Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacje w Rumi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

kozini.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rumia nowym miejscem obserwacji NOL

Niedawno bo wtym tygodniu mój kumpel Radek wyciągnął mnie na dwór . Był już wieczór ściemniało się. Około 19.30. Chodziliśmy sobie po pobliskich polach. W nadziei, że znajdziemy coś ciekawego.
Dodam, że obaj interesujemy się rzeczami paranormalnymi i kryptydami.Nie spodziewaliśmy się ,że ujrzymy coś takiego.Wracaliśmy już do domu gdy nagle ujrzałem dziwny obiekt poruszający się ze średnią prędkością przypominał raczej światło w kształcie cygara niż jakiś latający obiekt.
Krzyknąłem Radek !!! Gdy spojrzał w miejsce wskazane prze ze mnie nie mógł uwierzyć własnym oczom.
Obserwowaliśmy ten obiekt przez jakiś czas i ciągle zataczał koło przesuwając się raz w lewą raz w prawą stronę.
W pewnym momencie pobiegliśmy na moją ulicę gdyż tam właśne latało to coś.Spytaliśmy się moich dwóch ośmioletnich sąsiadów co widzą to co my.Nie były to zwidy oni widzieli to samo
Gdy Radek poszedł do domu ja z okna balkonowego obserwowałem ten obiekt około 1 w nocy zniknął

Środek wakacji idziemy sobie z Radkiem przez drogę to co dziwne tą samą drogą na której później widziałem świetlany obiekt opisany wcześniej.Idziemy przechodzimy obok słabo zarośniętych krzaków i zauważyłem sylwetkę istoty zmarszczonej o wysokości 1,40 m wyskoczyłem z hukiem. Po pary minutach podszedłem do krzaka i nagle ze środka wybiegł niesamowitym sprintem w niedalekie pola nie wiem może się mylę ale to coś przybrało jego postać.

Zima kilka dni po sylwestrze ja Radek i koleś Bartek szliśmy znowu tą samą drogą Bartek nie interesuje się zjawiskami .itp ale słyszał o chupacabrze więc chciał nas przestraszyć schylił się i wbiegł trochę w pola
w pewnym momencie niebo zabłysło na fioletową barwę. Przestraszyliśmy się bo nigdy nie widzieliśmy czegoś takiego i zaczęliśmy uciekać.

edit [18.09.08] AlienGrey
Wiesz co, drobne błędy literowe możesz usprawiedliwiać walniętą klawiaturą, ale żeby napisać on zamiast ą, to już raczej klawiatura nic do tego nie ma...

  • 0

#2

sebcio.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

A moze widzieliscie to co chcieliscie zobaczyc, piszesz ze interesujesz sie zjawiskami paranormalnymi
  • 0

#3

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Post bardzo chaotyczny z wieloma błędami językowymi "środak" takiego wyrazu na pewno nie ma w polskim słowniku ;]

A co do opowieści...hmm też bardzo krótka jak na tak niesamowite zdarzenie, radził bym ci opisać bardziej szczegółowo opisując po kolei każdy ważny szczegół bo inaczej nic z twojego postu nie wyniknie

ps.nie wiem dlaczego ale zalatuje mi to prowokacją ;]
  • 0

#4

.:p!nkola:..
  • Postów: 66
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tez pochodzę z Rumi - pisze się przez jedno "i".

Niestety przez 20 lat które tam spędziłam nigdy nie spotkałam się z niczym paranormalnym, oprócz pijaków w parku którzy twierdzili że widzieli UFO.

Ale jak coś widziałeś to fajnie, ciekawe przeżycie - też bym chciała.

Ostatnio słyszałam pogłoski że ten szary dom koło kościoła w Rumi jest nawiedzony, nawet w gazecie ponoć pisali.

Pozdro.
  • 0

#5

kozini.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze sorry wszytskich za błędy w pisowni po prostu mam starą klawiature do wymiany i mylą się jej klawisze
Po drugie mam 4 świadków

Teraz napisze tosczegółowo:

Obsewacja 1 :
Obiekt ten poruszał się wokół mojej ulicy mieszkam na zadupiu i to świetliste coś w kształcie cygara latało ukywająć się jakby ci jakiś czas za drzewami jak by to coś za czymś latało lub śledziło być może było to jakieś latające urządzenie szpiegowskie .

Obserwacja 2 :
Nie widziałem dokładnie tej istoty ale zapomnialem powiedzieć jednego to coś na początku miało jakby prostokątny łeb dopiero później zmieniło się wtego chłopca i uciekło

Obserwacja 3 :
Na niebie błysneło fioletowe świało jakby uderzenie fioletowego pioruna ale beż żadnego dźwięku
  • 0

#6

Raadeek.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja byłem ich wszystkich uczestnikiem ^^ :)
Szczerze powiem to świetliste coś na niebie zdziwiło mnie ogromnie nigdy czegoś takiego nie widziałem,było dość
nietypowe jeżeli to UFO
  • 0

#7

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda za wspaniale by było prawdziwe...ludzi którzy mówią że widzieli cygara i inne tego typu kształty jest dziesiątki...

Dziwna postać z prostokątną twarzą? ;/ później zamiana w sprintera ? nie chce mi się wierzyć

I jeszcze te fioletowe światło...

To wszystko zalatuje mi niezłą prowokacją lub wybujałą wyobraźnią

Zresztą jest jeszcze takie mądre powiedzonko "nie wszystko ufo co się świeci"
  • 0

#8

kozini.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz wierzyć lub nie ale widziałem co widziałem
I nie jest to żadna prowokacja >/
  • 0

#9

sebcio.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Najbardziej wiarygodny to jest ren opis tego swiatla, mzoes napisac cos wiecej na ten temat:

kiedy to widziales??

w jakich okolicznosciach?

jak dlugo to zjawisko trwalo???
  • 0

#10

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie podoba mi sie ta opoiweść .... wygląda mi na .. hmmm.... Zmyśloną ?
  • 0

#11

kozini.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Był to piątek tydzień temu tak jak napisałem ok. 19.30
Niebo było zachmurzone a to światło przesuwało się z lewa na prawo
jakby czegoś szukając latało to niedaleko obok mojego domu
nie wyglądało jak samolot opisze je jeszcze raz dokładniej :
-Światło w kształcie cygara
-Zdawało się większ od przeciętnego samolotu
-Wydawało się również bliżej ziemi niż np.samolot pasażeski

Pozatym nie jestem głupi i wiem co pisać na forach
Nie chcę kitować ludzi bo takie sprawy jak pozaziemskie cywilizacje
cz UFO są ardzo ważne
  • 0

#12

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uwierzyłem bym w te światła, ale z tym kosmitą w krzakach to moim zdaniem ostre przegięcie, jeżeli widziałeś kosmitę na własne oczy dlaczego nie zawiadomiłeś jakiś ufologów?Bo chyba tak by zrobił każdy normalny człowiek który takie coś widział
  • 0

#13

kozini.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze nie napisałem, że był to kosmita.
Wiele osób z tego forum pisając, że widziały dziwne postacie w jakiś miejscach i do ufologów nie zadzwonili
Sam nie bądź taki mądry bo sam byś tego nie_zrobił.
A mało_który Ufolog by się tym zajął bo nie mam dowodów i by mi nie uwierzyli.
Nie pisz ,że każdy normalny człowiek by zadzwonił bo obraziłeś wielu użytkowników tego forum.
Jak tak piszesz nie wiem czy sam jesteś normalny >/

edit [24.09.08] AlienGrey
"pisając" i padłem.. <rofl> :P

  • 0

#14

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim jestem ciekaw z jakiego IP rejestrował się użytkownik Radek,który rzekomo potwierdza tą bardzo dziwną historię - czy to nie jest czasem ten sam użytkownik,co kozini.

Co do historii,to nie za bardzo w nią wierzę,bo każdy może napisać coś takiego-brak mi dowodów,które mógłbyś z całą pewnością przedstawić-bo jak sam napisałeś przez parę minut obserwowałeś sylwetkę za krzakami-więc miałeś wystarczająco dużo czasu,by zrobić zdjęcie tej postaci za pomocą telefonu komórkowego.W dodatku za świadków stawiasz ośmioletnie dzieci,co dla mnie jest trochę komiczne.
  • 0



#15

Lubię ciastka.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak... znajomi mi raz opowiadali, ze widzieli dziwne swiatla z nad Rumi, przemieszczajace sie w strone Wejherowa. Byli w ch*j spaleni, ale cala czworka mowila to samo, wiec albo mieli dobra trawe albo rzeczywiscie mamy kosmitow w malym trojmiescie. Pewnie ci, co zrobili te REWELACYJNE kregi - http://www.kamienne....0piktogramy.htm - ktore opisuje Jakubek i jego dziadek :P

Sorry, nie bardzo ci wierze. Masz chaotyczny sposob pisania, to tez wplywa na Twoja niekorzysc.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych