Skocz do zawartości


Zdjęcie

Samozwańcze dziecko indygo.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#46

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzieci indygo to po prostu dusze ktore pierwszy raz wcielily sie w ciala ludzkie tutaj na ziemi by uzyskac doswiadczenie bycia istota ludzka (ziemska)tylko ze nie sa przygotowane na to jakimi niegodziwymi zasadami kieruje sie ten swiat jest jakis tam maly procencik takich osob mozna latwo takie osoby sprawdzic za pomoca hipnozy.
  • 0

#47

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzieci indygo to po prostu dusze ktore pierwszy raz wcielily sie w ciala ludzkie tutaj na ziemi by uzyskac doswiadczenie bycia istota ludzka (ziemska)tylko ze nie sa przygotowane na to jakimi niegodziwymi zasadami kieruje sie ten swiat jest jakis tam maly procencik takich osob mozna latwo takie osoby sprawdzic za pomoca hipnozy.


Tyle że nawet przyjmujac że masz rację taki indyg byłby wcześniej np. krową, wilkiem, rekinem i sikiratką a to powinno go nauczyc mniej więcej że nikomu nie mozna ufać i tak dalej...
  • 0

#48

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Santeri niekoniecznie, bo Indygo jeżeli są tu po raz pierwszy to nie były tu nigdy wcześniej nawet pod postacią kota, krowy czy jakiekolwiek innej formy życia ziemskiego.
To nie Indygo nie potrafią się tu odnaleźć, to my nie potrafimy ich zrozumieć i wkładamy ich do szufladki - nieprzystosowani.
  • 0



#49

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko czemu brac ich za lepszych od nas? Skoro nie umieją się odnaleźć, to znaczy że mogą się sporo od nas uczyć. A w niemal każdym miejscu, indygosiów się wychwala pod niebiosa. Jako lepszych i tych ponad nami.
  • 0



#50

Viranis.
  • Postów: 90
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzieci indygo są czasami przedstawiane na rysunkach z włosami koloru indygo bo bardzo prawdopodobne ze taki kolor przyjmą ich włosy

Myślałem, że kolor włosów zależy od koloru słońca, tzn. mając żółte słońce, nie możemy mieć zielonych, niebieskich czy fioletowych włosów. Jeśli się mylę poprawcie mnie ;)
  • 0

#51

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nie wierzę w żadne dzieci indygo, to po prostu sposób na dowartościowanie się osób aspołecznych i nierozgarniętych zdeczka. tymbardziej że każdy znajdzie tu coś dla siebie. ja dla przykładu jestem aspołeczna, moja koleżanka to paranoiczka a jeszcze inna... nie wiem... widziała kosmitów i w ten sposób okazuje się że wcale nie jestem/śmy odmieńcami tylko, hurrrrra, przyszłością ludzkości! wybawicielami! wyjątkowymi, niedocenianymi osobowościami!! i na takiej asadzie to działa :P czy mówię tak bo im zazdroszczę? w takim samym stopniu jak zazdroszczę ludziom chorym na shizofrenię że słyszą głosy z zaświatów ^^
  • 0

#52

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pokaz mi wiec przyklad takiego Indygosia, ktory sie "afiszuje". [-;
  • 0



#53

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie mówię że oni się afiszują, tylko ze ich afiszują. Ludzie sprzedający książki, i tacy którzy robią to za darmo na forach i stronach.
  • 0



#54

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Afiszują ich Ci, którzy chcą na tym zarobić, wiedzą że tacy ludzie są i wykorzystują to, bo Indygo nie chodzi po ulicy i nie wygłasza przemów nie bawi się w Chrystusa. Indygo siedzi w cieniu, obserwuje i milczy, a jak już się odzywa to ogół go nie rozumie. Czasem ogół zaczyna się bać, bo Indygo mówią szczerze bez ogródek co dostrzegają w innych, a wielu ludzi ukrywa to co myślą tylko dlatego, że zazdroszczą innym, są zawistni i mściwi, ich myśli są skażone obłudą. Indygo to czuje i mówi o tym głośno, nawet swoim rodzicom, bez ogródek, prawda prosto w oczy. Ilu z nas tak potrafi?
  • 0



#55

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaszliście troszeczkę za daleko, czy ktoś z twierdzących że tacy istnieją widział przynajmniej jednego przedstawiciela Indygo ? Kultura Emo chyba się nie liczy prawda ?
  • 0

#56

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli co Asieńka Sokrates był indygo?
  • 0



#57

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie zjawiska to mogą powstać jedynie w internecie i w literaturze. Zbliża się przez miliony długo oczekiwany 2012 rok, indygo powinni coś na ten temat mówić, jakieś poruszenie albo coś w tym stylu. Bardzo mało prawdopodobne to wszystko.
  • 0

#58

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No przecież Indygo to twór XX wieku mylo.
Tak poważnie, można by Sokratesa umieścić w schematach indygo, jednak tego nie wiem, tak jak nie wiem kto wymyślił teorię, że indygo zaczęły rodzić się na ziemi w latach 70-tych czy też 80-tych ubiegłego stulecia.
  • 0



#59

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie o to mi chodzi. Te dokładne teorie co do pochodzenia, kiedy zaczęły się pojawiać, co potrafią, dokładne dane wprost niemożliwe do zwerfikowania.
  • 0



#60

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak jak nie wiem kto wymyślił teorię, że indygo zaczęły rodzić się na ziemi w latach 70-tych czy też 80-tych ubiegłego stulecia.


Czyżby New Age?

Dzieci indygo są czasami przedstawiane na rysunkach z włosami koloru indygo bo bardzo prawdopodobne ze taki kolor przyjmą ich włosy


O taaak. Nagle wszystkie Indygi przejdą transformację w Super Indygo Children Team-zmieni im się kolor włosów oraz zyskają nowe moce takie jak podwójny skok i rozbijanie cegłówek wzrokiem. Zordonie nadchodzimy!

Dzieci Indygo to nowoczesna nazwa dla zjawiska które można obserwować od początku ludzkości. I to tylko nazwa. Dzieci Indygo można śmiało zamienic na Rodziców Ultramaryny, Jacków Cyganów skoków narciarskich czy też Go go Indygo Rangers Team i zmieni sie tylko nazwa która nie ma nic wspólnego z kolorami włosów, aur czy innych częsci ciała zarówno fizycznego jak i astralnego ani naturą samego zjawiska.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych