Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co powstaje w Krowiarkach? Bilderbergowie w PL???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co powstaje w Krowiarkach?

Do Krowiarek k. Raciborza będą przyjeżdżać milionerzy z całego świata – czytamy w gazetach. Wyrośnie tu pałac jak z bajki ! Trwa bowiem remont zrujnowanej XIX-w. siedziby Donnersmarcków, jego minimalny koszt, to co najmniej 3 mln USD.

Ruinę kupiła firma „Kalydna” z Wrocławia, płacąc ponad 2,5 mln zł za 18,7 hektarową działkę z pałacem o powierzchni 4 tys. m kw. Kupiła od poprzedniego właściciela, któremu gmina sprzedała pałac za grosze i przez lata patrzyła jak doprowadza go do ruiny. Co to za firma? Sprawdziliśmy. Pod adresem „Kalydna” znaleźliśmy „Pellene”… Ale wszystko się dalej zgadza! Udziałowcy, osoby.
W informacjach prasowych czytamy: "Kalydna Sp. z o.o. z Wrocławia, z kapitałem 50 tys. zł. powstała we wrześniu 2006 r., 51 proc. udziałów kontroluje Anna Iga Piwek, resztę Czernoje Morje S.A.R.L. z Luksemburga. Jako członkowie zarządu figurują: Anna Iga Piwek, Thomas Bradlye Youth oraz Rich Jefferson Voss."
Pellene i Kalydna to jedno i to samo? Zostawmy na razie ten dylemat.
Marek Piwek – pełnomocnik Kalydny(?), w wywiadach dla prasy mówi o umieszczeniu w Pałacu galerii Picassa i lokalizacji domu spokojnej starości "dla milionerów". Oszołomieni i zachwyceni są mieszkańcy Krowiarek, "bo przylatują helikopterami jacyś Anglicy, z daleka widać, że bardzo bogaci i rozdają dzieciom cukierki". Zadowolone są władze gminy, bo miały wielki problem z tą budowlą a "teraz otwierają się przed całą okolicą wielkie perspektywy". Tylko jedna, niezauważalna, mała informacja może zastanawiać - wrocławska Kalydna powiązaną jest z międzynarodową korporacją Tavistock…Wymieniła ją nieświadomie młoda dziennikarka w swoim pełnym zachwytu artykule w Dzienniku Zachodnim.
I teraz mamy problem, bo Tavistock Institute of Human Relations należy do organizacji , bardzo podejrzanej, zdaniem wyznawców spiskowej teorii o sekretnej grupie trzymająca władzę nad światem...
Bowiem wielu ludzi na świecie nie wierzy już, iż to premierzy, prezydenci i inni "widoczni" politycy kierują swymi krajami. Prawdziwa władza, o znacznie większym zasięgu, spoczywa ich zdaniem w rękach pewnej tajnej grupy. Wedle paranoicznie brzmiącej "Międzynarodowej Teorii Konspiracyjnej", zwolennicy spisku zakładają, że całą władzę nad światem sprawuje garstka bogatych i zajmujących wysokie stanowiska osób. Oni stanowią o wojnach, wynajdują śmiertelne, nękające ludzkość choroby i trują społeczeństwo środkami uzależniającymi, jak alkohol i narkotyki, aby zredukować liczebność ludzkiej populacji na przeludnionej Ziemi. W wyniku tych działań ma na niej pozostać tylko miliard wybranych jednostek. Będą oni cieszyć się darami natury, jak świeże powietrze i woda oraz ekologiczne pożywienie i żyć jak w raju.
Całą tę intrygę wykrył były oficer brytyjskiego wywiadu z MI6, John Coleman, a następnie opublikował w swej książce "The Conspirators Hierarchy: The Committee of Three Hundred" ("Hierarcha konspiratorów: Komitet Trzystu"):
"Podczas mej kariery jako oficera wywiadu brytyjskiego przy wielu okazjach miałem dostęp do ściśle tajnych dokumentów. Ich zawartość była niezwykle przejrzysta i zrozumiała. Dowiedziałem się, iż istnieje siła mogąca kontrolować rządy wielu krajów. Zostałem odsunięty i zdecydowałem się poinformować świat, który nie ma o tym pojęcia. Wyobraźcie sobie potężną grupę, która nie uznaje żadnych granic, związaną z przemysłem finansowym, ubezpieczeniowym, wydobywczym, farmaceutycznym i naftowym. Jest to "Komitet Trzystu" - elitarna grupa rządząca planetą od 1897 roku. Dziś swe oparcie znajduje w 300 najbardziej wpływowych postaciach."
Oto jej struktury:
Grupa założona przez amerykańskiego bankiera J.P. Morgana, jako Rada Stosunków Międzynarodowych (CFR) składająca się z najbardziej wpływowych osób z USA i świata zachodniego, od byłych prezydentów po funkcjonariuszy CIA.Grupa Bilderberga, jednocząca amerykańskie i europejskie elity. (Nazwa pochodzi od Hotelu de Bilderberg w Holandii, gdzie zorganizowano spotkanie. W seminariach tej grupy miał brać nawet udział nasz A. Lepper) W 1973 roku powstała kolejna wpływowa struktura, Komisja Trilateralna składająca się z przedstawicieli USA, Europy i Japonii. Jej celem jest "stworzenie mechanizmu globalnego planowania i podziału surowców na dłuższy okres."
Od 1968 r. najważniejsze funkcje związane ze sprawami międzynarodowymi w ramach "Komitetu Trzystu" pełni "Klub Rzymski". Organizacja ta jednoczy uczonych, globalistów, futurystów oraz internacjonalistów. Posiada swój własny wywiad i "pożycza" informacje od Interpolu, FBI i Mossadu. Intelektualnie, logistycznie te grupy wspierane są przez tzw. "think tanki" (dosłownie "zbiorniki myśli" i instytucje badawcze) i ich „matką” jest wspomniany Tavistock Institute of Human Relations.Coleman uważa, że twórcy nowego światowego porządku, korzystając z naukowych, najnowszych osiągnięć psychologii, poddają aktualnie światową społeczność bezustannemu praniu mózgu, fałszowaniu historii, a także już rozpoczął się proces tworzenia idealnego człowieka w czasie redukowania populacji planety. A jaki ma być ich świat? – o tym za tydzień.

Artykuł napisał: Eddy Kozak

źródło:
<a href="http://www.krowiarki.org/index.php?id=art&op=news&aid=125" target="_blank">http://www.krowiarki.org/index.php?id=art&...ews&aid=125 </a>
  • 0

#2

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeszcze nam tego brakowało w naszej ukochanej Polsce ;p . Niech się tam zlecą i wtedy spalić ich w pizdu wszystkich hehe. A tak na serio wydaj mi się, że nawet jeżeli coś w Polsce szykują to my nic się nie dowiemy oficjalnie to zawsze będzie dom starców.
  • 0

#3

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze nam tego brakowało w naszej ukochanej Polsce ;p . Niech się tam zlecą i wtedy spalić ich w pizdu wszystkich hehe. A tak na serio wydaj mi się, że nawet jeżeli coś w Polsce szykują to my nic się nie dowiemy oficjalnie to zawsze będzie dom starców.



nie oficjalnie to mam do pałacu ok 30 km ;] więc kto robi boom??? <ostrzę katanę>
  • 0

#4

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Spoko chłopaki to tylko 30 km ode mnie, nic nam nie grozi ;)
  • 0

#5

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://www.krowiarki.de/videos.htm

ciekawa stron to wygląda tak jak by ta cała rodzina książęca chciała całą wieś przerobić
  • 0

#6

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Przylecieli helikopterem. Mówili po angielsku i rozdawali dzieciom cukierki
Podobno są z Ameryki. Obejrzeli zamek i odlecieli"

115 sal i 30 pomieszczeń w piwnicy,schron ss

<a href="http://www.krowiarki.de/videos.htm" target="_blank">http://www.krowiarki.de/videos.htm</a> 2 ostatnie pałac z zewnątrz..

prace trwają....tempo ogromne.... dom starców ???? :rotfl: ludzie oni już kupili pałać Donnersmarck'ów (rodzina ksiązeca) nie wiem czy się śmiać czy płakać !!! ludzie się cieszą bo pałac odnowią :o nie mają pojęcia co się święci !!


a co mówi wiki : lista Bilderbergowie 2008 Polska ...
* Andrzej Olechowski - od 1994
* Hanna Suchocka - 1998
* Sławomir Sikora (prezes Citibanku) – 2004
* Jacek Szwajcowski (prezes Polskiej Grupy Farmaceutycznej) - 2005
* Aleksander Kwaśniewski - 2008
  • 0

#7

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

OLIVER taka wielka skala prac remontowych a o firmie nie ma nic, nawet reklam nie wywiesili czyż to nie dziwne, jest tylko mała zmianka na forum kierwoniku budowy jest jakiś Paweł Młyńczyk szukałem w necie i nie ma tam żadnej firmy z tym nazwiskiem, może ktoś mi pomorze szukać
  • 0

#8

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

OLI to jest coraz ciekawsza sprawa, oni rządzili Śląskiem od XVI W poczytaj sobie i szukaj dalej <a href="http://www.planetarium.chorzow.net.pl/gim/donner.htm" target="_blank">http://www.planetarium.chorzow.net.pl/gim/donner.htm</a>


A jakiego mieli kumpla masakra cesarza Wilhelma II
http://pl.wikipedia....on_Donnersmarck

Guido był maskrycznie bogaty . Tuż przed I wojną światową jego fortunę szacowano na ponad ćwierć miliarda marek.
  • 0

#9

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Guido Henckel von Donnersmarck był jednym z najbardziej znanych przedstawicieli swej rodziny, śląskich arystokratów i magnatów przemysłowych. Zgromadzony majątek pozwalał mu wpływać także na politykę. Na tym polu spokał dwie znane i nietuzinkowe postacie: Alfreda Kruppa z zagłębia Rurhy zwanego "królem stali" oraz Ottona von Bismarcka, później zwanego "żelaznym kanclerzem". zródło wyżej ...


Alfreda Kruppa- Kolega Guido Donnersmarck'a >>> "Przedsiębiorstwo zajmuje się wydobyciem, produkcją i obróbką stali, systemów transportowych, elektroniki, maszyn przemysłowych oraz uzbrojenia i amunicji"

zródło: http://pl.wikipedia....edrich_Krupp_AG


Otto von Bismarck-W polityce wewnętrznej zwolennik ewolucyjnego konserwatyzmu
zródło: http://pl.wikipedia....to_von_Bismarck

no to kolejne pokolenia starają się odbudować koleżeńskie stosunki poprzez odbudowę zabytku...
  • 0

#10

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W mojej rodzimej miejscowosci palac zakupil dziany wlasciciel stacji benzynowych,hoteli itd.Nieoficjalnie to przejal za darmo,gdyz zakupil upadly PGR a palac stal na terenie wlasnie PGRu.Odremontowali teraz stoi przepiekny retro-hotel.Kilkanascie km dalej nastepny palac ,ze stawem i wyspa na srodku, zostal sprzedany za grosze jakiemus Rosjaninowi...Remont chyba trwa.Moze to tez Bilderbergowie ;]
  • 0

#11

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poczytaj sobie wszytko kolego to może coś zrozumiesz mi, jeszcze brakuje czasu żeby to pojąć a ty od tak wiesz ze to na pewno nie oni :P
  • 0

#12

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie pisalem kolego,ze od tak to nie oni...ale masz racje,sprawdze moze sa jakies powiazania...
  • 0

#13

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chcą sobie te byznesmeny poszaleć. Z pewnością odrestaurowany pałac będzie wyglądał elegancko. Szkoda, że czar uroku pryska, gdy słyszy się nazwę lokalizacji tego cuda: Krowiarki. Dla Anglika to pewnie wszystko jedno, bo i tak nie zna polskiego. Poza tym to, że ktoś kupuje ruinę na jakieś pipidówie, to jeszcze nie koniec świata, tylko dla tego, że jest powiązany z różnymi machlojami. Lepiej by było zająć się tą całą Unią Europejską. Tam to dopiero musi się dziać.
  • 0



#14

Vorbis.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to węszcie, węszcie. Jeżeli mieszkacie tak niedaleko to róbcie przeszpiegi. Kupcie jakiś środek transportu, np: motorower, może zaobserwujecie COŚ?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych