Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja obserwacja...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

kael.
  • Postów: 90
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem nie ma powodów żeby nie wierzyć YSV. Twierdzi że coś widziała, to może i widziała. Latało? -Latało. Wiemy co to było? -Nie. Czyli "UFO" jak się patrzy :) -co jednak wcale nie znaczy że to na pewno byli kosmici ;)
Valentine, dołączam się do prośby żebyś podała treochę więcej szczegółów, może jakiś szkic zeskanujesz?
  • 0

#17

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem nie ma powodów żeby nie wierzyć YSV. Twierdzi że coś widziała, to może i widziała. Latało? -Latało. Wiemy co to było? -Nie. Czyli "UFO" jak się patrzy :) -co jednak wcale nie znaczy że to na pewno byli kosmici ;)
Valentine, dołączam się do prośby żebyś podała treochę więcej szczegółów, może jakiś szkic zeskanujesz?


Bardzo chętnie mogę zrobic obrazek nawet podam film jak wyglądało to co widziałam. no ale trochę sie boję tu pisac. chociaż czytam często forum.

oto ten film. widziałam coś takiego tyle ze z mniejszej odległosci. przez kilka sekund ale jednak. Sami chyba wiecie ze nie da sie czegos takiego pomylic z czyms innym, a na pewno nie z odbiciem w szybie! (!)

http://pl.youtube.co...h?v=3HfLNe8HC08

nie wiem czy ten film jest prawdziwy. wiem, ze widziałam dokładnie coś takiego. jak już pisałam, obiekt wisiał kilka sekund a następnie z wielką szybkością przeleciał nad lasem i znikł za nim.

To mój obrazek, może komuś to pomoże zrozumiec moje wywody, mam nadzieje ze nie skomplikuje to jeszcze sprawy.

http://www.imagic.pl.../skanuj0001.jpg

Pozdrawiam.
  • 0

#18

kael.
  • Postów: 90
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Valentine, nie wiem jak inni, ja ci wierzę :) Oczywiście nie dowiemy się czy to byli kosmici, czy tajny "samolot" wojskowy, czy próba nowej technologii holograficznej, czy jeszcze coś zupełnie innego -jednak Ty wiesz najlepiej że widziałaś >coś niezwykłego< i jesteś teraz bogatsza o to doświadczenie, bo teraz >weisz< że coś takiego "gdzieś tam" jest -a tymczasem reszta (większość) z nas jest o takie doświadczenie uboższa, więc nawet jeśli chcemy w to wierzyć, to zawsze mamy gdzieś w sobie ziarno wątpliwości. I dlatego zazdroszczę Ci:) Pozdrawiam!
  • 0

#19

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję Ci, Kaelu.

Muszę Wam powiedziec, że to zdarzenie wstrząsnęło mną, nie powiedziałam o tym prawie nikomu, gdyż większośc osób nie wierzy w to co mówię, więc dałam sobie z tym spokój. Poza_tym nie lubię zbyt wracac myślą do tego co to było jak wyglądało. Nie lubię tych wspomnień. To burzy mój porządek świata. O ile w ogóle taki w moim życiu istnieje. Słyszec o czymś to jedno a zobaczyc i przeżyc to coś innego.
Przez trzy dni po tym zdarzeniu byłam jakoś wyłączona z życia, niby wszystko było normalnie, ale jednak myślą wciąż powracałam do tego.
Często śnią mi się latające spodki, dośc realistycznie, zawsze w piękny bezchmurny i słoneczny dzień. Raz śniło mi się ufo i znaki w zbożu. W senniku piszą, że to otwarcie nowych dróg i możliwości ;) więc czekam aż sie coś zmieni w moim życiu.
Jak pisałam jestem prawie pewna, że ten obiekt widział ktoś jeszcze z tego autobusu, tyle że ja mam trudności z mówieniem do kogokolwiek obcego, ze względu na moją fobię społeczną.

Pozdrawiam Was, nie wiem czy tu kiedyś jeszcze coś napiszę. Jakoś trudno mi się wstrzelic w tok rozumowania innych ludzi.

edit AlienGrey
;)

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych