Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twarz na niebie i dziwny krzyż [filmik]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#16

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kolega HILD chyba jednak nie czytał mojego posta ze zrozumieniem.

1. Nie pisałem, że JEST to orb.
2. Pisałem, że to odbicie w szybie.
3. Sens naszych "odkryć" jest ten sam - szyba :]
4. Chyba jednak nie do końca się rozumiemy, bo piszemy o czyms zupełnie innym. Ja piszę o czasie 1:20 - Ty zaś 1:10-1:12

pozdrawiam ;)
  • 0



#17

spoko11.
  • Postów: 78
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo ciekawe chmury ale ten krzyż... to nie prąd ani nie dym... nie wiem ale z tą szybą to chyba trafne!tak!!! moim zdaniem szyba!
  • 0

#18

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na filmiku widzimy trwającą, bądź zbliżającą się burzę. Wewnątrz chmury burzowej jak wiadomo dochodzi do niezwykle silnych zawirowań powietrza. Całkiem przypadkowo dwa silne obszary takich zawirowań znalazły się blisko siebie, co w efekcie dało nam "oczy". Krzyż zaś bardzo przypomina mi świecenie łuku elektrycznego (uszkodzona linia przesyłowa?) podrasowane programem do obróbki video (Adobe Premiere Pro itp. a więc bliscy krewni Photoshopa)
  • 0



#19

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to tak:
Co do tych oczu, tak.. są bardzo dobrze widoczne, według mnie piękne zjawisko :) Ale kto wie czy to nie jest np. fotomontaż? :)

Co do krzyża... Że niby z czego on jest mhhmm 'zrobiony'? Też z chmur? Na chmury mi to nie wygląda... Czyli co to może być? Raczej nic takiego tam nie dojrzymy, jakość filmiku jest co najmniej zła, ledwo widać kontury tego krzyża, a co tu dopiero stwierdzić w jaki sposób/z czego powstał... Moim zdaniem ten krzyż jest niesamowicie podrasowany jakimś programem jak napisał Arkadiusz :) Ale za nic w świecie nie wymyśle w jaki sposób on powstał... Być może jest tak jak mówicie z tą szybą, być może Arkadiusz znów ma rację z tym łukiem elektrycznym... To nie na moją głowę ^^ Lepsza jakość plz...
A gdzie miał miejsce ten incydent? Wie ktoś?
  • 0

#20

Cierń.
  • Postów: 161
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak dla ciekawego efektu te "oczy" mogły mrugnąć ;)
  • 0

#21

Samira.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taak. Puścić oczko i jeszcze całusa przesłać :D

Tak serio:
Ludzie we wszystkim mogą zobaczyć twarze :D Ale chmury wyglądają bardzo interesująco. Sądzę jednak, żeto zwyczajny przypadek.
A krzyż? Jak dla mnie to jest troszkę podkoloryzowany. Antena jakaś? Odbijająca światło? Ciężko określić...
  • 0

#22

Coral.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczy sa rzeczywiscie super - wygladaja na kobiece moim zdaniem (Bog jest kobieta? :) )

a ten krzyz to bardziej jakas postac, jakby aniolek
Filmik bardzo slaby, prawie nic nie widac
sadze ze to dym z komina uformowal sie w bardzo nietypowy sposob

Ludzie czesto doszukują sie niezwykłości w normalnych rzeczach ;)
  • 0

#23

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm.... nie wiem co mam powiedzieć jeśli chodzi o oczy, ale to drugie to wcale nie jest krzyż! I nie próbujcie mi wmawiać, ze jest taka słaba jakość filmu, żeby nie zauważyć, że to jest człowiek z rozłożonymi rękoma. Nogi mu dobrze widać!
  • 0

#24

awjp.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chmury jak chmury. Nieraz widziałem "oczy" w chmurach. Z resztą ja tam widzę jedno oko po lewej i głowę smoka w nasuwającym się z prawej masywie chmur. Krzyż, hm, mi to wygląda jakby w antenę walił piorun + program do obróbki (magendowa flara z glowem?) lub jakaś plazma (skłaniam się do tego pierwszego).
  • 0

#25

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Krzyż, hm, mi to wygląda jakby w antenę walił piorun + program do obróbki (magendowa flara z glowem?) lub jakaś plazma (skłaniam się do tego pierwszego).


Piorun uderza w ułamku sekundy a tu mamy kilkusekundowy filmik. Ale trochę mi się wydaje tak jakby ktoś postawił na dachu 2 metrową srebrzystą figurę człowieka i zaczął filmować pod słonce to efekt byłby identyczny.
  • 0

#26

awjp.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piorun tylko w to uderza, nie powoduje, że to coś świeci, dlatego też dodałem "+" z możliwą obróbką graficzną -> magendowy obiekt z glowem do tego te flary-rozbłyski (jeżeli była obróbka rozbłyski mogły zostać zrobione w Mayi przy pomocy fluidów) i mamy pikne cóś świecące. Obróbka może zostać potwierdzona tym, że to coś przesunęło się poniżej linii dachu budynku w tle co by wskazywało, że zostało wklejone lub jest przed budynkiem.
Jeżeli to jest prawdziwe, to może być to jakieś nowe zjawisko atmosferyczne.
  • 0

#27

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może to jest antena tv a to światło to ognie św. Elma?
  • 0

#28

stef.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chmury świetne. Dlatego od zawsze twierdzę że bezchmurnego dnia nie można nazwać pięknym. ;)

Drugi filmik nadaje się do śmietnika z tą jakością. Oczywiście niektórzy potrafią ustalić czy ktoś przy tym grzebał czy nie, ale nawet filmik nie był podrasowany to i tak nie dowiemy się co na nim jest. ;)
  • 0

#29

v3go.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jestem sceptykiem... Ale zawsze bylem obiektywny. Chmury to zwykly zbieg okolicznosci.. Tylko prosze nie mowcie ze to Bog nan nas patrzy....... ZAstanawia mnie tylko ten krzyz to jest dziwne zjawisko. trzeba bylo by je wykumac :D
  • 0

#30

Pepper.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

według mnie to mogła być Matka Boska. ja w to wierze
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych