Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mamy wode!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

Unknown.
  • Postów: 23
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.nasa.gov/...main/index.html

No to kiedy kolonizujemy ;) ?
  • 0

#2

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie tez na onecie przeczytałem ;) To teraz niedowiarkowie mogą się pocałować w d*** ;) za przeproszeniem



Do samej kolonizacji woda to za mało ale na marsie jest ponoć bardzo dużo składników które w postępie czasu i ogólnego rozwoju technologii mógłby nawet Marsowi pozwolić na pewien indywidualizm dzięki czemu nie potrzebował był stałych dostaw z ziemi,ale to odlegle czasy,najpierw trzeba przeżyć Nibiru i 2012 itp. zjawiska ;d


Dołączona grafika
  • 0

#3

Dybas.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Haha. Moim zdaniem obalenie Chrześcijanizmu. Dobrze koleś napisał komentarz na onecie. Pozwólcie że zacytuje:

>>> DO KATOLIKÓW == KTÓREGO DNIA BÓG STWORZYŁ WODĘ NA MARSIE?


A pozatym to woda oznacza życie na Marsie i coraz bardziej wydaje mi sie to prawdą co mówił Borysek chłopiec z Marsa. Widocznie kiedyś skończyła im sie woda i musieli ja pobierać z naszej planety.
  • 0

#4

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Haha. Moim zdaniem obalenie Chrześcijanizmu. Dobrze koleś napisał komentarz na onecie.

Wiesz co? Wróć lepiej na onet... ;)
  • 0



#5

Dybas.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu? Moze znajdziesz mi w Biblii jakis kawałek o tym? Bo chyba pisarze w tamtych czasach nie wiedzieli o istnieniu czerwonej planety to nie napsiali ;)
  • 0

#6 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

Z tego co wiem to NASA wiedziała o wodzie od dawna. Zawsze mówią pół prawdę jak z tym lodem.
  • 0

#7

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do obalenia chrzescijanizmu, nie masz slowa w bibli o stworzeniu wody na marsie, ale tez, nie masz zadnego o jej nie stworzeniu. Tak, ze ten komentarz jest bezsensowny, no chyba, ze jestes antychrystem i gila to Twoje ego: )

ps. Czemu zdjecia ladownika/robota czy czym kolwiek to jest, sa zaczernione w niektorych miejscach? Chca ukryc jakies scheaty budowy czy cos? (nie nawiazuje do iluminatow czy innych takich, poprostu jestem ciekawy)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

#8

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do obalenia chrzescijanizmu, nie masz slowa w bibli o stworzeniu wody na marsie, ale tez, nie masz tez zadnego o jej nie stworzeniu. Tak, ze ten komentarz jest bezsensowny, no chyba, ze jestes antychrystem i gila to Twoje ego: )

Antychryst miałby lepsze argumenty :D i trzeba mu przyznać, że jest wczesny - choćby o wodzie na Europie nie słyszał...

ps. Czemu zdjecia ladownika/robota czy czym kolwiek to jest, sa zaczernione w niektorych miejscach? Chca ukryc jakies scheaty budowy czy cos?

Nic nie jest zaczernione, to po prostu mozaika kilku zdjęć. Tam gdzie są czarne miejsca ich po prostu nie zrobiono.

(nie nawiazuje do iluminatow czy innych takich, poprostu jestem ciekawy)

Chociaż Ty ;)
  • 0

#9

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Onetowym komentarzom mówimy nie. :P Jeszcze nie widziałem tam inteligentnego posta.
Marna prowokacja.
  • 0



#10

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skłaniam się ku teorii oddalających się planet od słońca. Pomyślmy logicznie. Kiedyś na Ziemi było zbyt gorąco aby mogło tu być życie, wszystko się gotowało i kisiło. W miare upływu milionów lat na Ziemi klimat się ustatkował, temperatura az po dzien dzisiejszy jest odpowiednia dla panującego tutaj życia. Skoro Mars jest planetą zaraz za naszą Ziemią to musiał kiedyś być bliżej słońca - mogły na nim być warunki do życia kiedy na Ziemi było zbyt gorąco. Mars z wiekiem zaczął się oddalać od słońca, temperatura robiła się coraz niższa więc i zamarźnięta na nim woda. Mogło tam kiedyś istnieć życie, pytanie tylko czy żyli tam ludzie.
  • 0

#11

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu? Moze znajdziesz mi w Biblii jakis kawałek o tym? Bo chyba pisarze w tamtych czasach nie wiedzieli o istnieniu czerwonej planety to nie napsiali ;)



Woda na Marsie to z pewnością wielki krok na przód dla nauki. Teraz wyprawa załogowa na Marsa jest naprawdę coraz bliższa. Woda niekoniecznie może oznaczać życie, ale...
...to właśnie w wodzie powstały pierwsze jednokomórkowce, a z tego co wiem znaleziono na Czerwonej Planecie skamieniałe, przypominające jednokomórkowce "organizmy" czyli co by tu nie mówić-kosmici ;) . Nie takich jakich sobie wyobrażamy, ale kosmici. Musimy przywyknąć, że nie muszą oni być koloru zielonego i latać w okrągłych spodkach.

Co to Biblii powtarzam to już kolejny raz: nikt ST nie opisywał dokładnego stworzenia świata, a to że powstał on w 7 dni jest prostym "objaśnieniem". Czy jako człowiek w II w.n.e. zrozumiałbyś teorię stworzenia świata> Czyli wielki wybuch i reakcje chemiczne, zjawiska fizyczne oraz teorię czasu? Dzisiaj tego nie rozumiesz, a co dopiero tysiące lat temu.

P.S. Jak opisuje ST z ciemności stała się światłość, czy to nie jest wielki wybuch? Powstała Ziemia czyli miłe miejsce, czy to nie koniec epoki potężnych wybuchów na Ziemi? Powstała woda, a czy kilka milionów lat później nie powstała? I zwierzęta, przecież powstały! No i na końcu powstał człowiek...jako ewolucja gatunku!
  • 0

#12

Altair.
  • Postów: 39
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To że jedno komórkowe nie znaczy że nie mogą być groźne dla człowieka :)
  • 0

#13

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie muszą ale mogą. Mogą być to przecież nieznane nam wirusy czy bakterie, bo w to by pomagały-wątpię.
  • 0

#14

spoko11.
  • Postów: 78
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobrze że nie pada śnieg jak na wyścig na marsa... a tydzień niedługo będzie mieał osiem dni... dobre byłyby bakterie produkujące tlen tak jak glony tylko że szybciej
  • 0

#15

Panda1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nareszcie ktos madry sie znalazl w NASA i dal pstryczka w nos kosciolowi.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych