Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacje w Rumi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prosił bym któregoś z moderatorów lub adminów jeśli jest taka możliwość sprawdzenia IP użytkownika "kozini" i "Radek" i jeśli są takie same wynagrodzić do warnem.

Wydaję mi się że temat już definitywnie nadaje się do zamknięcia

Edit [25.09.2008]: +.....
Do przekazywania tego typu informacji służy opcja "Raportuj" - zamiast zaśmiecać temat, proszę z niej korzystać

  • 0

#17

kozini.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Radek to mój Best Friends i nie mamy tego samego IP
nie miałem przy sobie telefonu.
Nie chcecie wierzyć to nie.
Nie podoba mi się tę forum i mam cie bad coś tam gdzieś
Sorry AlienGrey ale nie mat tu nornmalnych ludzi
  • 0

#18

Raadeek.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o żal mi was od razu że niby to jeden i ten sam użytkownik ;/
Tacy mądrzy to sprawdźcie sobie moje IP a jego .To bedzie najlepsze rozwiązanie
Chcecie z zniechęcić nowych użytkowników?
Brawo świetnie wam idzie. Powodzenia daleko tak zajedziecie
.A i jeszcze jedno. To że mój kumpel tak chaotycznie pisze i niezrozumiale nie znaczy że ma jakieś powiązania ze mną.
  • 0

#19

Papcio Chmiel.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

....Spytaliśmy się moich dwóch ośmioletnich sąsiadów co widzą to co my.Nie były to zwidy oni widzieli to samo
Gdy Radek poszedł do domu ja z okna balkonowego obserwowałem ten obiekt około 1 w nocy zniknął

Środek wakacji idziemy sobie z Radkiem przez drogę to co dziwne tą samą drogą na której później widziałem świetlany obiekt opisany wcześniej.Idziemy przechodzimy obok słabo zarośniętych krzaków i zauważyłem sylwetkę istoty zmarszczonej o wysokości 1,40 m wyskoczyłem z hukiem. Po pary minutach podszedłem do krzaka i nagle ze środka wybiegł niesamowitym sprintem w niedalekie pola nie wiem może się mylę ale to coś przybrało jego postać.

Zima ... znowu tą samą drogą .... schylił się i wbiegł trochę w pola
w pewnym momencie niebo zabłysło na fioletową barwę. .


1. dużo błędów. ja swoje robie bo mam GRUBE PALUCHY :D
2. Dziwne że obcy pojawiaja sie w tym jednym miejscu tyle razy temu samemu świadkowi. To ewenement.
3.Zima - okazał się obcym kolega co wbiegł w pole ... sam tak napisałeś. Nie wrócił i nie uciekał z wami, więc
został
4. nakryłes obcego w krzakach (nieładnie) :roll: co mu pokazałes że tak szybko zwiewał ?
5. 8 letni świadkowie !!!! - gratuluję. Tacy to dopiero mają fantazję i łykaja wszystko jak koń dropsy
  • 0

#20

kozini.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

....Spytaliśmy się moich dwóch ośmioletnich sąsiadów co widzą to co my.Nie były to zwidy oni widzieli to samo
Gdy Radek poszedł do domu ja z okna balkonowego obserwowałem ten obiekt około 1 w nocy zniknął

Środek wakacji idziemy sobie z Radkiem przez drogę to co dziwne tą samą drogą na której później widziałem świetlany obiekt opisany wcześniej.Idziemy przechodzimy obok słabo zarośniętych krzaków i zauważyłem sylwetkę istoty zmarszczonej o wysokości 1,40 m wyskoczyłem z hukiem. Po pary minutach podszedłem do krzaka i nagle ze środka wybiegł niesamowitym sprintem w niedalekie pola nie wiem może się mylę ale to coś przybrało jego postać.

Zima ... znowu tą samą drogą .... schylił się i wbiegł trochę w pola
w pewnym momencie niebo zabłysło na fioletową barwę. .


1. dużo błędów. ja swoje robie bo mam GRUBE PALUCHY :D
2. Dziwne że obcy pojawiaja sie w tym jednym miejscu tyle razy temu samemu świadkowi. To ewenement.
3.Zima - okazał się obcym kolega co wbiegł w pole ... sam tak napisałeś. Nie wrócił i nie uciekał z wami, więc
został
4. nakryłes obcego w krzakach (nieładnie) :roll: co mu pokazałes że tak szybko zwiewał ?
5. 8 letni świadkowie !!!! - gratuluję. Tacy to dopiero mają fantazję i łykaja wszystko jak koń dropsy






1. No Widzisz ja je robiłem bo mam dyslekcje a pozatym miałem starą kalwiaturę
2.A może Dzieje się tam cos dziwnego nie pomyślałeś o tym przecież są na Świecie miejsca często nawiedzane przez UFO.
3.CO ??? Powiedizałem Że był tam znami i gdy wbiegł w pola i błysneło fioletowe światło.
4. Powiedziałem że nie musiał to być OBCY może jakaś kryptyda, która przestraszyłą się że inne stworzneie ją obserwuje ( Najdziwniejsze było to że wybiegł z tamtą chłopiec )- którego wcześniej nigdy na oczy nie widziałem)
5. Lepsi TAcy niz Żadni spytałem się ich czy widzą to co my widzimy Bo byli jedynymi ludźmi w okolicy



Prosił bym któregoś z moderatorów lub adminów jeśli jest taka możliwość sprawdzenia IP użytkownika "kozini" i "Radek" i jeśli są takie same wynagrodzić do warnem.

Wydaję mi się że temat już definitywnie nadaje się do zamknięcia

Edit [25.09.2008]: +.....
Do przekazywania tego typu informacji służy opcja "Raportuj" - zamiast zaśmiecać temat, proszę z niej korzystać


Pozatym Jak nie wierzysz to poszukaj sobie innego tematu, tematu dla ludzi takich jak ty czyli Impecyli
Nasz IP jest inne i sprawdź sobie sam jeśłi chcesz chyba że nie umiesz.
  • 0

#21

Machinasai.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedyne co mogę potwierdzić to to że Radek i Adam- Znaczy się świadkowie żyją i obu ich znam.
Przestańcie się czepiać błędów ortograficznych bo nie od tego jest to forum. A co do rzeczy paranormalnych to tyle wiem iż się zdarzają, bo sam widzę dziwne obiekty.
  • 0

#22

Dawildo.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko ładne, ale ten pomarszczony typ to może po prostu starsza pani poszła w krzaki za potrzebą. :rotfl: :lol :lol
  • 0

#23

hejhelou.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, jest to mój pierwszy post na forum ;)
kozini, ok, załóżmy, że historia #1 jest prawdziwa, ok, widziałeś latający obiekt w kształcie cygara, który świecił, od godziny 19:30 do godziny 1 w nocy. Zadam ci tylko jedno pytanie - skoro obserwowałeś tego NOL'a przez pięć i pół godziny, czemu nie zrobiłeś mu choć zdjęcia, lub go nie nakręciłeś!? To samo tyczy się twojego kolegi.
Pozdrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych