Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odrosla mu noga??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jana.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co o tym myślicie??
http://adonai.pl/cuda/?id=36
  • 0

#2

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja wierze, ze cuda istnieja. Jest dla mnie mozliwe, ze komus odrosla noga bo czemu by nie, jesli sie poczyta troche o cudach, szczegolnie o cudach stworzonych przez swietych to jesli sie nie jest mega sceptykiem, ktory potrzebuje dowodow nawet na to, ze komputer zuzywa prad, to mozna uwierzyc. Czytalem w "rece przed od tej ksiazki" o chlopczyku, ktoremu nikt nie powiedzial, ze konczyny nieodrastaja po czym mu odrosla, czy ktos w to wierzy mnie nie interesuje, ja wierze i mi z tym dobrze.

ps. mogles napisac chociaz maly wstep ; )
  • 0

#3

ubidragon.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o.O czy ja dobrze zrozumiales? w kilka godzin mu odroslo?

hehe bardzo ciekawe cuda.

crc: autosugesta?

xD gdyby to mialo miejsce w naszych czsach to by byl nalot moherow
  • 0

#4

Jana.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dla mnie też mało możliwe to.. ale kurcze tyle świadków.. Szkoda, ze teraz takich cudów nie możemy doświadczać.
A z drugiej strony może istnieją, ale nikt się nie chwali, żeby za świra nie zostać uznanym...
  • 0

#5

Cierń.
  • Postów: 161
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie trochę za bardzo ponaginany jest ten tekst. Musze sprawdzić w innych źródłach. Zauważcie sami że jest trochę za dużo szczegółów jak na medycynę z XVII wieku (Wspomnienie o 21 cm., o alkoholu), ale samo w sobie to działa jako świetne świadectwo wiary, albo jakiś cud biologiczny. :)
  • 0

#6

krakas.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o.O czy ja dobrze zrozumiales? w kilka godzin mu odroslo?

hehe bardzo ciekawe cuda.

crc: autosugesta?

xD gdyby to mialo miejsce w naszych czsach to by byl nalot moherow

nalot;>?? oni by go za boga uwazali;p ja osobiscie nie wierze takim stronom, poniewaz nieraz spotkalem sie z klamstwem oszustwem łgarstwem.
  • 0

#7

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mial zgieta noge i ja wyprostowal.
  • 0

#8

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ze względu na odległość w czasie nie ma szansy na udowodnienie tego "cudu". Dlatego wszystko opiera się na wierze. Ja nie wierzę w cuda, więc nie sądzę, żeby to była prawda. A skoro ktoś sądzi, że to się mogło zdarzyć - jego sprawa.

EDIT: Cierń, fajny avatar :D
  • 0

#9

Cierń.
  • Postów: 161
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście może tez być to świetnie ukartowana historyczna mistyfikacja, która miała na celu pokazać ludziom miłosierdzie Boga i jego cudotwórstwo. No cóż. Sami wiemy jakie było kiedyś Chrześcijaństwo.
  • 0

#10

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"29 marca 1640 r. wieczorem, pomiędzy godziną dziesiątą a dziesiątą trzydzieści"

Nie no wiarygodne info jak cholera ;]
  • 0



#11

Cierń.
  • Postów: 161
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby było wiarygodne i pewne to by się nie znalazło na tym forum. ;)
  • 0

#12

v3go.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ZEITGEIST obczajcie to.. wierze w CUDA, wierze ze BOG isnieje. ALe bardzo jest ciezko uwierzyc w chescijanizm.. tym bardziej Katolicyzm... IDEA jest piekna... ale ile tysiecy wymordowano w imie Boga? ile dzieci Papiezy zostalo straconych? I ile praw w prowadzil czlowiek do nauki kosciola?? TOTALNA BZDURA!! przyklad: 5 GRZECHOW GLOWNYCH?? chwila co to jest? skad to sie wzielo ? W bibli nic takiego nie ma... kult matki Jezusa... nic takiego nie ma... wiekszosc sakramentow.. nic takiego nie ma... spowiedz kaplanowi... nic takiego nie bylo napsane... I NAJWAZNIEJSZE... KOSIOL JAKO INTYTUCJA I JAKO BUDYNEK! sam Jezus mowil ze nie tedy droga.... KOSCIOL STWORZYSL SWOJA RELIGIE NA KLAMSTWIE I BZDURACH... ( choc po mimo wszytko nadal uwazam ze idea kosciola jest super :D ) Aha... nie jestem jehowy.Jestem obiektywny
  • 0

#13

Magnolia.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wierze w takie coś :) Ludzie bez przesady heh ;)
  • 0

#14 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Magnolio, a czemu w to nie wierzysz? Może rozwiń swoją wypowiedź, bo w ten sposób nie dowiadujemy się niczego poza: nie bo nie.
  • 0

#15

yater1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cuda zdarzają się i dzisiaj. Przedewszsytkim wszystkie tego typu doniesienia badane są przez kościół i to nie tylko przy pomocy ich własnych specjalistów ale również niezależnych badaczy.

Zapewne wiele ówczesnych cudów można by obecnie wytłumaczyć naukowo, zwarzając na obecne i dawny stan wiedzy naukowej, medycznej i technicznej. Chociaż obecnie dosyć często zdarzają się niewytłumaczalne zjawiska o których wspomina się w mediach itp. Jednak z regóły nie robią juz na nas takiego wrażenia. Obecnie człowiek nardziej się podnieci nową diodą pozwalającą zapisać 3TB na płycie CD niż to iż umierający człowiek wyzdrowiał i nie wiadomo dlaczego.

Co do sceptyków i ilości cudów. Nawet po cytowanym artykułem jest komentarz, że skoro Bóg jest wszech mocny to dlaczego nie uleczy wszystkich. W cudach chyba raczej nie chodzi o sam fakt uleczenia tylko o fakt istnienia jakieś ogromnej siły która jest w stanie to uczynić. Jeżeli były by one normalną codziennością to przeszlibyśmy z nimi na porządek dzienny i wtym momencie nie robiły by na nikim wrażenia. Pozatym każdy by uwarzał, że należy mu się jego własny cud.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych