Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja Historia!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich użytkowników. Chciałbym zaznaczyc, że to mój pierwszy temat na tym portalu.

Na wspomnienie historii, którą tutaj napiszę dalej przechodzą mnie ciarki. Bardzo niewielką cześć lata spędziłem w domu. Moim nawykiem wtedy było siedzenie do nocy przy komputerze, w końcu potem można się wyspać, wstać o tej 12 i zawalić sobie kolejny piękny, letni dzień. Pewnego wieczora, jeżeli dobrze pamiętam około godziny 2 w nocy, zakończyłem surfowanie po internecie, wyłączyłem komputer i przeszedłem przez pokój idąc w stronę łóżka. Coś jednak zwróciło moją uwagę na chodniku, za oknem. Zgasiłem w pokoju światło, podszedłem do okna i zapatrzyłem się w jeden punkt na chodniku dobrą chwilę. Wyglądało to mniej więcej tak, jakby z pomiędzy płytek chodnikowych wyrastały kłosy trawy i co chwila powiewały delikatnie na wietrze. Po dłuższej chwili takiego wpatrywania się, zdecydowałem, że jednak zapale światło i oddam się lekturze, potem pójdę spać a jutro rano jak wyjdę z psem przejdę po chodniku, by zdać sobie sprawę, że to tylko trawa. Ale cały czas zdawało mi się, że coś tu jest nie tak. Każdy 'kłos trawy' bowiem przypominał jakby małego człowieczka, każdy. Żeby byc spokojny sięgnąłem po moje ASG (AirSoftGun, gazowa, sprężynowa lub elektryczna replika broni, strzelająca kulkami o średnicy 6mm, jakby ktoś nie wiedział), model M4-A1, elektryczny. Otworzyłem okno i używając trybu auto, oddałem serię paru strzałów w kierunku miejsca na chodniku. Zdałem sobie sprawę, że to nie była trawa. Były to małe sylwetki, można je porównać wielkościowo do zabawki action-man. Natychmiastowo rozbiegły się w różne strony, jedna z tych istot pobiegła w kierunku latarni, przez co przez ułamek sekundy mogłem ją zobaczyć na tyle dobrze. Była przezroczysta, ledwo zauważalna, miała głowę nieproporcjonalną do reszty ciała, bardzo chuda, patykowate nogi, także nieproporcjonalnie długie, patykowate ręce. Biegła dosyc szybko. Przezroczysta to może złe słowo, dajmy na to, że była jakby rozmyta, wyglądała tak jak Predator, bohater filmu o takim tytule, gdy włączał tryb kamuflowania się. Światło się od niej jakby odbijało, przez co wyraźniejsza była w poświecie latarni. Zemdlałem. Ocuciła mnie moja matka, spytała się, czy kompletnie zwariowałem, żeby o drugiej w nocy strzelać przez okno. Była trochę zaniepokojona, raczej rzadko mdleje. Zaznaczam, że tego wieczora byłem trzeźwy, wypoczęty, zdrowy itp. Nie korzystałem także długo z komputera, przez co oczy nie mogły mnie zwodzic w jakikolwiek sposób. Załącze rysunek samej sylwetki. Nie wiem dokładnie ile było tych istot. Może 4, 5. Nie więcej. Następnej nocy miałem strasznego stracha, bałem się, że mogłem im coś zrobić, i wkurzyć je w jakiś sposób. Siedziałem do późna na łóżku z wiatrówką w ręku, bałem się, że wrócą. Ale nie wróciły. Odniosłem wrażenie, że jak widziałem ich na chodniku, w jakiś sposób rozmawiali, gestykulowali itp. Dlatego się tak dziwnie poruszali, jakby trawa na wietrze. Może ktoś wie, czym to było? (zakładając, że mi się to nie zdawało, przyśniło itp)

Dołączona grafika
  • 0

#2

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiesz co ci powiem? Prowadzisz taki wakacyjny tryb życia jak ja. Komp od rana do drugiej w nocy i wstawanie o 12 :D
A tak odnośnie tematu. Tak jak zwykle jesteś kolejną mało wiarygodną osobą- 1 post :) Jeśli to co mówisz jest prawdą , to mogę powiedzieć tyle, że takich "ludzików" znaleziono kiedyś szczątki, były także widywane w różnych miejscach. Nie pamiętam tylko gdzie to było (chyba w Peru) i jak to wszystko zostało nazwane, ale na tym forum pewnie znajdzie się ktoś kto ma lepszą pamięć niż ja :D
A jeśli chodzi o strzelanie z ASG- ja tak czasami straszę koty strzelając obok nich jak mi łażą i miauczą w nocy po ogródku :D
  • 0



#3

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...p?showtopic=413
http://www.paranorma...?showtopic=4709
  • 0



#4

Demigod.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawa historia, choć mam kilka wątpliwości co do jej prawdziwości.

Po pierwsze: kto normalny strzela w nocy przez okno z airsoftowego karabinu. Przecież elektryk na semi i auto jest dość głośny i spokojnie mógłby obudzić całą Twoją rodzinę (i obudził matkę). Też mam M4A1 JG w domu i wiem jak to jest.

Po drugie: gdzie działa się rzecz i z jakiego piętra budynku patrzałeś na te cosie?

Po trzecie: czy Twoje omdlenie nastąpiło nagle? Czy przez krótką chwilę kręciło Ci się w głowie, a potem padłeś? Na co spadłeś?
  • 0

#5

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mieszkam na drugim piętrze w bloku. Elektryk jest dośc głośny, dlatego więc obudził moją mamę. To było tak, że nagle zrobiło mi się ciemno przed oczami, upadłem na plecy na podłogę. Obudziła mnie mama, chyba niedługo po całym incydencie. Co do tych linków, to te postacie były znacznie większe od tego humanoida znalezionego w Peru.
  • 0

#6

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Pewnego wieczora, jeżeli dobrze pamiętam około godziny 2 w nocy, zakończyłem surfowanie po internecie, wyłączyłem komputer i przeszedłem przez pokój idąc w stronę łóżka."

"Nie korzystałem także długo z komputera, przez co oczy nie mogły mnie zwodzic w jakikolwiek sposób."
No to jak w końcu było..? Coś kręcisz.. Albo ja źle zrozumiałem ^^
btw. @Cthulhu
Co z tego ze ma 1 post.? To znaczy ze kłamie czy coś? Że jest niewiarygodny? Każdy z nas miał kiedyś swój pierwszy post, ja też zarejestrowałem się na tym forum aby opisać moją dziwną historię. Też miałem wtedy 1 post, lecz pisałem prawdę. Nie patrz na liczbę postów ;) )

Pozdro
  • 0

#7

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zemdlałem. Ocuciła mnie moja matka, spytała się, czy kompletnie zwariowałem, żeby o drugiej w nocy strzelać przez okno.


:mrgreen:

ciekawa historia, chciałabym również zobaczyc coś takiego jak Ty.
  • 0

#8

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Royal'ny ilość postów ma tu jednak znaczenie. Pomimo tych paru perełek w tematach zakładanych przez nowych, to większość to prowokacje, głupie żarty lub dające sie normalnie wytłumaczyć zjawiska. No ale wszystko możliwe więc...

Sparawa dość ciekawa, tylko niemoge pojąć co ok. 5 małych "ludzików" robi na chodniku w terenie zabudowanym. No i oczywiście znowu chude ciałka z wielką głową... zadużo na świecie tajemniczych humanoidów z takimi proporcjami ciała jak dla mnie.
  • 0

#9

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To, że wyłączyłem komputer o drugiej w nocy, nie oznacza, że siedziałem przy nim długo. -.-
  • 0

#10

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale od razu zeby strzelac? ehehe
  • 0

#11

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

btw. @Cthulhu
Co z tego ze ma 1 post.? To znaczy ze kłamie czy coś? Że jest niewiarygodny? Każdy z nas miał kiedyś swój pierwszy post, ja też zarejestrowałem się na tym forum aby opisać moją dziwną historię. Też miałem wtedy 1 post, lecz pisałem prawdę. Nie patrz na liczbę postów ;) )
Pozdro

To była ironia :D Bo tutaj dużo osób jeździ po tych co dopiero zaczynają pisać na tym forum i tak sobie zażartowałem :)
  • 0



#12

afk.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakiej wielkości były te stworki??
  • 0

#13

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wielkości lalki barbi tak na oko, troche większe może
  • 0

#14

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ciekawa historia, jakos nic a nic nie smierdzi mi prowkacja. Smiesznie to brzmi, czyzby skrzaty byly prawdziwe:)? Od razu mi sie z nimi skojarzylo
  • 0

#15

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jako że nie jestem specjalistą w dziedzinie ufo itp chciałbym podejść do sprawy trochę z innej strony...a mianowicie

Tak jak pisałeś często zdarzało Ci się zarywać nocki(a jak to moja kochana mamuśka mówi, że nocy już w żaden sposób się nie odeśpi)więc obojętnie czy akurat w ten dzień siedziałeś długo czy nie, twój organizm był na pewno przemęczony, wiadomo 2 w nocy ciemno w pokoju i już mózg może nam płatać figle ;] nie mówię że ci się to całkowicie przewidziało, lecz może to były po prostu zwykłe szczury(a jakby nie było 2 piętro to dość spora odległość by z dokładnością zobaczyć i opisać jakąś rzecz wielkości lalki, jeszcze tym bardziej w nocy)?Strach jeszcze podwoił twoją wyobraźnie...

To tylko moja opinia, więc prosiłbym nie wskakiwać od razu na mnie ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych