Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja obserwacja...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja miałam parę dziwnych zdarzeń. Za najważniejsze uważam moje spotkanie z UFO. Nie był to punkt z daleka na niebie, lecz srebrzysty spodek wiszący na wysokości koron drzew (czy ja w ogole dobrze robie zakładając ten temat bo nie wiem do końca :o ). Jechałam akurat autobusem, jestem pewna ze facet za mna tez widział ten obiekt. poczatkowo jechałam po prostu i zdjęłam okulary często tak robie jadąc gdzies, w pewnym momencie moją uwagę przykuła dziwna chmura, jak wtedy pomyslałam, wszystko było zamazane, zdziwło mnie to bo dzień był raczej pogodny, zachmurzenie lekkie i założyłam okulary. potem moge jedynie powiedziec, ze byłam zszokowana. autobus poruszał się dośc szybko. obracałam głowę zeby jeszcze przez jakis czas widziec to wiszące coś, ale jak się okazało obiekt nagle wystartował z dużą prędkością, przeleciał szybko ponad lasem i znikł za nim. patrzyłam tam jeszcze przez jakiś czas. byłam zszokowana pragnęłam dostac się do domu i ani nie myślałam, żeby kogos zapytac czy to widział również, ale myślę że tak.
Kiedyś również z balkonu obserwowałam szybko poruszający się obiekt, który znikł za choryzontem, nie wydający żadnego dźwięku. dla porównania powiem, ze często widuje zwykłe samoloty i wiem ile chałasu potrafią narobic z resztą lataja na takiej wyskosci ze łatwo dostrzec co to jest.

Pozatym mam prorocze sny często, szczególnie po medytacji, a kiedy zmarła moja babcia, dokładnie o tej godzinie, będąc w szkole nagle zaczęłam odczuwac niepokój, stres, coś w tym stylu.

chyba umiesciłam w złym dziale ten temat.
  • 0

#2

Jackob.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za dużo gier role-playing ;) . Oczywiście to żart z mojej strony.
  • 0



#3

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prowokacja? Niestety niesmieszna. :(
  • 0

#4

Psi Ball.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro masz zamiar opowiadać takie bzdury na poważnym forum to daruj sobie, a jesli to marna prowokacja, idź lepiej na forum onet.pl ;)
  • 0

#5

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prowokacja, nie prowokacja - tego myślę nigdy się nie dowiemy chyba ,że sama Valentine nas o tym powiadomi ;) .

Jeśli chodzi o widziany obiekt: możesz bardziej szczegółowo opisać jego wygląd i ruch? Może naszkicujesz jak obiekt mniej więcej wyglądał i jakie było jego położenie względem drzew? Z twojego aktualnego opisu można równie dobrze wywnioskować ,że był to statek kosmitów jak i efekt optyczny (odbicie światła wpadającego przez przeciwległą szybę lub świateł wewnątrz autobusu. Sama nieraz takie coś widziałam, wygląda niesamowicie ;) ).

Co do szybko poruszającego się obiektu widzianego z balkonu: to ,że nie było słychać żadnego dźwięku nie znaczy iż nie był to samolot. Mógł lecieć za wysoko aby go usłyszeć lub też leciał z taką prędkością ,że dźwięk był niesłyszalny. Opisz wygląd obiektu i sposób poruszania. Czy zaobserwowałaś migające czerwono-niebieskie światełka? Albo jasne duże światło? A może obiekt przypominał po prostu gwiazdę?

Jeśli chodzi o prorocze sny: zdarzają się i z tym się nie będę sprzeczać bo sama je miewam ;) .


Tak na przyszłość: opisując tego typu obserwacje skoncentruj się na opisywaniu faktów a nie emocji, odczuć i myśli jakie ci towarzyszyły. Emocje możesz opisywać gdy mówisz o kontakcie z duchem ;) . W przypadku przeróżnych NOLi fakty są najważniejsze.
  • 0



#6

Gringo.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja wierze Valentine, bo ją znam już jakiś czas, ale o tych snach nigdy mi nie mówiłaś x|
Ja jeżdzę busem do szkoły i często miałem wrażenie, że to UFO jakieś, ale ruszając głową od razu się zorientowałem, że to rysa.
Często zbyt pochopnie myślimy, a po dłuższym zastanowieniu da się wszystko racjonalnie wytłumaczyć 8)
  • 0

#7

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czerwono-zielone światełka stałe i białe błyskające:) Samolotu raczej nie da się nie usłyszeć, bo dźwięk jakiegokolwiek silnika lotniczego roznosi się w powietrzu dosyć dobrze. Im zaś większa prędkość, tym większa różnica ciśnienia wywoływana przez obiekt, a więc i głośniejsza fala dźwiękowa. A więc podepnę się do pytania - czy w okolicy jest jakiekolwiek lotnisko, lądowisko albo inny obiekt tego typu?
  • 0



#8

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czesc Gringo! fajny av :D

to nie prowokacja, a kto w to wierzy, a kto nie to jego sprawa, ja wierze, bo widzialam.

moge Ci opowiedziec o snach, ale moze nie tutaj, bo nie wierza ;)

A co do wyglądu obiektu:

wisiał dokładnie na wyskokości koron drzew, błyszczał w słońcu, był metaliczny, jakby aluminium, nie było to na pewno odbicie w szybie nie mam w zwyczaju emocjonowac się odbiciem i chyba umiem rozpoznac (?)

A ja wierze Valentine, bo ją znam już jakiś czas, ale o tych snach nigdy mi nie mówiłaś x|
Ja jeżdzę busem do szkoły i często miałem wrażenie, że to UFO jakieś, ale ruszając głową od razu się zorientowałem, że to rysa.
Często zbyt pochopnie myślimy, a po dłuższym zastanowieniu da się wszystko racjonalnie wytłumaczyć 8)



Ja mówiłam nie o samolotach co latają wysoko, ich nie slychac ale o samolotach, którymi lataja turyści zeby sobaczyc cos z pewnej wyskokosci. je słychac na pewno wyrażnie, podobnie jak paralotnie.
  • 0

#9

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mnie dziwi tylko, po co nazwałaś temat 'bzdury takie' i za chwilę ciężko opisujesz lecącego nad Tobą NOL-a? Jakoś specjalnie Cię to chyba nie ruszyło? Sorry... albo bzdura, albo ciekawa historia. Wydaje mi się, że jeżeli COŚ się widzi, to jednak warto popytać ludzi dookoła, czy też to widzieli.
  • 0

#10

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z racji tego, że temat dotyczy UFO, przenoszę go do działu dotyczącego obserwacji niezidetyfikowanych obiektów latających nad Polską.
  • 0



#11

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisałam, ze to bzdury, bo ludzie traktują to jako bzdurę zwykle, rozumiesz, ironia taka, albo podwiadomie wiedziałam, że nikt w to nie uwierzy.

ruszyło mnie całkiem mocno.

niepokoi mnie temat UFO nikomu nie powtarzałam tego prawie nikomu pierwszy raz opisuję to publicznie.

Mam pytanie mogę sama zmienic tytuł tematu czy musi to zrobic moderator?

Mam trudności z pytaniem obcych ludzi o cokoliwiek.

Edit dj_cinex :
Wysłałem stosowne PW w tej sprawie ;)

  • 0

#12 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

Oczywiście, jedziesz szybko autobusem i i widzisz NOL, ale przed tym zakładasz okulary... Nikt by nie zdąrzył prawdopodobnie zobaczyć obiekt w ten sposób. Fakt sam tytuł mówi sam za siebie. UFO nie może być bzdurą bo to pojęcie "lotnicze" bardziej. A co do istnienia obcch cywilizacji, nikt tu nie mówi, że to bzdura. Ale raczej ci nie wierzę... JAk by mi nikt nie wierzył, a mówił bym prawdę, żył bym z świadomością, że tomprawda, i miał bym gdzieś co inni gadają... Nie demonstrował bym niczego.

edit [30.08.08] AlienGrey
  • 0

#13

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i zgadłeś.

Możesz nie wierzyc, w sumie nie obchodzi mnie to, czy wierzysz czy nie. Po prostu zaprzeczyłam, jakbym stosowała jakąś prowakacje :)

przepraszam wszystkich, ze się wypowiadam trochę chaotycznie, to wszystko nie ma ładu i składu, chciałam przywołac jak nawięcej wspomnień na raz.
  • 0

#14

Papcio Chmiel.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obserwacja z autobusu wydaje sie byc wiarygodna
  • 0

#15

Lukas A.k.a SunRise.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja myślę że to prawda nie spotkałem sie z takimi zjawiskami .Powiedziałaś ze masz sny prorocze(o ile dobrze pamiętam tak tam pisało) powiem ci ze mam to samo śni mi sie coś co za kilka dni sie spełnia.Ostatnio zaciekawił mnie jeden sen kiedy ile z best friend koło jednego bloku i na raz na bloku ukazuje sie postać niezwykła jako ze to postać Maryi nie wiem co mam myśleć o tym może ktoś mi powie bardzo proszę o pomoc.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych