Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liczba 23 i 13


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#16

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem czemu, ale ja nie znoszę nieparzystych liczb ;p są jakieś takie...dziwne ;p
  • 0



#17

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

20 nr ma teraz koleżanka co mnie nienawidzi ...
  • 0

#18

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe dlaczego cię tak nie lubią ??
  • 0

#19

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może mają jakieś powody.
  • 0

#20

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale sadze ze to wszystko przygotowal kosciol, zeby wszystko mialo zwiazek z 13, maja jakis w tym cel-Wiesio PL

No kolego kolejna niesamowita historia w twoim wykonaniu, wiesz ja nie chcę cię obrażac ale może zajmij się szkołą, zdobądź wykształcenie a potem jak równy z równym można rozmawiać. Przepraszam cię ale takimi teoriami poprostu pokazujesz ze będąc młodym człowiekiem naprawdę nie reprezntujesz sobą ani pokory ani zdrowego rozsądku tylko nienawiśc....
  • 0

#21

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cooo?? Przecież to jest jego teoria, on tak uważa, więc nie wiem dlaczego jest dyskryminowany przez ciebie. :? Wolny kraj - wolność słowa.
  • 0



#22

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz ok, ja w takim razie boje sie o was bo w takim wieku majac takie "pomysły"........
  • 0

#23

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wiesz i to wlasnie przez takich ludzi nikomu sie nie chce myslec albo wypowiadac na dany temat, a potem gadka zes glupi i nic nie wiesz

mam tak z pania od chemii, wyjasnialem cos koledze z danego zadania a ona sie przypier**** ze gadam, jak tak to tak
nastepnego dnia zaczela zadawac pytania do klasy odnosnie innego zadania, siedzialem cicho chociaz wiedzialem wszystko o co zapytala, i potem gadala ze sie nie uczymy i w ogole,

a co do tego to ja musze powiedziec ze nie rozmyslalem na tamten temat tylko mi jakos wyszlo z ta 13, ale to naprawde dziwne czemu akurat 13

poza tym jakim prawem uwazasz ze skoro masz 5 lat wiecej to mozesz sobie gadac ze glupi jestem ?? tu wiek nie ma nic do znaczenia, bo ja czesto odpowiam na wasze posty bez uzycia zadnych tekstow, nic prawie nie czytam na dane tematy ale rozmyslajac duzo o nich potrafie powiedziec wiecej niz inni
  • 0



#24

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i chyba troche sie rozpędziłeś o co mi chodzi, ale jeśli widzę że młody 14 letni chłopak mówi :"ale sadze ze to wszystko przygotowal kosciol, zeby wszystko mialo zwiazek z 13, maja jakis w tym cel" to ja nie widze w tym posiadania poglądów tylko nienawiść do Koscioła i tworzenie absurdalnych (tak powiem absurdalnych) teorii tylko po to aby pokazać jaki ten Kościół jest zły. Wiesz wy chyba myślicie że wszystko mozna podczepic "pod wolność poglądów" i chyba sie grubo mylicie bo mówienie głuopt a posiadanie poglądów na dany temat to co innego....naprawdę trochę rozwagi, to jedno zdanie wypowiedziane przez Wiesia PL pokazało jak wielka nienawiścią pała do Kościoła.
  • 0

#25

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak jest z Wiesiem, ale ja czuję niesmak po tym czego sie dowiedziałem o Kościele i jego historii. NIe nazwałbym tego w rzadnym wypadku nienawiścią, ale też nie będę ukrywał, ze ucieszy mnie wiadomość i jego (kościoła) upadku. Nie zrozum mnie źle, ale jeśli się okaże, ze to w co wierzysz jest niczym innym jak bajką to co zrobisz? Ja jakoś nie moge sobie wyobrazić... ;)
  • 0



#26

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ważne że zmieniłeś temat, ale powiem ci tak :to o czym mówisz sie nis stanie. A co sie stanie jesli sie okaze że wasze wszystkie teorie spiskowe , jaszczury itp są fałszywe? ALe byłoby miło gdybyś tak sprytnien nie zmieniał tematu
  • 0

#27

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Napewno częśći teori nie ma pokrycia w rzeczywistości, ale ty nadal się upierasz ze Twoja wiara jest jedyna, wieczna itd. To samo czują Żydzi czy myzłumanie. A co do upadku kościoła, skąd możesz wiedzieć, że tak się nie stanie? Może faktycznie wiara w to, ze przepowiednie się spełnią jest czymś głupim, ale w takim razie wiara w proroctwo powrotu Jezusa na ziemie też jest przepowiednią i pewności nie masz... Chyba ze znowu powiesz, ze Biblia jest wiarygodna i wogóle.
  • 0



#28

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobrze ale mówisz "skad wiesz tak sie nie stanie" Twoim tokiem rozumowania moge się pytać "skad mogę wiedziec że mi głowa nie odpadnie" "skad mogę wiedziec czy Ziemia za 5 lat nie zmieni orbity i nie zacznie okrazac Słońca po śladzie ósemki" , a skąd ty możesz wiedzieć "że Jaszcurów nie wymyślił jakiś fanatyk lub psychopata"?
  • 0

#29

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jesli to wszystko bujda, wszystko to nieprawda, to przynajmniej fajnie bylo pomyslec ze cos takiego "moglo" sie zdarzyc. czlowiek szuka wielu dziwnych rzeczy, zeby sprawic aby to "zycie bylo tajemnicze i bardziej kolorowe"
  • 0



#30

n0need.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktosiuf, robisz dyskusje, ktora zmierza w kierunku mocnego odchylenia od tematu z powodu jednej 'błahej' teorii Wiesio_PL...

1. Obojętnie co by powiedział, jeżeli to nie obraża nikogo stąd i tamtąd, nie masz prawa mu ubliżać nawet aluzjami!! Sposób konstrukcji zdań i czegokolwiek nie może być 'niewygodny', nietolerancyjny itp., powinieneś tolerować czyjąś myśl i chęć aktywności czy to nie przejaw dobrej woli. Samo w sobie?

2.Wiesz pewnie o tym, iż USA (ten kraj to głównie rozpoczął) robi tajne narady, w których są zgromadzeni pisarze, dziennikarze, naukowcy, osobniki pospolitego społeczeństwa i praktycznie z każdej warstwy społecznej są przedstawiciele. Na takich tajnych spotkaniach robi się dyskusje na różne tematy, znaczy jedno spotkanie - jeden problem. I na takich spotkaniach wszystko jest nagrywane, nikt nie komentuje tego co się mówi itp. po prostu mówisz co ci się na język naniesie! Tutaj tak oczywiście być nie powinno... ale toleranja MUSI być wobec myślenia innych, chyba że chcesz powiedzieć, że on nie myślał... Automatycznie bez myślenia wykonał napisanie posta etc.

Co do papieża, jestem sceptykiem i nie wieżę w takie "tajemnicze związki", sądze że gdyby tak wziąc 1000 osób jak nie więcej i by przebadali, to by znaleźli takich osób dziesiątki! Może nie o tej samej liczbie '13' ale o innej, ale z pewnością znaleźli by ogromną ilość związków jego życia z daną liczbą, mam takie przekonanie.

Co do biblii, też jestem nieciekawie nastawiony wobec teorii z liczbami i takimi tam... weźcie pierwszą lepszą książke z ponad 300stronicami i po 2-5 latach badań jak nie więcej dojdziecie pewnie do podobnych wniosków... To tak jak z wieloma aspektami starożytnych budowli i nie tylko, mnożąc, dzieląc, dodając ich wysokości itp... dostajemy wyniki związane z tym i z tym... jestem w tym temacie baaaardzo sceptyczny :/ Dla mnie to czysty przypadek rzeczy, to tak jakby mówić, że mamy tyle lat OO ktoś tam mając tyle samo lat zrobił coś podobnego!! (coś w tym stylu)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych