Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gasnące latarnie - fenomen SLI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#31

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To chyba bym musiał mieć moc jak komiksowy MAGNETO, żeby z odległosci kilku-kilkudziesieciu metrów robic spięcie w elektronice...bez przesady.
  • 0

#32

--kuba111--.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Neee... To przez przypadek się dzieje i nie trzeba mieć żadnej mocy.
  • 0

#33

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dużo ludzi ma takie zdolnośi i nieprzez przypadek. Jak mówiłem w poprzednich postach zameszczęfilmik, nie mgę narazie go zamieśić bo mam oś żle z USB, niemoge wgrać. ALe niebawem będzie. Ale jak pod latarnią przehodziłem i ona gasła to byłem 1 m od latarni.
  • 0

#34

hunter22.
  • Postów: 167
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

miałem takie coś pare lat temu gdy przechodziłem obok latarni ona zgasła, później gdy szlem z psem zgasła druga latarnia ale mnie to nie dziwiło bo wszystkie na ulicy zaczły gasnąć na chwile ale kiedyś siedziałem przed kompem i nagle się zrestartował i tak może ze dwa razy ostatni raz jakieś 2 tygodnie temu ;)
  • 0

#35

Ekwador.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do gasnących latarni zdarzyło mi sie to może z dwa razy ale to napewnio przypadek. Właściwe to co chciałem nap[isać to pytanie czy możiwe są jakie próby tłumaczenia "kontaktu z elektronika" . Często mam nak ze spontanicznie wyciągne telefon i przychodzi sms lub ktos dzwoni. Prawdopodobnie są to tylko przepadki ale jestem ciekawy co o tym wiecie i sądzicie.
  • 0

#36

Master Sorcerer.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra. Moja siostra jak razem jedziemy samochodem to radio sie samo scisza i podglasnia a takze przelacza bydgoszcz/torun (muszę zdradzać dane osobowe?) jak ona slucha muzy to sie scisza iz zglasnia jak ogladam na tv the x files i ona przychodszi to sie zglasnia i scisza i jak przechodzi obok routera to net siada. xD I ded. (TIBIA) chybaze jestem w mieście na non-pvp. Ale to nie na temat.Więcej informacji: <ciach>

Warn - prowokacja + reklama + offtop

  • 0

#37

illuminatii.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też mogę powiedzieć, że zaobserwowałem u siebie takie zjawisko...
i teraz jestem zszokowany, że to nie tylko mnie sie przytrafia!

Czy jest możliwość kontrolowania tego?
  • 0

#38

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie uwierzycie ale ja z kolegą potrafimy to kontrolować u zdecydowanej większości latarni :D gasną kiedy zechce, jutro nagram film i wrzuce, moge wam też zdradzić tajemnice jak to robie, nic prostszego i większości z was się to uda
  • 0

#39

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam
dowód
  • 0

#40

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super zabawa, powinni wam wystawic za to rachunek, żałosne.
  • 0

#41

wącham_korniszony.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

napisz jak to kontrolujesz
ja nie mam tego z latarniami za to w domu...tak. Czesto "wysadzam" te domowe żarówki, robie spięcia, wysadzam korki. I uwierzcie-jest to uciążliwe.
  • 0

#42 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

Nagrałem 2 filmiki jak latarnia gaśnie przy mnie. Wgram go jak wrócę do domu. Obiecałem już to miesiąc temu.
Wącham korniszony powiem ci, że np u mnie jak chcę nagrac film to latarnia niegasla, ale jak bylem z bratem to gasla i zapalala się. Ja gasiłem, a on zapalał xD Chodziliśmy w koło latarni tak xD . A zresztą opiszę to w swoim temacie, góra do poniedziałku.
  • 0

#43

Miszon.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawszę wracam do domu tą samą ulicą i zawsze gaśnie latarnia. Często jest też tak, że idąc po mieście wieczorem, gasną zapalone latarnie a latarnie które się nie świecą, zapalają sie. Wpieniające bardzo uczucie. gdybym chcial zrobic to specjalnie to się nie uda ale gdy myślę o czymś innym to gaśnie :/
  • 0

#44

Valhalla.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o cudownie. w mojej najbliższej okolicy są co najmniej cztery latarnie, które tak na mnie reagują.
a szczególnie reagowały jak przechodziłam z moją byłą przyjaciółką.
parę razy telewizor i moje głośniki zaczęły "ryczeć".
ale co tam, sceptycy wypowiedzą się, że to nic takiego. ;]
  • 0

#45

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja codziennie pokonuję pewną trasę po zmierzchu i gasnące, zapalające się latarnie to dla mnie nic dziwnego. Jakoś nigdy nie dopatrywałem się w tym paranormalnych objawów.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych