Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja Historia!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ixodides.
  • Postów: 123
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To dla mnie jakos tak nie wiarygodnie brzmi, nie dlatego ze pierwszy post etc. tylko po prostu hm...male ludziki.
Aczkolwiek dosc nietypowa historia, myslalem ze w momencie jak patrzyles na chodnik to cos nagle z pod niego wyroslo (jakas zjawa) a tu ludziki hm... swoja droga strach mnie oblecial jak sobie pomysle setki takich ludzikow tnacych mnie na kawalki :)
...wiem wiem za duzo bajek i klockow lego :D

Swoja droga szczurki rzeczywiscie moga stanac na dwoch tylnich lapkach, a w momencie huku biegna we wszystkie strony (tylko co prawda juz nie na dwoch lapkach).

Co do widocznosci, 2 pietro w bloku to nie tak wysoko, osiedla sa z reguly dobrze oswietlone, jak mowisz zgasiles swiatlo zeby to zobaczyc ... i generalnie wtedy powinienes miec lepsza widocznosc niz potem przy zapalonym swietle (no az do momentu otworzenia okna wtedy rzeczywiscie wiecej bys zobaczyl nawet przy zapalonym swietle w pokoju)

Prosze odpowiedz mi jeszcze na kilka pytan jezeli mozesz (pomoze mi to zobrazowac sobie sytuacje)...
Jakie swiatlo zapaliles? Lampke nocna czy zyrandol?
Spisz glowa do okna?
Ile czasu minelo (na oko ~ 5 min, 0.5h) od momentu kiedy wstales od komputera az do momentu kiedy otworzyles okno?
Ile masz wzrotsu? ]:->
  • 0

#17

sebcio.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Moglbys dokladniej wyjasnic dlaczego ludziki mialy zarobic kulke???
Zawsze reagujesz w ten sposob ze strzelasz do wszystkiego co Ci sie nie podoba???
Mozesz powiedziec w jakie gry komputerowe grywasz???
  • 0

#18

blindcrow.
  • Postów: 226
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ha ha ha -sebcio -dlaczego ludziki miały dostać kulkę??

primo- w imię zasad
secundo - bo to złe ludziki były


w moim mniemaniu , to ze oddal salwę w kierunku tych malutkich biedactw , jest dowodem na prawdziwość relacji , inna sprawa to czy wydarzenia nie były spowodowane przemęczeniem , w nocy każdy kot jest czarny
  • 0

#19

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Strzał taki krzywdy nie zrobi, to był jedyny sposób, żeby przekonac się, z czym właściwie miałem do czynienia.
  • 0

#20

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A moim zdaniem za dużo grasz w gry komputerowe i zbyt wiele oglądasz filmów.Do tego doszło jeszcze fizyczne zmęczenie - i zacząłeś widzieć ludziki.A jeśli to nie było przywidzenie,to mogę ci tylko powiedzieć,że fajnie się to czyta ale poziom mojej wiary w tą historię jest taki sam,jak poziom wiary w naszych polityków (czyt. oscyluje w okolicach 0%)
  • 0



#21

afk.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdybym Ja zobaczył coś takiego też bym strzelał z mojej wiatrówki. :mrgreen: Jak sobie wyobrażam, że takie stworki mnie obudziły w środku nocy, to mi ciarki po plecach latają. :(
  • 0

#22

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

moja historia

jakbym byl adminem to zamknalbym ten temat



ps. ile jeszcze bedziecie tolerowac to gowno - mam na mysli takie posty jak powyzszy
  • 0

#23

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy przypadkiem to forum nie jest od tego, żeby m.in opisywac własne historie?
  • 0

#24

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, lecz podobne historie są opisywane w prasach w telewizji z wieloma świadkami itp, a i tak małą osób im w to wierzy, więc dlaczego mielibyśmy uwierzyć tobie, tym bardziej że twoja opowieść nie powala na kolana, więc momentami odpisywanie na tego typu posty jest męczące po prostu ;]
  • 0

#25

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

shiny_toy_gun
Pierwsze ostrzeżenie za rozkręcanie offtopa!

Wracamy do tematu ;)
  • 0



#26

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Yyy. Odpisywanie jest męczące? No ale nikt nie każe Ci odpisywać. Poza tym ja nie proszę nikogo, żeby mi uwierzył. Opisałem to, co widziałem. To jak Ty to odbierasz, wierzysz w to czy nie, to Twoja indywidualna sprawa...
  • 0

#27

Eye.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozostańmy przy szczurach, bo rzeczywiście stają na tylnych łapkach.
  • 0

#28

--kuba111--.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejna historia z cyklu ,,Wyssane z palca''. Dzisiaj przypadek ,,ludzików'' z szczeliny w chodniku. Nasz user Biermacht opowiedział nam ciekawą historię. (Odsyłacz do strony pierwszej). Jako że chcemy przyjąć tę historię jako prawdziwą, możemy uznać że to: szczury, minialieny (odsyłacz do TEGO tematu w moim rozumieniu tych,,alienów''), roboty (nie drwię ale wątpię), lub małe zwierzęta (odsyłacz do Google jeśli ktoś chce poszperać). :D




Tak na marginesie to nie drwina z Biermachta (wiem że jego pierwszy temat). Biorę to co napisałem na poważnie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych