Skocz do zawartości


Zdjęcie

reesvin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie mają doświadczenia w takiego typu grach. Wolałbym dobre stare BlackIsle... :( To byli kiedyś wirtuozi.



#17

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie najlepszą bronią był Bozar. Jeszcze pamiętam te krytyki po 1200 hp. Dobrą bronią był też Gauss Rifle. TEn jego zasięg.


A może napiszecie co was denerwowało w Falloucie, albo nie podobało, lub uważacie że jest nie dopracowane.


Mnie wkurzało, że przeciwnicy mieli nieraz po kilka tur, podczas gdy moja postać tylko jedną. Ale ta jedna zazwyczaj wystarczała ;)

#18

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem Fallout 3 będzie shooterem, ponieważ Bethesda boi się że styl z Fallouta (widok izometryczny a przede wszystkim tury) nie spodobają się nowym graczom.
A co z nami? Przecież jest wielu fanów tej kultowej gry. Tym bardziej wydanie falla na konsole (co konsolowcy mogą wiedziec o Falloucie? (Diablo III tylko naPC - i tak ma być!!). Od razu wiedziałem że zrobią (Bethesda) zręcznościówkę bo nic innego nie potrafią (Morrowind, Oblivion to dla mnie bardziej zręcznościówki niż RPG, jak ktoś uwarza inaczej to zapraszam do polemiki (jeżeli jakiś moderator mi nie zamknie tego tematu który tak naprawde nie ma nic wspólnego z paranormalnością)). A jak uważacie jaka firma najlepiej mogła by kontynuować dzieło Black Isle?

#19

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Blizzard jak coś robi to sie postara, posiedzi pare lat i zawsze coś z tego wyjdzie, a nie takie gó***, robione przez rok nastawione na szybką sprzedaż...

#20

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak umieją stworzyć arcydzieła. Ale nigdy nie tworzyli prawdziwego rpga.



#21

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Reesvin - co z cieplutkim, milutkim i mięciutkim kotkiem ?

Witam ^^



#22

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I przez to że F3 ma być shooterem, straci cały swój urok. Szczerze to wolałbym, gdyby zrobili grę z tą samą, starą grafiką i widokiem izometrycznym, gdyby miała zachować swój niepowtarzalny klimat. A coś mi mówi że ta część Fallouta, to nie będzie już stary, dobry Fallout. No ale gdyby zrobili go w stylu starych Falloutów, to przecież nie spodobało by się to nowym "graczom", dla których jakość gry zależy od grafiki i sprzętu wymaganego do grania.

Blizzard mógłby to zrobić. Z pewnością by wyszło porządne dzieło. Jak się postarają, to portafią zrobić świetną grę. A zazwyczaj się starają, co pokazuje choćby StarCraft. Lecz już mega najlepiej jakby F3 zrobiło Black Isle. I jeszcze w dodatku ta ekipa, która robiła poprzednie części.

A tak jak już wspomniałem o StarCrafcie. Co sądzicie o drugiej części tej gry, którą właście Blizzard robi?

#23

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mnie w Falloucie wpieniało, że strzeliłem kolesiowi w głowę z bliska, a ten dalej stoi. Dla mnie najlepszym Falloutem byłby Stalker w uniwersum Fallouta. Właściwie czego tak na prawdę brakuje F3 co miały poprzednie części? Dzieci do odstrzału. Tylko tego nowa część nie będzie mieć.

Nie wierzę, że Blizzard potrafiłby stworzyć cRPG. Zrobiliby z Fallouta hack'n'slasha :/ Już wolę wizję Bethesdy.

Nowy SC może być fajny. Jak na grę Blizzarda, których nigdy za arcydzieła nie uważałem.

#24

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Reesvin - ^^ majstersztyk, moje wejście było super !
Moje wejscie było super a bardzo podobał mi się moment jak widziałam miny płci przeciwnej ... taakkk - super ^^

''Ciekawość, mojej postaci, co do planów Cedrika wzrasta, lecz zaufanie spada. " - Dragasani, dlaczego uważasz że spada ? poza tym kogo zaufanie i do kogo ?


Mylo zatrzymał sie przekroczywszy próg chcąc przyzwyczaić wzrok do panującego w pomieszczeniu półmroku...
Potoczył rozgniewanym wzrokiem... potężne ramie zdawało się rozsuwać przestrzeń... kilka osób mimowolnie odsunęło się w obawie. Podający na otwarte drzwi cień jego postaci zatrzymał i tak nikłe światło. W pomieszczeniu zrobiło się ciemno...i małe zamieszanie... Mylo wreszcie wypatrzył wolne miejsce. Jego postać budziła zrozumiany respekt.. kiedy przechodził na wypatrzone przez siebie miejsce nawet nie zauważył ze kilka osób usunęło mu się z drogi...
Doszedł do stolika i swoim zwyczajem .... uniósł swoje muskularne ramie chcąc zrzucić stojące na stoliku szkło tym samym robiąc miejsce na przyszłe swoje... Zamierzał usiąść drugą ręką starał się przysunąć taboret i ... zawisł w tej pozycji ...Poczuł na sobie czyjeś spojrzenie. Spojrzenie to przykuło jego uwagę... Podniósł oczy ( pamiętamy że jest w pozycji hym...- szuka szlachetną częścią taboretu, jedna rękę ma uniesioną ) i zamarł ... utonął w błękicie...
Po chwili usłyszał swój głos - czy mogę usiąść obok ?





#25

gonzo.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam masz może ciepluśkiego, mięciutkiego, czarnego kota?

Uzytkownik otrzymal ostrzezenie - CZYTAJ PRZYKLEJONE TEMATY!!!

#26

Psi Ball.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej, a masz psa? ;)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych