Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Jezus Chrystus to postać historyczna? [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#46

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to żeś mu chłopie komplement zapodał, iście niedźwiedzia przysługa :) Grać w jednej drużynie z takimi poglądami, nie ułatwi Qliphothowi zwycięstwa :)
  • 0

#47

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest jeszcze ta Złota Malina? :P
  • 0



#48 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

Jest jeszcze ta Złota Malina? tongue1.gif


Czyli rozumiem że już własnych poglądów nie można tu pisać.Może nie była to wypowiedź tak profesjonalna jak wasze ale chciałem poprzeć jedną ze stron do tego chyba również ma służyć debata.
  • 0

#49

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Deklaruję, że ocena debaty pojawi się najpóźniej do soboty najbliższej.
  • 0



#50

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chciałbym w tym miejscu podziękować sędziom za oceny i końcowy wynik debaty, a także wyrazić na ten temat stosowną opinię.

Otóż gdzieś tak od połowy debaty sądziłem, iż przegram z Aquilą, który ma przecież w tych "klockach" dużo większe doświadczenie, dużo większą liczbą punktów. A tu takie miłe zaskoczenie i stosunkowo niewielka ich różnica. Znając siebie, nawet spodziewając się dużo gorszego obrotu spraw, uważałem był, iż przegrana w debacie ostudzi mój zapał do udzielania się na vortalu; że nie będę miał w najbliższym okresie nie tylko odpowiedniej ilości czasu, lecz także zwykłych chęci. A tutaj tak miła niespodzianka, która uczyniła całkiem odwrotnie - zachęciła mnie do jeszcze większej pracy na rzecz forum i przydała "smaczka", zapału na kolejne równie fascynujące dyskusje. Toteż zapewne już wkrótce się za coś złapię :-)

Zatem po raz kolejny: dziękuję memu przeciwnikowi, jury oraz wszystkim zainteresowanym i uważnie śledzącym przebieg dysputy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych