Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejny dowód że PSI balle istnieją


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#1

Volkir.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym w tym przedstawić kolejny dowód istnienia PSI balli.Niektórzy wiedzą a niektórzy nie ale sztuczka z telekinezą polegająca na położeni kwadracika z papieru na igle i próbowania tym obracać jest nie prawdziwa(jeżeli nałożysz na to wszystko słoik albo coś w tym stylu i ci się uda kręcić tym kartonikiem to już jest telekineza)i polega na tym że powietrze rozgrzewa się od rąk a przez co zwiększa się jego objętość a także unosi się do góry i porusza kwadratową karteczką i zadaje się że się umie telekinezę.Gdy mój kumpel i ja zrobiliśmy w czasie tej udawanej telekinezy gorącego PSI balla to karteczka kręciła sie wiele razy szybciej niż normalnie a więc tam musiał być PSI ball
bo kwadratowa karteczka kręciła się jak szalona, a mój kumpel miał spocone ręce.

Jak myślicie, bo według mnie to nie przypadek bo mi sie też tak zdarzyło.
  • 0

#2

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spróbuj kręcić długopisem a nie papierową karteczką i nagraj video, wtedy może ktoś Ci uwierzy :)
  • 0

#3

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Alpha lyr - jakie są Twoje doświadczenia w tej dziedzinie ?
Opisz je ?
  • 0



#4

Reita.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dopiero wstałem a tu takie coś... Nie no, gratuluję... nie będę zazdrosny xD
  • 0

#5

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To nie jest dowód tylko opowiastka. Nagraj film to zobaczymy dowód. Proste?
  • 0

#6

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przecież wtedy kamery nie działają gdy tworzony jest ten twór. Nie wiecie?
  • 0



#7

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PIS ball z rana jak śmietana! Dałeś nam niezbity dowód na... na co? Ja się nie opowiadam, ale skoro takie mają być dowody, to chyba jednak nie wierzę w te wszystkie PSI balle jakoś... ;)
  • 0

#8

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież wtedy kamery nie działają gdy tworzony jest ten twór. Nie wiecie?




kamery,aparaty itd. nigdy nie działają jeśli ktoś ma przedstawić coś "zadziwiająco inszego" ;d


Z tymi karteczkami to dajcie sobie spokój ;d..spróbujcie telekinezy na ciut cięższym przedmiocie,bo mi samemu udało się to zrobić pod przykryciem na karteczce ale z innymi przedmiotami sobie już nie poradziłem..a może porostu mi się już nie chciało,jakoś w te psi balle nie wierze ;d..WCT To tez nie był spisek amerykanów tylko atak psi bali bo dziecia się w szkole nudziło hehe ;d


Oczywiście samo zjawisko telekinezy występuje ale to na poziomie min. tybetańskich mnichów bądź dzieci z darem które także oczywiście występują ale przeciętnemu człowiekowi jeśli nie nauczy się kontrolować i wchodzić w najwyższe poziomy medytacji to raczej się nie uda.
  • 0

#9

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście samo zjawisko telekinezy występuje ale to na poziomie min. tybetańskich mnichów bądź dzieci z darem które także oczywiście występują ale przeciętnemu człowiekowi jeśli nie nauczy się kontrolować i wchodzić w najwyższe poziomy medytacji to raczej się nie uda.

oczywiście tym mnichom też nigdy nie udało się tego nagrać, co za pach niesamowity

Chciałbym w tym przedstawić kolejny dowód istnienia PSI balli

a ja bym chciał zobaczyć poprzednie dowody :P z tym że w waszym przypadku dowód to musi być doświadczenie bo to łatwo zrobić, przecież jest dziesiątki psipokemonów, tak musicie zacząć od potwierdzonego doświadczenia na wasze nieszczęście a nie od napisania 50 tematów o "udanych" psi kulkach :)
  • 0

#10

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Alpha lyr - jakie są Twoje doświadczenia w tej dziedzinie ?
Opisz je ?

Praktyka huny, jednak chciałabym widzieć dowód a nie wywód o tym jak robić konstrakty i PSI Balle.
  • 0

#11

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście samo zjawisko telekinezy występuje ale to na poziomie min. tybetańskich mnichów bądź dzieci z darem które także oczywiście występują ale przeciętnemu człowiekowi jeśli nie nauczy się kontrolować i wchodzić w najwyższe poziomy medytacji to raczej się nie uda.

oczywiście tym mnichom też nigdy nie udało się tego nagrać, co za pach niesamowity


Jak ich ładnie poprosisz może Ci nagrają. :lol
  • 0

#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Alpha lyr - samo czytanie o hunie jest hym... mało wystarczające. Praktykowałaś " hunę ".
  • 0



#13

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak praktykowałam i skupmy się raczej na dowodzie Volkira :)
  • 0

#14

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro to miał być gorący psiball, to łatwiej będzie włożyć termometr pod słoik i sprawdzić zmianę temperatury. Po co bawić się w kartki na igle?
  • 0

#15

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skupiamy - to znaczy co robimy?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych