Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liczba 23 i 13


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#46

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

bo starzy mi kaza !!!

i po to zebym byl wujkiem chrzestnym mojego chrzesniaka :P
  • 0



#47 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

niektorzy nie widza bo nie chca widziec lub widza lecz ignoruja...
  • 0

#48

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to może im powiedz że to bez sensu, że ojciec chrzestny jest odpowiedzialny za wychowanie dziecka w wierze....
  • 0

#49

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak...mieliśmy rozmawiać o liczbach. Nie można wykluczyć, że motyw z powtarzającą się liczbą 13 przygotował kościół. Umocniło by to chyba wiarę. Ludzie może zaczęli by myśleć, że to dzieło Boga, a nie przypadek. Ale jak jest naprawdę?
  • 0



#50

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no naprawdę, teoria że to ukartwoał Kościół jest naprawdę śmieszna, i nie ma tu mowy o wolnosci poglądów. Przecież jak sie okazuje to chyba ze 30 razy ta 13 sie powtarza w jego życiu. Jego matkę zabili też specjalnie 13?No ludzie naprawdę troche rozsądku
  • 0

#51

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie...matka umarła 13, a to kolejna data, którą mogli wykorzystać. No to w takim razie powiedz - czy uważasz to za zbieg okoliczności, czy jakąś 'siłę wyższą'?
  • 0



#52

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak, ale skąd wiesz ze oni nie otruli jego matki po to zeby znów uzsykać 13! przecież to absurd, być może przypadek, ale napewno nie spisek. Ludzie , przecież numerologia w Kościele ma ten sam status co wróżby...czyli jest czymś złym
  • 0

#53

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Spisek kościoła raczej nie, tylko pokazałem, że nie można tego wykluczyć. Prawdopodobnie ingerencja czegoś czego nie potrafimy wytłumaczyć.
  • 0



#54 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

skoro kosciol juz wczasach Chrystusa zszedl na zla droge to dlaczego wyklucza sie ingerencje zlej sily w kosciele? przeciez generalnie Kosciol to rozpusta jedna wielka...idealna siedziba dla takiej sily
  • 0

#55

Avatar.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie 13 nie jest wcale liczbą pechową. Wręcz przeciwnie w piątki 13 mam największe szczęście niż w inne dni roku! :D
  • 0

#56 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ja generalnie nie wierze w takie liczby...jakos nigdy ine stalo mi sie nic zlego w 13( dmuch dmuch dmuch odpukac) :)
  • 0

#57

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam uważam, że zależy od nastawienia naszego umysłu do tej liczby (a waść u nas niedoceniony często bywa :) ) to, jak się ona ma względem nas w życiu codziennym.

"Wiara przenosi góry" - jeśli siedzi się w pewnych tematach, które również ą na tym forum, to się wie jakie to ma odniesienie do życia codziennego ... w praktyce :evil:

Ja na 13 nie narzekam, 13-go mam imieniny i mi się wtedy dobrze wiedzie :D
  • 0

#58

morwi.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja się urodziłem 13 marca i do tego w piątek (moja ciotka też) ale nie robi to na mnie żadnego wrażenia. Nie wierzę w żadne pechowe trzynastki i piątki trzynastego.
  • 0

#59

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No i prawidłowo... Tak czymej
  • 0

#60

Toldo.
  • Postów: 147
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a jutro jest 13 dzien kwietnia ;< :D dobrze ze nie piatek :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych