Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieświadoma telekineza czy przypadek???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16

panzer39.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzuć jeszcze jedną serię, ale inną kostką. Najlepiej jakbyś znalazł taką z głębiej wydrążoną 1. Tak dla pewności. Więcej wymagał nie będę

Dziś na pewno nie, mam dość kostek na najbliższy rok, wystarczająco poświęciłem się dla dobra nauki i tego tematu :D

Kostka, która rzucałem ma bardzo ładnie wydrążoną "jedynkę", do tego otoczoną runami ( ;) ) więc moje "pomiary" są w miarę obiektywne. A może ktoś inny sie podejmie tego wyzwania? :)
  • 0

#17 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Interesujące sprawa :) Mówię poważnie - zacznij grywać w kasynie, obstaw totka :D
  • 0

#18

-Neml-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm... najpierw pomyśle o teście (raczej w ten weekend)... i ew. nagraniu dla sceptyków (kamerkę mam (sprawną) żeby nie było niedomówień) ;) w totka mogę spróbować jeśli zwykły fart (hm... jeśli zaś umiejętności to musiały by być naprawdę rozwinięte, żeby na taką odległość sterować piłeczkami w studiu :D , albo dar jasnowidzenia ;) )
  • 0

#19

-Neml-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyniki testu kontrolnego:
199 razy - 1
192 razy - 6
182 razy - 4
159 razy - 5
158 razy - 3
138 razy - 2
Trochę to trwało ale w końcu znalazłem chwilę na test ;) Od razu 1000 rzutów (z przerwą na liczenie i ostatnie 112) więc wyniki są wiarygodne...
(nie każcie mi powtarzać bo mnie szlag trafi)
  • 0

#20

-Neml-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I w końcu:
Wyniki testu właściwego:
194 razy - 6
167 razy - 4 i 1
159 razy - 2
151 razy - 5
140 razy - 3

Ponieważ wyniki są również zbliżone, to można z całą pewnością uznać, że nie posiadam żadnych paranormalnych zdolności, lecz zwykłego farta... (choć nawet on pewnie nie trwa wiecznie)
  • 0

#21

lambo.
  • Postów: 231
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A może opanopwał kolega z jaką siłą rzucać i jak sobie w palcach kostke ustawiać?
  • 0

#22

Cysio miszcz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma czegoś takiego jak telekineza bo gdyby była to ja już dano był bym bogaty.
Przypadek albo podpiłowana jakaś kostka z jednej strony?
  • 0

#23

lambo.
  • Postów: 231
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pisał kolega że zwykła nieprzerabiana Cysio!
  • 0

#24

-Neml-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma czegoś takiego jak telekineza bo gdyby była to ja już dano był bym bogaty.

Masz dowody, że nie?
To bezsensowna rozmowa, którą można by ciągnąć latami....
Co do ustawiania kostki: nie, choć wiem, że jest to możliwe.
W każdym razie eksperyment został wykonany i jego wyniki były w miarę porównywalne z testem kontrolnym. Tak więc to zwykły (bądź też niezwykły) fart, choć były to rzuty ja vs kostka, a nie realna partia gracz vs gracz...
  • 0

#25

EpicFail.
  • Postów: 208
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie ma czegoś takiego jak telekineza bo gdyby była to ja już dano był bym bogaty.

i właśnie dlatego nie opanujesz telekinezy. musisz w to wierzyć, żeby się udało. ale nie wierzyć na zasadzie ' taak, ja wierzę, wierzęęęęęęęęęęę! ', ty musisz być podświadomie przekonany o tym, że się da. właśnie to przestawienie się jest najtrudniejsze.

polecam:
http://www.paranorma...showtopic=14852

co do wyników kostki. tk zacząłem się uczyć jakiś rok temu, od samego poszątku uparłem się na 'czwórkę'. po około roku muszę z dumą stwierdzić, że na różnych kostkach, w różnych warunkach i sytuacjach, czwórka dominuje :>
  • 0

#26

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z mojego doświadczenia i kontaktu z ludzmi uczonymi w tym kierunku, jestem w 100% stwierdzić, iż nie ma zróżnicowania na grupy takie jak mikro tk itd. Jest to wymysł ludzi, których osłabione możliwości/predysopozycje do wykonywania powyższej czynności są nie nazbyt wystarczające aby zrobić coś więcej niż bawić się w telekinezę rzucaniem kostki. Poprostu marnota słów na to wszystko.

A co do przyswojenia do świadomości iż telekineza jest możliwa jest to względnie niemożliwe.
Nie ma takiej opcji, by z osoby która ogląda ciesząc twarz Chrisa Angel'a zrobił się zafascynowany psioniką uczeń wierzący w wszystko co piszą w internecie.
Nie mówię tu z czystych domysłów, mówię o tym z doświadczenia.

Nie ma czegoś takiego jak telekineza bo gdyby była to ja już dano był bym bogaty.

A ja Ci powiem, że nie ma czegoś takiego jak świat astralny. Wierzysz ?
Wmawiać każdy nieudacznik za przeproszeniem (bez obrazy) może o tym co jest a czego nie ma. Natomiast jestem w 100% pewien, że na świecie są jeszcze takie rzeczy, które się nawet mi nie śniły a wyobraźnie mam bujną.

Użytkownik Telekinetyk edytował ten post 14.12.2009 - 21:51

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych