Skocz do zawartości


Zdjęcie

reesvin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A teraz temat paranormalny czyli .... opowiem coś o sobie.
Właściwie to ten temat powinien powstać wcześniej, ale musiałem wybadać teren. Mam na imię Patryk. Mój nick to reesvin. Kiedyś używałem nicku Mephisto, ale okazał się on zbyt popularny. Mam 17 lat (w lutym 18'nastka).
Interesuje się ogólnie pojętą informatyką, grami komputerowymi no i oczywiście zjawiskami paranormalnymi.
Muzyki słucham różnej, ale najczęściej rocka i metalu (nie jestem metalowcem!! ale ciężka muzyka powiększa mojego ducha bojowego w shooterach :) ). Ulubiona gra? Jest ich parę najbardziej lubie kochanego Fallouta 2 (1 też), Planescape: Torment, to z kultowych a z nowszych Gears of War. Teraz gram w Half-Life 2.
Troszeczke postów na swoim koncie już mam więc niektórzy może maja jakieś sugestie względem mojej osoby.
To jest dobre (chyba) miejsce aby mnie skrytykować (pochwalić też). Jak widzicie mam już dzięki pewnemu forumowiczowi nawet punkt minusowy.
A więc oficjalnie: Witam!

#2

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A witam, witam.

Ulubiona gra? Jest ich parę najbardziej lubie kochanego Fallouta 2 (1 też)


Swój chłop :D

PS: Masz kota?

#3

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czelo.

Fallout, Torment <3333 *_*



#4

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam kota, ale mam trzy psy :)
A Dragosani, jakie jest twoje ulubione "specjalne spotkanie" z Fallouta 2? Chyba najlepsze jest gdy bohater przenosi sie w czasie do krypty 13 z czasów Falla 1 :) Chyba założe temat poświęcony Falloutowi, ale po pierwsze nie wiem czy mogę (pytanie do moderatora) a po drugie muszę wiedzieć co o tym myślicie bo dla trzech osób sie nie opłaca tematu zakładać (pytanie do was).

#5 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

- jak najbardziej na miejscu. Ale witaj. Punkty reputacji można reklamować, jest taki dział jeśli umiesz czytać. Co do tematu o grze, możesz założyć temat poświęcony nie 1 grze, ale kilku.

#6

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tez lubię to "specjalne spotkanie". Fajna broń leży w Krypcie. Słoneczny Opiekacz hehe... Fajny tez jest Most Śmierci. A konkretne to fajna szata Strażnika. I jeśli o mnie chodzi to możesz założyć taki temat.

#7

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kilka gier? Aha: Fallout 1, Fallout 2 no i Fallout 3 (Fallout Tactics nie licze bo to tylko "prawie" Fallout)

#8

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeszedłem miesiąc temu jeszcze raz Fallouta 2. Ta gra nigdy nie straci swego uroku.



#9

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj.
Też lubię Fallouta i Tormenta, jedne z najlepszych gier wszech czasów. Ale brak mi samozaparcia żeby cokolwiek przejść... Dołączona grafika

#10

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jaka jest wasza ulubiona broń w Falloucie 2? Jak dla mnie Bozar wymiata wszystko. Ja bym chciał się pobawić w Falloucie 3 bronią grawitacyjną z Half-Lifa 2. To by było cos podnieść wrak samochodu i przywalić nim w mutanta :)

#11

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Już nawet nie pamiętam jak się to nazywało, ale taki karabin, plazmowy bodajże, który powodował roztopienie przeciwnika Dołączona grafika

Fallout 3 może być fajna grą, ale fallout to nie będzie. Już Tactics (swoją drogą tez bardzo fajna gra) było bardziej falloutowe.

Nie zakładaj tematu o Falloucie ani o żadnej innej grze, bo to forum paranormalne, a nie wielotematyczne.

#12

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja odbieram nowego falla tak jak FEAR i Gearsa. Co prawda to prawda to już nie ten sam Fallout co kiedyś.
Bardzo miłym akcentem zaskoczył mnie Blizzard ponieważ jego nowe dzieło Diablo III będzie przedstawione w rzucie izometrycznym! a jednak można. To czemu nowy fallout nie może być tak stworzony. Gdyby BlackIsle nie zbankrutowało to by było inaczej..... :(
Może jedyna nadzieja w licencji gry Wasteland? (Czy ktoś wogóle wie co to za gra? Gdyby nie ta gra to prawdopodobnie nie powstałby Fallout) Gdyby odpowiednia firma przejęła prawa autorski do tej gry to mogli by stworzyć coś na wzór Fallouta.
A może napiszecie co was denerwowało w Falloucie, albo nie podobało, lub uważacie że jest nie dopracowane. (tylko nie piszcie o grafice, fizyce itp. ta gra ma swoje lata)

#13

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla mnie najlepszą bronią była broń energetyczna z końcówki gry. Taka zaokrąglona z długą cięńką lufą. Razem z perkiem dającym zawsze criticale z broni palnej niszczyła wszystko jednym ciosem.

Nie było rzeczy która mi się nie podobała. :D



#14

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby Blizzard wyprodukował następnego Fallouta...

#15

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby Blizzard wyprodukował następnego Fallouta...

To wedłu ciebie źle czy dobrze?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych