Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejny dowód że PSI balle istnieją


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#16

Volkir.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie idzie mi dzisiaj chce se zrobić PSI balla i nie wychodzi ale to może dlatego że jestem totalnie wyczerpany bo dopiero co zdezaktywowałem Psi tarczę a ona była ogromna i miałem ją już od 20 godzin
  • 0

#17

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zbieraj siły na PSI Balla. Użyczę Ci moich sił i stworzę tarczę więc tym już się nie martw ;)
Jak chcesz moge trochę przesłać energii.
  • 0



#18

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co do istnienia PSI-balli (zawsze gdy o tym słyszę przed oczami pojawia mi się obraz Son Goku intonującego: "ka me ha me HA") nie słyszałem o solidnym dowodzie. Nie mówcie mi tylko, że jestem scep i nigdy tego nie próbowałem, bo próbowałem i najciekawszy jest fakt, że nie odczuwałem nic, zero, nada... żadnych rezultatów. Kwestia wiary? Być może, ale prędzej autosugestii i zdrętwiałych rąk, zdrętwiałych od długiego trzymania ich w jednej pozycji.
Jeśli chodzi o gorące psi-balle, to nawet jeśli przedstawi film, na którym widać jak słupek rtęci w termometrze rośnie, to mnie nie przekona, gdyż takie coś można bez problemu samemu spreparować, wystarczy bateria 9V dwa druciki i sprężynka z długopisu i już mamy małą grzałkę, którą bez problemu można przyczepić do termometru, a kamerę ustawić tak, aby owa sprężynka była niewidoczna. Jedynie co może definitywnie potwierdzić istnienie psi-balli i być PIERWSZYM dowodem to test w laboratorium pod nadzorem naukowców i obserwatorów. Niestety wszystkie takie próby albo nie dochodzą do skutku, albo kończą się klapą (bo przecież psionik może się zdenerwować i rozproszyć i wtedy z niezwykłych mocy nici, ale on to potrafi, na prawdę :) tylko ci staroświeccy naukowcy mu nie wierzą).
  • 0



#19

Volkir.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no właśnie chyba się nie mogę skupić bo se z kolegą żarty opowiadamy :D
  • 0

#20

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to Volkir skup się i zrób coś abyśmy uwierzyli :)
  • 0

#21

Volkir.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to co mam zrobić żebyście uwierzyli jakiś eksperymencik albo coś
  • 0

#22

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam zasugerowałeś dowód, jak narazie go nie przedstawiłeś. :) Wymyśl coś.
  • 0

#23

Volkir.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to spróbuje filmik nakręcić, jak będzie gotowy to dam link
  • 0

#24

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czekamy z niecierpliwością, a w między czasie proponuję lekturę mojego poprzedniego wpisu w tym temacie.
  • 0



#25

Volkir.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no przeczytałem ją otych warunkach laboratoryjnych i o kame hame ha ale nie mam swojego laboratorium więc będę to robił w domu i możecie wierzyć w ten filmik albo nie
  • 0

#26

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wszystko się sprowadza do kwestii wiary, bądź niewiary. Nie musisz mieć laboratorium, wystarczy jakiś obiektywny obserwator, np. użytkownik tego forum, którego można zaliczyć do "sceptyków" z dosyć wysoką reputacją.
Choć nie jestem obdarzony zdolnością telepatii, z dużym prawdopodobieństwem mogę stwierdzić, że rezultat będzie dokładnie taki sam jak w "wielkim eksperymencie Fenixa".

P.S. 900 post :D
  • 0



#27

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niby na świecie są tacy eksperci cą kradną plany z pentagonu podczas OOBE i rozwalają WTC psi-ballami, a jak sie skupią to zmaterializują hamburgera z obrazka, ale NIKT, powtarzam, NIKT nie ma wiarygodnych dowodów.

Ty Volkir też nie znajdziesz dowodów znając życie. A skoro jesteś z polski

Skąd: Polska


To chyba każdy może być obserwatorem twojego eksperymentu xD

A twoje doświadczenie zdobyte na tym forum

Dołączył: Wczoraj, 09:51


Daje ci 100% wiarygodność i każdy w ciebie wierzy że ci sie uda.
  • 0

#28

Reita.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wiem! Volkir to Fenix! xD A ja nawet jak film zobaczę to nie uwierzę, bo ja Ci nie wierzę, ale w energie Psi wierzę. :P
  • 0

#29

Volkir.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej Pit o co chodziło w tym eksperymencie Feniksa bo nowy jestem
  • 0

#30

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chwalił się, że robi młynki długopisami, etc. zrobił sobie nawet coś na kształt fanklubu. Ale niestety był bardzo zajętą osobą i gdy ktoś zaproponował w lutym 2007 że przeprowadzi testy w warunkach laboratoryjnych, Fenix powiedział że znajdzie czas dopiero we wrześniu. Przyszedł wrzesień i zaczął się cyrk, Fenix "umarł" etc. nie warto tego rozpamiętywać.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych