Skocz do zawartości


Zdjęcie

USA upada ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tao.
  • Postów: 118
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętacie Johna Titora? Jest gdzieś temat o nim na forum. Twierdził, że III wojna światowa ma się zacząć od trudnej sytuacji gospodarczej USA. Twierdził też, że ma to nastąpić w 2006r. Jak wiadomo w 2006r nic się nie stało, ale żyjemy w przestrzeni wielowymiarowej, więc w jego wymiarze mogło tonastąpić w 2006r. Tak czy inaczej niedługo stanie się coś ważnego dla świata. Czuje to :D
  • 0

#32

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wtedy zaś… obywatele Stanów Zjednoczonych przyjadą do nas schronić się przed recesją.

Chcę to zobaczyć. Polska, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa i Estonia jako nowi liderzy światowej gospodarki.
Wizja Wielkiej Rzeczpospolitej się ziszcza!
  • 0



#33 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Mevq i Trojan:
mówiąc "wmówili Wam co jest możliwe a co nie" miałem na myśli np trudności z zaakceptowanie faktu że od 1943r USA podróżuje w czasie, lub że ma technologię opisywaną w filmach si-fi - odsyłam np do naszego słowiańskiego ziomka Stewarda Swerdlow'a...
Sam termin teorie spiskowe jest już pewnym produktem Systemu...
Dlaczego spiskowe? Bo nie pasują komuś kto sprawuje kontrol nad tym balzelem? To takie same teorie jak inne...
A co można sobie pomyśleć patrząc na taki obrazek w Google earth:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Bo co poniektórzy zaraz policzą że nie dało się zbudować tej bazy US NAVY w inny sposób z powodu ukształtowania terenu :mrgreen:
Dobrym punktem zaczepienia w badaniu otaczającego nas świata jest genealogia.
To nie są strzeżone dane. Rozumiem jeszcze czasy monarchii, ale w czasach demokracji parę rodzinek rządzących nieprzerwanie całym światem?
Tutaj dygresja do Cashira - patrzenie na świat podzielony na państwa to miód na serce Systemu. Główna zasada - "dziel i rządź".
Rozumiem np dezaprobatę do Alexa Jones'a - to typowy przykład kolesia który z wiedzy o strukturach władzy robi kiepski szoł. To jego wybór, może słusznie, bo "wyprane" społeczeństwo USA nie rozumie nic jeśli to nie jest szoł (pamiętajmy jednak że np w USA audycja Coast2coast - będąca skarbnicą wiedzy o obecnej sytuacji i przeszłości nie zapisanej w podręcznikach - ma około 30 mln słuchaczy...).
Taplanie się w informacjach kto i jak rządzi ludzkością nie jest zajęciem przyjemnym i za dużo nie zmieni, ale świadomość tego gdzie żyjemy i jakie są reguły gry bywa przydatna.
Później można się uczyć jak żyć w sposób który minimalizuje wpływ Systemu na nas.
Wracając do tematu - szczerze mówiąc nie sądzę że NWO kiedykolwiek wejdzie w życie, za dużo ludzi na tej planecie wie co jest grane, no i ocztwiście moi Bracia z Federacji...
pozdrawiam
  • 0

#34

maribot.
  • Postów: 223
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O żeż ty - jeden na kilkanaście milionów budynków w USA ma kształt statystyki - przecież to nie może być przypadek.

Ani fakt, ze pierwsze skrzydło budynku wybudowano w latach 50 w kształcie litery L a pozostałe skrzydła wybudowano kilkanaście lat później porostu według tego samego projektu.
Ale nie - to przecież musi być spisek!
  • 0

#35

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

maribot statystyki czy swastyki? Czemu uważacie, że w Polsce będzie kolorowo? Nasza gospodarka też ucierpi, złoty się osłabi, zmniejszy się podaż i popyt no i oczywiście bezrobocie wzrośnie. A czemu tak się dzieje? Zapewne przez bank centralny...
  • 0

#36

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

radoslaw: Twoja wiara we wszystko jest absolutnym i ostatecznym potwierdzeniem słów Trajan'a

Bo co poniektórzy zaraz policzą że nie dało się zbudować tej bazy US NAVY w inny sposób z powodu ukształtowania terenu biggrin1.gif

To w takim razie Indie to stolica faszyzmu i faszystów...

od 1943r USA podróżuje w czasie,

O rozwiązali paradoks dziadka ? Nie mieli nawet bomby atomowej i tak sobie mogą podróżować w czasie..

Dlaczego spiskowe? Bo nie pasują komuś kto sprawuje kontrol nad tym balzelem? To takie same teorie jak inne...

I tu jest podstawowy błąd... Im bardziej ktoś tłumaczy jak bardzo to jest niedorzeczne tym bardziej teoretyk spiskowy idzie w zaparte... "Brak dowodów jest dowodem" Ciekawe jak określić ten paradoks...

Wracając do tematu - szczerze mówiąc nie sądzę że NWO kiedykolwiek wejdzie w życie, za dużo ludzi na tej planecie wie co jest grane, no i ocztwiście moi Bracia z Federacji...

O K**** to was jest więcej ?! Myślałem, że jest tylko jeden taki nad aktywny radoslaw :)
Tu się zwrócę do szanownych forumowiczów: Pomyślcie jeśli pewna niewielka grupa osób przekonała innych bez żadnych praktycznie dowodów mówiąc kto jest zły, a kto nie, mówiąc z kim mają walczyć, a z kim nie, mówiąc co jest prawdą, a co nie, powtarzam praktycznie bez żadnych dowodów, wyznając zasadę "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza! " to dla mnie jest to diabelnie przerażające....
  • 0

#37

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O rozwiązali paradoks dziadka ?

nic nie twierdze, ale paradoks dziadka chyba dawno zostal obalony teoretycznie, poprzez udowodnienie matemtyczne istnienia wszechświatów równoległych, to tylko teoria z dowodami jakimiś, ale lepsza niz paradoks dziadka :)
  • 0

#38

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

above: z tego co wiem jest parę rozwiązań, ale żadne pewne zobaczymy jak się rozwiną superstruny... ale nie róbmy offtopu, ten tekst miał być ironiczny :P
  • 0

#39

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Radoslaw jest specyficzną postacią na tym forum-myślę,że bez niego byłoby tu po prostu nudno.Z częścią jego twierdzeń się nie zgadzam,lecz kilka także popieram.

Zgadzam się z nim odnośnie stosunku władz do teorii spiskowych.Po ataku na WTC i Pentagon prezydent John W. Bush nawoływał,aby nie wierzyć w kłamliwe teorie spiskowe-sądzę,że robił to po to,żeby ludzie nie dawali wiary temu,co mówiło się o udziale władz USA w wydarzeniach 9.11-o udziale,który moim zdaniem nie podlega żadnej wątpliwości.Społeczeństwo jest negatywnie nastawiane do wszelkich tez,mówiących o tajnych projektach,czy trzymanej w tajemnicy technologii-bo jest to wygodne:po prostu im mniej osób w to wierzy,tym mniej pojawia się pytań dotyczących niewygodnych tematów.Poza tym mniejszą grupkę zwolenników spisków łatwiej jest przedstawić w negatywnym świetle reszcie społeczeństwa...

Wracając do tematu: nie sądzę,żeby USA miało upaść.Poradzili sobie z Wielkim Kryzysem Gospodarczym,dzięki reformom wprowadzonym przez Roosevelta,poradzą sobie i teraz.Uważam,że i te dzisiejsze problemy są stanem przejściowym,który wkrótce zostanie zażegnany dzięki interwencjii ze strony państwa.
  • 0



#40 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Hej!
Roosvelt należał do tej samej rodziny co Bush i np Churchil - czy to nie ciekawe? Każdy sobie może sprawdzić te fakty...
Co do paradoksu dziadka - nie istnieje - podobnie jak podejrzewał w 1996r Michio Kaku wracając do przeszłości i dokonując zmian (zabijając dziadka) tworzymy nową linię czasu i w związku z tym osobny wszechświat.
Tutaj można sobie poczytać jak to wyglądało - amerykanie cofnęli się w czasie i ZABILI dziadka jednego wrednego gościa a on sobie dalej łazi po ziemii..
Maribot np lotnisko w Denver też ma kształt swastyki - a pracownicy opowiadają ciekawe historie o gigantycznych podziemiach pod nim...
Co do USA - od czasów WTC program "problem, reakcja, rozwiąznie" jest wdrażany w życie bardzo prężnie. FEMA raz po raz ogłasza coraz wyższe stopnie zagrożenia, przyzwyczajając powoli ludzi do stanu wyjątkowego który jest produktem finalnym kampanii rozpoczętej 7 lat temu 11 września.
Avallach po prostu nie masz pełnego obrazu sytuacji - czytałeś w ogóle Triady Irlandzkie? Moja wiara nie opiera się na jakichś linkach z internetu, ale na chłodnym przeanalizowaniu wielu dostęppnych źródeł opowiadających o naszej przeszłości i na obserwacji świata teraźniejszego. To nic trudnego, każdy może to zrobić.
USA jest tworem od początku założonym przez bandę reptiliańskich sługusów na czele z "naszym" Jurkiem.
Centrum zarządzania jest do dzisiaj w Londynie i po ilości upadłych ostatnio banków w USA widać że centrala przejmuje pałeczkę...
pozdrawiam
  • 0

#41

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie ciekawi jedno, czemu chcecie udowodnić, że to wy macie racje, a nie jakiś tam radoslaw. Przecież to jego zdanie, on tak uważa i mu się to podoba. A wam radzę znaleźć własne hobby i nie czepiać się w tym przypadku radoslawa, za jego odmienne poglądy.
  • 0

#42

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wracając do tematu: nie sądzę,żeby USA miało upaść


W tym konkretnym przypadku raczej nie jestem optymistą....nie zależy to od USA, lecz od innych nieprezentowanych przez nasze media czynników. Największa włoska gazeta "Corriere della Serra" podała że ostatnie wystapienie Prezydenta Iranu M. Ahmadinejada w Nowym Jorku odniosło wielki sukces polityczny.....no i zaczyna się ciekawie, czemu nasze media milczą o kluczowych sprawach rozgrywających się na arenie międzynarodowej ? Ostatnim czasem wspominałem że irański program atomowy nie jest zagrożony, do żadnej interwencji nie dojdzie. Kolejna, jeszcze bardziej irytująca sprawa Rosja, Japonia, Chiny i Tajwan pozbywają się waluty amerykańskiej, (wg szacunków analityków wartość lokat w tych krajach zaopatrzonych w amerykańską walutę tylko w celu kupna ropy wynosi 1,14 trln dolców !!! Czyli 51 % w skali świata). Gwałtowne osłodzenie stosunków USA i Iran może doprowadzić do sytuacji w której faktycznie świat będzie mógł kupować ropę w EURO a nie w Petrodolcach, a wtedy żegnaj gospodarko USA. Marines nic nie pomogą.
  • 0



#43

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a wtedy żegnaj gospodarko USA.

I odbije się to nam wieloletnią czkawką.

Przecież to jego zdanie, on tak uważa i mu się to podoba.

Masz rację, ale jak ktoś mu powie, że np. ta urocza pani z naprzeciwka jest główną osią teorii spiskowej i da mu nóż by ocalił świat to to już będzie nasza sprawa...

radoslaw: Potraktuj to jako science-fiction. Analizę przeprowadziłeś samodzielnie, czy w taki sposób w jaki oni chcieli byś ją przeprowadził... Czy wyciągłeś wnioski samemu, czy takie jakie oni chcieli byś wyciągnął ?
Triad nie czytałem, ale czytałem kupę innych ciekawych rzeczy i sporo literatury fantasy i literatury powszechnej... Np. Faust'a i chciałem zakończyć dyskusję ze swojej strony następującym cytatem (coś koło 4000 wersa):
"Du glaubst zu schieben und du wirst geschoben." po polsku przetłumaczono to jakoś tak:
"Wydaję Ci się że pchasz, a Ty jesteś pchany"
  • 0

#44 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Avallach Twoje obawy co do mojego zdrowia psychicznego są raczej nie na miejscu.
Gdybyś posłuchał trochę ludzi którzy głoszą "teorie spiskowe" być może zauważyłbyś że oni nie nawołują do zarzynania rządzących nami elit. Oni doskonale wiedzą że jedyną naszą bronią są nasze umysły i ich siła twórcza.
Dlatego ważne jest myśleć samodzielnie i tworzyć naszą rzeczywistość tak jak nam się podoba, a nie tak jak wymyślił jakiś gad...
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że popaprańcy (do których mnie pewnie zaklasyfikowałeś) gloszący niewygodne dla Systemu poglądy SĄ USUWANI Z TEGO ŚWIATA w dość tajemniczych okolicznościach.
Co do "Wydaję Ci się że pchasz, a Ty jesteś pchany" - zairzyj do debaty o 11 września - tam ludzie podają miliony numerków i naginają prawa natury żeby wykazać że "teorie spiskowe" to kit :lol3:
Dlaczego to robią? Wg mnie ze strachu przed prawdą bądź z tendencji do zaprzeczania wszystkiemu i czerpaniu z tego przyjemnośći (czyli z powodu zaburzeń psychicznych).
Tatik czyli jesteś skłonny się zgodzić że scenariusz hiperinflacja+odebranie ludziom własności przez upadające banki może być doststeczną przyczyną wprowadzenia stanu wyjątkowego?
pozdrawiam
  • 0

#45

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Avallach Twoje obawy co do mojego zdrowia psychicznego są raczej nie na miejscu.

Ja naprawdę, wierzę że jesteś zdrowy i niczego sugeruję. Tekst o babce nie miał na celu tego podważać miał raczej być apelem o trochę sceptycyzmu. Bo jakby napisali Ci teoretycy, że ona jest głównym ogniwem napędowym spisku, wcisnęli komuś jakieś dane genealogiczne, że jest krewną Bush'a... To ktoś mógłby wziąć siekierę,

oni nie nawołują do zarzynania rządzących nami elit.

Jeszcze są na to za słabi, kwestia czasu jak dla mnie. Ktoś kiedyś kogoś zabije.

Dlatego ważne jest myśleć samodzielnie i tworzyć naszą rzeczywistość tak jak nam się podoba, a nie tak jak wymyślił jakiś gad...

Za wyjątkiem dwóch ostatnich słów się zgadzam

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że popaprańcy (do których mnie pewnie zaklasyfikowałeś) gloszący niewygodne dla Systemu poglądy SĄ USUWANI Z TEGO ŚWIATA w dość tajemniczych okolicznościach.

Wiesz wielu czołowych działaczy ma się dobrze...

zairzyj do debaty o 11 września - tam ludzie podają miliony numerków i naginają prawa natury żeby wykazać że "teorie spiskowe" to kit

Wiesz niestety biorę stronę sceptyków i nie trzeba naginać praw...

Dlaczego to robią? Wg mnie ze strachu przed prawdą bądź z tendencji do zaprzeczania wszystkiemu i czerpaniu z tego przyjemnośći (czyli z powodu zaburzeń psychicznych).

Teraz Ty mi sugerujesz chorobę psychiczną, więc jesteśmy kwita
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych