkcja idzie do przodu czy nie.

Narazie są spore przestoje w produkcji. Poza tym wielki kryzys jest w motoryzacji, kolega pracuje w Delphi i mi już mówił, że nie przedłużają umów ludzią. Bo tam mieli umowy po 2 lata o prace, zamiast zwalniać poprostu czekają aż te umowy wygasną...


Jeszcze podsumowując, nie wydaje mi się bym napisał sensacje jakąś...na wielkich portalach internetowych ledwo co widziałem artykuły o grożącym światowym bezrobociu w skali nawet milionów ludzi. Ja napisałem tylko co ja widze u nas w Polsce, w kraju którego kryzys ponoć miał nie dotyczyć...ponoć...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych