Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co by bylo gdyby ufo na ziemi było


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
62 replies to this topic

#46

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widocznie osoby opowiadając o porwaniu wierzą w nie. Ale to niekoniecznie musi oznaczać, że to o czym mówią naprawdę się wydarzyło.


A co z hipnozą? Hipnoza zawsze wyjawi prawdę. Zresztą chyba specjaliści lepiej wiedzą, czy ofiarę naprawdę porwano. My tu nie mamy nic do gadania.

Niestety, Rosjanie już cię uprzedzili: http://wiadomosci.ga...53,3908159.html .


>/ >/ >/ no nie cholerne dzikusy!!!
a ja tak bardzo chciałem zjeść szaraczka... mmm filety z odbytów szaraków
łakocie i witaminy hahhahahhahahhhhaaaaaa :rotfl:
  • 0



#47 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Haha no dobra a teraz zobaczcie co ja bym zrobił w przypadku ataku Szaraka-mordercy grin1.gif

...gaśnie moja latarka.

Dobra. Nic nie widzę, ciemność, ale instynktownie wyrywam w kierunku rogu piwnicy, szukam szybko jakiegoś tępego narzędzia.

Znajduję łom. chwytam i wymachuję we wszystkie strony. Wiem, że Ufol z siekierą gdzieś tu jest.
Chyba w coś trafiłem. Słyszę jak Szarak wymachuje siekierą. Uciekam jak najprędzej.
Wpadam na ścianę, ale znajduję włącznik światła. Zapalam światło, wszystko widać...

Odwracam się i widzę Szaraka. Tylko, że tym razem nie ma lewego oka grin1.gif

On wściekły rzuca się na mnie ze swoją siekierą.robię uniki i prubuję ładować moim łomem w jego portfel biggrin3.gif
niestety, szybko się upewniam, że go nie ma. Podbiegam do rogu piwnicy i chwytam za moją wiatrówkę.

Szarak zbliża się do mnie, aby wbić mi tą siekierę w łeb.

Ja, jak oszalały, ładuję wiatrówkę. Gdy już to zrobiłem, wycelowałem w jego łeb i zacząłem ładować headshoty.
Okazuje się, że nawet nie pierdnął. Szybko celuję w jego rękę, w której trzyma siekierę.

Oddaję 2 strzały, aż ręka z siekierą odlatuje.

Szarak nie jest zbytnio zadowolony. Znów mnie atakuje. Ja podbiegam do jego leżącej na ziemi ręki.
Biorę jego siekierę, i wymachuję nią przed jego paskudnym pyskiem.
Jednym machnięciem odrąbuję mu łeb grin1.gif

Ale to też nie zrobiło na nim większego wrażenia. Wręcz przeciwnie, jest jeszcze bardziej wkurzony eek6.gif

Nagle jedną ręką wskazał na stół z narzędziami. On się uniósł w powietrzu. Już wiem, że używa telekinezy.
Dzięki niej wystrzela stół w moim kierunku. Ja robię uniki jak w matriksie biggrin1.gif

Potem chwytam za kontówkę leżącą obok. Podłączam do gniazdka, i i odcinam szaraczkowi nogi,
krzycząc : "W Biedronce naprawdę jest tak tanio!!!"

Szarak nadal żyje, i zaczyna się czołgać w moim kierunku. I teraz, niczym wrestlingowiec, podnoszę go i
kładę na blacie z piłą tarczową. Uruchamiam ją, i przesuwając ciało szaraka rozcinam je na pół.
Szybko zakładam google na oczy, bo krew bardzo bryzga. Rozcinam go na kilka kawałków,
tak dla pewności.

Potem robię sobie sekcję zwłok. Rozcinam jego żołądek, i okazuje się, że wyżarł mi cały jutrzejszy obiad frown4.gif

Nagle słyszę jakieś dźwięki na dworze. Wychodzę z domu, i patrzę...
tysiące statków bojowych szaraczków zmierza w moim kierunku...


Masz bardzo wybujałą wyobraźnią.

Litości z tym szokiem. Ja nie byłbym w szoku nawet gdybym w jednej chwili znalazł się na dole gigantycznego kibla do którego właśnie załatwia się Behemot.


Myślę że ze strachu nawet byś się nie ruszył.

W przypadku uprowadzeń trzeba zaznaczyć że cały czas podawany jest opis szaraka skąd to się bierze u ludzi.Taki właśnie wizerunek rozpowszechnili rzekomi obserwatorzy pierwsi i jakoś dziwne jest to że są oni aż tak podobni do nas.Choć jeśli stworzyli nas na swoje podobieństwo to kto wie.Jednak czemu tylko szarak.Akurat taką postać najłatwiej podrobić.To można porównać z Projektem Serpo.Tam również na rzekomej planecie życie wyglądało bardzo podobnie jak u nas.Wątpię aby pozaziemska cywilizacja była aż tak podobna do naszej.
  • 0

#48

Marok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zakładając hipotetyczną sytuację spotkania z przedstawicielem obcej cywilizacji, puszczając lejce fantazji i biorąc poprawkę na stres i adrenalinę zachowałbym się tak:

"mam przy sobie tel z aparatem - marne 2 mega pixels ale coś tam zawsze wyjdzie. Robię kilka fotek z oddali, następnie grzebię w kieszeni wyciągając sreberko po gumie do żucia - z którą się nie rozstaję, wyciągam kartę z pamięcią flash z telefonu. Dla zmyłki wypluwam do ręki gumę udając, że to właśnie do sreberka trafi moja guma. Przecież chcę pokazać, że ekologia to ważna rzecz. To powinno nieco zmylić naszych gości - może się nabiorą. Zawijam w sreberko moją 1 GB kartę z tel i nie wzbudzając niczyich podejrzeń upuszczam w miejscu gdzie stoję, przydeptując mimo chodem. Mam nadzieję, że sreberko uchroni zapisane na karcie multimedia przed ich skasowaniem. Potem przystępuję z uśmiechem do kontaktu, zagadując kosmitów o wszytko i o nic"

Myślę, że tak będzie wyglądał mój "pierwszy kontakt"
  • 0

#49

Lita.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znając życie pierwszą myślą jaka mi przyjdzie do głowy to bedzie wielki szok.. Później ucieczka
Ale to znów zależy od tego co ufo zrobi, zabije ? pobiegnie za mną ? nie zrobi nic?
Nad tym pytaniem warto sie zastanowić, bo nie znasz dnia ani godziny :)
  • 0

#50

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znając życie pierwszą myślą jaka mi przyjdzie do głowy to bedzie wielki szok.. Później ucieczka
Ale to znów zależy od tego co ufo zrobi, zabije ? pobiegnie za mną ? nie zrobi nic?
Nad tym pytaniem warto sie zastanowić, bo nie znasz dnia ani godziny :)


Zwykle nie robi nic albo ucieka :)

Pewnie w przyszłości każdy z nas będzie miał okazję spotkać się z Mr Szaraczkiem.
Jak się ujawnią, a może i prędzej... :D

Dla zmyłki wypluwam do ręki gumę udając, że to właśnie do sreberka trafi moja guma. Przecież chcę pokazać, że ekologia to ważna rzecz. To powinno nieco zmylić naszych gości - może się nabiorą. Zawijam w sreberko moją 1 GB kartę z tel i nie wzbudzając niczyich podejrzeń upuszczam w miejscu gdzie stoję, przydeptując mimo chodem. Mam nadzieję, że sreberko uchroni zapisane na karcie multimedia przed ich skasowaniem.


Ale z ciebie Johny Rambo :mrgreen:

Niby kto miałby ci te dane skasować? A jeśli już to wystarczyłoby tą kartę schować do kieszeni lol...
Bo chowając ją do papierka i rzucając na ziemię jeszcze byś ją zgubił i nie dość że byś stracił fotki
to jeszcze kartę która tania nie jest :rotfl:

Tak na serio to ja bym na pewno nie dał się przezwyciężyć strachowi. No, na początku bym się wystraszył i oddalił się na bezpieczny dystans, wyjął aparat i cykał fotki, potem bym poszedł do tego szaraka i spróbował
porozmawiać i spytałbym się czy mogę mu parę fotek z bliska zrobić :D

Przy odrobinie szczęścia namówił bym go na browara albo przedstawił bym go kumplom :rotfl:
(na serio)
  • 0



#51

1q2w3e4r5t6y7u8i9o0p.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cykal fotki...a gdyby szarak wyjął jakieś urządzenie i "coś nim robił" to napewno byście stali i jeszcze do tego pozowali x]
  • 0

#52

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja ostatnio w domu jestem ciągle sam a na dworze słychać jakieś dźwięki a ufo co jakiś czas odwiedza moją okolice.Ostatnio czuje się obserwowany dlatego do okien w których na wieczór nic nie widać macham albo się wygłupiam bo może pomyślą że fajny koleś to koleś to będą się tylko gapić.Ale tak na serio jeśli się ujawnią to pewnie cofnę się na parę metrów i będę próbował porozumieć się z nimi w myślach bo podobno oni tak rozmawiają.Jeśli to nie poskutkuje to wezmę najbliższy jakiś ciężki przedmiot i go walne nim w łeb.Wtedy szybko wezmę kluczyki od samochodu mojego wujka i zacznę pędzić do miasteczka bo ja mieszkam jakiś kilometr od miasteczka nazywanym Stronie Śląskie.Potem pójdę do moich kolegów powiem im żeby wzięli wszystko co mogą np jedzenie,koce,jakieś picie i jedziemy do najbliższej bazy wojskowej żeby dali nam karabin bo


INWAZJA SIĘ ZACZĘŁA


ps to pierwsze co mówiłem to prawda naprawdę widziałem kilka razy UFO i słysze jakieś dźwięki
  • 0

#53

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja ostatnio w domu jestem ciągle sam a na dworze słychać jakieś dźwięki a ufo co jakiś czas odwiedza moją okolice.Ostatnio czuje się obserwowany dlatego do okien w których na wieczór nic nie widać macham albo się wygłupiam bo może pomyślą że fajny koleś to koleś to będą się tylko gapić.Ale tak na serio jeśli się ujawnią to pewnie cofnę się na parę metrów i będę próbował porozumieć się z nimi w myślach bo podobno oni tak rozmawiają.Jeśli to nie poskutkuje to wezmę najbliższy jakiś ciężki przedmiot i go walne nim w łeb.Wtedy szybko wezmę kluczyki od samochodu mojego wujka i zacznę pędzić do miasteczka bo ja mieszkam jakiś kilometr od miasteczka nazywanym Stronie Śląskie.


no to fajnie się tam masz... jak będziesz słyszał następnym razem te dźwięki to leć na dwór, weź aparat i łom,
jakby co. Albo pozakładaj kamery... Jeśli naprawdę uważasz, że to Szaraki...

INWAZJA SIĘ ZACZĘŁA


pewnie. Nawet nie wiesz, czy oni nas atakują, a już byś chciał się uzbroić po zęby i wystrzelać wszystkich :rotfl:
  • 0



#54

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki w ale w szafce mam tłuczek do mięsa lepiej się nada.Gdybym tylko jeszcze miał kamerę chociaż mój aparat ma taką funkcję następnym razem spróbuję pokonać strach i wyjść na dwór żeby zobaczyć co to jak coś to mnie mój pies ochroni...mam nadzieję :|
  • 0

#55

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dzięki w ale w szafce mam tłuczek do mięsa lepiej się nada.Gdybym tylko jeszcze miał kamerę chociaż mój aparat ma taką funkcję następnym razem spróbuję pokonać strach i wyjść na dwór żeby zobaczyć co to jak coś to mnie mój pies ochroni...mam nadzieję :|


nie martw się, zapal wszystkie światła, najlepiej też muzę na fulla, strach zniknie ;)

albo oglądaj dwór z okien, jeśli coś zauważysz, nagrywaj.

A po za tym jeśli to będą szaraki, to pies cię nie obroni... bo nie ma takiej potrzeby.
100% szans, że ci nic nie zrobią, muchy by nie skrzywdzili. Co najwyżej mogę Cię uprowadzić :mrgreen:

Tak więc powodzenia w obserwacjach... Jeśli zauważysz coś ciekawego, to zainwestuj
w kamerę, która będzie monitorowała dwór.
  • 0



#56

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podniosłeś mnie na duchu ''Co najwyżej cię uprowadzą''

A tak na serio jeśli to naprawdę szaraki to może mi się uda nawiązać kontakt i powiem im o forum
  • 0

#57

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podniosłeś mnie na duchu ''Co najwyżej cię uprowadzą''


Oczywiście, jeśli tylko to będą szaraki, to 99,9% szans, że cię nie uprowadzą.
Oni biorą tylko wyznaczone osoby...

A po za tym uprowadzenie to nic złego :mrgreen:

obetną ci paznokcie i odstawią do domu :D
i w dodatku nawiążesz nieunikniony kontakt...

Jak już mówiłem, przygotuj się i powodzenia ;)
  • 0



#58

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki zapamiętam to
  • 0

#59

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

na początek najlepiej nagraj te dźwięki... i wstaw tutaj linka, obczaimy co to
  • 0



#60

Marok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiec ciekawi mnie co byscie zrobili gdy byscie zobaczyli ufo lub jakas pozaziemska istote?? Znam wiele osob ktore mowia:



A co by było gdyby....

Sorry za krytykę, chociaż mam do tego prawo wynikające np. z wolności wypowiedzi na tym forum, które ogranicza jednocześnie regulaminem narzucający konwekcję wypowiedzi. Razi mnie to, że w wypowiedziach dominuje strach lub agresja (skopać szaraka lub chowam się w krzaki.

Dystansuję się do takich tematów - gdybań, moja wcześniejsza wypowiedź miała charakter prześmiewczy bo wypowiadanie się w takim temacie do niczego nie prowadzi .

Mam nadzieję, że świstakowi szybko skończą się sreberka do zawijania.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych