Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poziom naszego forum...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#106

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam zajęcia dopiero od października, więc będe mógł spamować bez ograniczeń jeszcze jakiś czas.

Młodzież szkolna na pewno przestanie tyle głupot pisać, będą woleli zająć się czysto szkolnymi sprawami. (Picie po szkole, wagary, imprezy, fotka.pl, NK, grono, poszkole.pl, nudzimisie.pl, niechcemisieuczyc.edu)
  • 0



#107

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oby w - nudzimisię - mało atrakcyjne stało się para...
Może jakaś zapora ?
  • 0



#108

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A wg. mnie regulamin jest w porządku. Porządek zależy od LUDZI. Większość osób widząc post głupi, nie wnoszący nic do tematu, łamiący regulamin, nawet nie pomyśli o tym żeby kliknąć "raportuj". Gdyby każdy zadbał o porządek było by mniej popularnych "neokidów". Oczywiście wyeliminowanie ich na forum było by rzeczą niemożliwą. Zawsze znajdzie się ktoś, komu się "nudzi". Lecz na forum był by większy porządek. Takie jest moje zdanie.
  • 0

#109

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnimi czasy forum przeżywa najazd różnego sortu Stolconów i innych Batmanów. Idioci jak ktoś słusznie zauważył są obecni zawsze jednak ostatnimi czasy tematy i przywitania tak głupie że aż zwykły użytkownik ma ochotę dać delikwentowi bana stały się ponura codziennością. Najgorsze jest w tym to że po prostu nie da się rozwiązać problemu neokidów bez szkody dla zwykłych, nowych użytkowników. Bądźmy jednak dobrej myśli, uznajmy wysyp trolli za signum tempori i przeczekajmy ową spamową nawałnicę-niedługo wszak rok szkolny sie rozpoczyna a nie wierze że takie głupoty jakie ostatnio widuję na paranormalne.pl wychodzą spod klawiatury dojrzałego użytkownika.

Większość osób widząc post głupi, nie wnoszący nic do tematu, łamiący regulamin, nawet nie pomyśli o tym żeby kliknąć "raportuj"


Ależ jak najbardziej pomyśli-ba będzie to pierwsza myśl która przyjdzie takiej osobie do głowy.
Niestety druga myśł to zwykle
-Pewnie i tak już to ktoś zrobił/zrobi
  • 0

#110

gonzo.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się poziom ostatnio bardzo się obnizył, koleś zakłada temat o kryptozoologicznym stworze, a tu od razu wszyscy go krytykują, a przecież są takie rzeczy na niebie i na ziemi ktore nie sniły sie nawet filozofom.
  • 0

#111

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Większość osób widząc post głupi, nie wnoszący nic do tematu, łamiący regulamin, nawet nie pomyśli o tym żeby kliknąć "raportuj"


Ależ jak najbardziej pomyśli-ba będzie to pierwsza myśl która przyjdzie takiej osobie do głowy.
Niestety druga myśł to zwykle
-Pewnie i tak już to ktoś zrobił/zrobi


A nawet jeśli już ktoś to zrobił, to co? Można i warto raportować to jeszcze raz, ale niektórzy użytkownicy myślą jeszcze inaczej: "A może sobie posta nabije, nim moderator zamknie ten temat? Przecież nic wielkiego się nie stanie... Tak... Tak właśnie zrobie!". Dlatego zawsze, gdy ktoś widzi jakiś post/temat łamiący regulamin to powinien od razu go zraportować.

A oto chociażby przykład takiego tematu, w którym użytkownicy zamiast go zraportować, to najpierw nabijają sobie posty, odpowiadając na tą jakże marną prowokacje:
http://www.paranorma...showtopic=17882
  • 0



#112

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PORPOZYCJA:

ZBANOWANIE CALEGO ZAKRESU NEOSTRADY.
  • 0

#113

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

niektórzy użytkownicy myślą jeszcze inaczej: "A może sobie posta nabije, nim moderator zamknie ten temat? Przecież nic wielkiego się nie stanie... Tak... Tak właśnie zrobie


Na takie zjawisko jest tylko jedno rozwiązanie.

WYŁĄCZYĆ LICZNIK POSTÓW

Moderatorzy co krok wytykają NABIJANIE postów. No to, kurcze!, może lepiej poświęcić czas na 2 klikniecia i wyłączyć licznik?

Bo prawde mówiąc nie wiem po co to jest. Kogo obchodzi to, że ktoś ma 125, a ktoś 352 postów? Chyba lepiej jeśli napisze 40 sensownych niż 1253 nie umywających się do tej 40-stki.

Liczba postów to nie jest żaden wyznacznik... czegokolwiek. Po co komuś liczba postów, aktywnośc itd. Jeśli ktoś czyta forum, to wie, kto jest wartościowym uzytkownikiem, bez względu na bezsensowną liczbę napisanych wiadomości.

I nie chodzi tu o to, że ten kto ma dużo postów to spamer. Bo wiele osób z setkami pisze naprawde mądrze, ale czasem mam wrażenie, że niektórzy, również co to trąbią o bezsensownym nabijaniu, sami to robią, wpisując do każdego tematu cokolwiek, byleby miało choćby mały sens, co by pod paragraf nie podpaść.

Tyle moich spostrzeżeń,

pozdrawiam!
  • 0



#114

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja posiadam neostrade i mi jakos to rozwiązanie nie przypada do gustu idąc tym tropem moze w ogóle zlikwidowac serwis i bedzie spokój ? NORMALNI unserzy tez korzystają z usług TP !
  • 0

#115

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla dobra ogolu zmien operatora!
  • 0

#116

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niestety nie zmienię bo nie widzę powodu oferta neostrady jest dla mnie najbardziej korzystna
  • 0

#117

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla dobra ogolu zmien operatora!


Neokidy też moga zmienić operatora...
  • 0

#118

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niech zmieniaja, ale jak dostana bana bez zmiennego IP to znikna raz na dobre.
  • 0

#119

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z banem na IP niema problemu istnieją programy które je bez problemu zmieniają i nawet przy stałym IP można obejsc bana
  • 0

#120

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mozna, ale sa tez programy, ktore blokuja w/w programy. Wlasciwie to i tak walka z wiatrakami.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych