Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spodziewane trzęsienie Ziemi w San Francisco!?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#46

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przepowiednia Briana zaczynają mnie intrygować. Wygląda na to że chłopak ma nadzwyczają skuteczność. Jeżeli sprawdzi się San Francisco to będę w szoku. Oby nie...
  • 0

#47 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

San Francisko to tylko kwestia czasu, nawet niedlugiego:smile:
  • 0

#48

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

8,2? stopnia to bardzo silne trzesienie, ale kiedy los angeles stanie się wyspą? :lol :
  • 0

#49

blom.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miecz nad Miastem Aniołów

15 maja 2006

Istnieje poważna groźba wystąpienia potężnego trzęsienia ziemi na południowym uskoku San Andreas (Los Angeles). Nie pękł on już od trzech stuleci.

W miejscu tym mogą się tworzyć trwające długo, silne wstrząsy, zdolne zamieszać w większej części regionu Los Angeles, mówią najnowsze badania. Analizy dowodzą możliwości wystąpienia nawet katastrofy o sile 7.7 stopnia w skali Richtera na odcinku 125 mil pomiędzy hrabstwami San Bernardino i Imperial.

San Andreas ostatni raz przełamał się w roku 1690, wywołując jednak stosunkowo niewielkie straty. Na obszarze tym żyło niewiele ludzi. Teraz Los Angeles i sąsiednie miasta zaludniły się i rozbudowały. Naukowcy twierdzą, że Wielki może być dramatyczny w skutkach.

Sejsmiczne fale z epicentrum będą musiały pokonać łańcuch niecek osadowych. Energia zostanie złapana w pułapkę i popłynie tym kanałem aż do Los Angeles. Skutek: silna i punktowa wibracja.

"Zagłębie najprawdopodobniej doświadczy kilku minut ruchu w stylu roller coaster. Dużą częścią Los Angeles porządnie wstrząśnie", mówi Kim Olsen z Uniwersytetu Stanowego w San Diego.


Żródło - http://www.nauka.gildia.pl
Orginalne - Live Science
  • 0

#50

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To trzesienie w San Francisco sie wydarzy i to w ciagu kilku tygodni maksymalnie...

kolejna sprawdzona wizja:
http://www.brianspre...com/dd/3655.htm
  • 0



#51

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to Amerykanie mogą mieć poważny problem.Od zachodu trzęsienie ziemi,a od wschodu"wielka fala".Któreś z tych zagrożeń napewno nastąpi.A może oba?
  • 0



#52

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sytuacja wulkanu Merapi na Javie jest krytyczna. Erupcja może nastąpić w każdej chwili. Wczoraj władze indonezyjskie ewakuowały ponad 11 000 ludzi z pobliskich wiosek. Wulkan zwiększa swoją aktywność wyrzucając coraz więcej pyłu i potoków lawy.

Dzisiaj wybuchł wulkan Sakurajima w południowej Japonii. Info: CNN

Warto przypomnieć, że 14 kwietnia 2006 Brian otrzymał przekaż mówiący, że w ciągu 66 dni od tego dnia będą miały miejsce potężne trzęsienia ziemi. Przepowiedział 6 wstrząsów - 4 już miały miejsce!

66 dni upływa 18 czerwca 2006. Spodziewane trzęsienia to:

Event #5) California (San Francisco) o sile 8.2
Event #5.5) California (Los Angeles area) o sile 7.9
(to wydarzenie według Briana będzie związane z wydarzeniem #5 dlatego nie jest oznaczone jako niezależne ale ma numerek #5.5)
Event #6) Australia o sile 7.5

Więcej o cyklu 66 dni i potwierdzonych oraz spodziewanych trzęsieniach można przeczytać tutaj: 66 Days
  • 0

#53

Petro.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli to co piszecie jest prawdą to już niedługo będziemy mogli się przekonac, czy te przepowiednie mają sens, jeśli już niektóre z nich się spełniły to należy czekac na kolejne. Ten człowiek będzie stawał się coraz bardziej wiarygodny, byc może dzięki temu zostaną ocaleni niektórzy ludzie znajdujący się w zagrożeniu. :-|
  • 0

#54

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dzisiaj Brian chyba jest w lekkim szoku po snach, które miał ostatniej nocy. Po raz pierwszy nie chce się nimi podzielić. Napisał tylko coś takiego:

Ostatniej nocy miałem kilkanaście snów i nie spałem dobrze. Żaden z moich snów nie był pozytywny... myślę że w ciągu najbliższych tygodni wydarzy się kilka wielkich/zanczących dla ludzkości tragedii ... wszystko przepowiedziałem w  snach w ciągu ostatnich miesięcy.

Ostatniej nocy sny były tak potworne, że nie zamierzam ich publikować... w najbliższym tygodniu przeprowadzę eksperyment...

Zamierzam spisywać tylko sny, które niosą coś pozytywnego dla nas i dla świata w którym żyjemy... nie będę spisywał "złych snów". Zrobię to w nadziei że jeśli nie będę publikował tak potwornych wydarzeń, może będę miał mniej snów tego typu... one prawie cały czas uniemożliwiają mi spokojnie spać.


Nie dziwię się facetowi - codziennie śnić o zamachach, trzęsieniach ziemi, morderstwach, porwaniach itp. może wykończyć psychicznie i fizycznie.
  • 0

#55

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jednak czasem widzieć za dużo to przekleństwo.
  • 0

#56

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ziemia zaczęła się trząść w okolicach San Francisco

MAP 2.9 2006/06/15 12:27:16 37.109 -121.491 3.2 NORTHERN CALIFORNIA
MAP 4.7 2006/06/15 12:24:51 37.102 -121.492 3.1 NORTHERN CALIFORNIA


Dołączona grafika

Czyżby przepowiednia Briana zaczeła się spełniać?
  • 0



#57

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ostatniej nocy miałem kilkanaście snów i nie spałem dobrze. Żaden z moich snów nie był pozytywny... myślę że w ciągu najbliższych tygodni wydarzy się kilka wielkich/zanczących dla ludzkości tragedii ... wszystko przepowiedziałem w snach w ciągu ostatnich miesięcy.


Jeszcze raz to napisze 19.06.06
Drill intended to prepare the U.S. government for an event even more catastrophic than the Sept. 11, 2001, attacks

http://www.washingto...6060201410.html
  • 0



#58

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ćwiczenia -ćwiczeniami ale czy ma to związek z wizjami Briana o wielkim trzęsieniu ziemi w San Francisco?
A może chodzi o coś bardziej poważnego.
We will see.
  • 0



#59

Solaris.
  • Postów: 62
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:huh: :huh: :huh:
14 kwietnia 2006 Brian miał sen, że przez 66 dni ziemia będzie się trząść. Wizja o 'kręgu ognia' łączy się chyba z tym:
Dołączona grafika
Wnioskować z tego można, że do 66 dni po 14 kwietnia wydarzy się zapowiadane wielkie trzęsienie ziemii w San Francisco. I teraz NIESPODZIANKA: 66 dni po 14 kwietnia to 19 czerwca. Brzmi znajomo?

Jeszcze raz to napisze 19.06.06
Drill intended to prepare the U.S. government for an event even more catastrophic than the Sept. 11, 2001, attacks


W tych przepowiedniach Briana coś jest...
  • 0

#60

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to panowie duzo czasu to nie zostało, pozyjemy zobaczymy :>
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych