Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wróżki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#46

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[quote name='AREK(Ł)']Oj Patryczku coś kręcisz nie chce mi się wieżyć w twoje przepowiadanie[/quote] Jak mam udowodnić nie jestem krętem... kręty to moi koledzy z klasy! dwulicowe do tego ;< jeśli chodzi o ten kosciół co babcia przepowiadała to wiem od rodziców ! bo ja mały byłem miałem 7 lat jak zmarła !
[quote=Vostorion]]przepowiedziałą również że Papieżemsie nie odzywać na tym forum... ehh... jak zawsze... Chce dobrze a wszyscy biorą źle...
  • 0

#47

AREK(Ł).
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Błogosławieni którzy,nie widzieli a uwierzyli znasz ten fragment bibli??jak nie zobacze na własne oczy to nie uwierze!!!
  • 0

#48

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Błogosławieni którzy,niewidzieli a uwierzyli znasz ten fragment bibli??jak nie zobacze na własne oczy to nie uwierze!!!

Jestem ministrantem... więc jak moge nie znać ? Niewierny Arkadiuszu... Raczej niedowierny...
  • 0

#49

AREK(Ł).
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak jesteś ministrantem to nie powinieneś mieć myśli samobójczych(tak stwierdził DAMCZER i SEBASTOS)!!!
  • 0

#50

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak jesteś ministrantem to nie powinieneś mieć myśli samobujczych(tak stwierdził DAMCZER i SEBASTOS)!!!

Cóż nie wie cie co to za życie... a w depreszce ma sie różne mysli... i poczynania...
  • 0

#51

AREK(Ł).
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może jakbyś nie głosił teorii całej klasie to mogliby cie zaakceptować obserwowałęm cie kilka dni i stwierdzam że zabardzo użalasz się nad sobą
  • 0

#52

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

stwierdzam że za bardzo użalasz się nad sobą

Wow obserwator może sniper jeszcze ? może jeszcze narzekam ? i dlatego jest źle? dobra przejdzmy już do tych wróżek bo mi sie niedobrze zrobiło...
  • 0

#53

AREK(Ł).
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli tak o sobie sądzisz(samokrytyka???)to ja nie mam nic przeciwko temu
  • 0

#54

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy tylko ja to zaobserwowalem czy wszedzie tam gdzie patryczek wtraca cos do rozmowy polemika zbacza na inne tory? :) Wracajcie do tematu.
  • 0



#55

AREK(Ł).
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patryczek wybija nas z rytmu ma zły wpływ na nasze forum!!!
  • 0

#56

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy tylko ja to zaobserwowalem czy wszedzie tam gdzie patryczek wtraca cos do rozmowy polemika zbacza na inne tory?  Wracajcie do tematu.

Wiem wiem wprowadzam chaos i najlepiej mi to wychodzi :-D :> ;-) :smile: na to wychodzi :) ale no dobrze ... przejdźmy do tematu...
  • 0

#57

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

IMO te wszystkie wróżki, przepowiadające przyszłość cyganki to zwykłe naciągaczki, żerujące na ludzkiej naiwności. Występuje tutaj taka sama sytuacja jak z horoskopami drukowanymi w Bravo czy czterowierszami Nostradamusa - te ich "przepowiednie" można zinterpretować na tyle sposobów, że heeej.
BTW: Adam(Ł), od kiedy to pisze się "samobUjstwo"? :P A "nie wierze" nie piszemy razem. :P
  • 0

#58

NICOŚĆ.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam dwojaki stosunek do tego wszystkiego .Wróżki wierzyłam jak byłam dzieckiem jak kazda dziewczynka.A horoskopy?hmmm nieraz sie coś przeczyta .Ale za to jest głupotą w nie wierzyć na 100% . :papapa:
  • 0

#59

neon.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naciągają prawde, a wszystkim przepowiadają najbardziej prawdopodobną przyszłość, troche naciągną i gra. są czasem takie co naprawde potrafią przewidzieć coś ale nie wiele takich jest. a ja nie czytam horoskopów bo to ściema :hmm:
  • 0

#60

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te wróżki to zwykłe naciągaczki. Nawet jeśli są te "prawdziwe" to to co robią jest złe ponieważ korzystają z demonicznej mocy żeby przepowiedzieć niby "przyszłość".

Czemu niby przyszłość?
Proszą "dobre duchy" o pomoc które naprawde są podszywającymi się demonami. One opowiadają nieprawde doprowadzając często do nieszczęścia lub tragedji.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych