Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czytanie w myślach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#16

dendryt44.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lol..ja też nie mówię o żadnym darze, halo..!
mówię tylko o tym, że jak się człowiek o czymś naczyta to potem z łatwością przychodzi mu powiedzenie czegoś o tej osobie. Tak samo może było z założycielki tematu. Po prostu chciałam się dowiedzieć czy nie czytała nic na ten temat, popierając to swoim przykładem, proste? :>
  • 0

#17

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dar nie dar, ale umiejętność niecodzienna i skoro nie jest to jakimś wielkim wyczynem to mogłybyście pokazać tym niedowiarkom Pazuzu i Apophis_, że są w wielkim błędzie. (No i też innym niedowierzającym użytkownikom np. mi :) ) Wiem, że ten temat nie jest stworzony by ukazywać swoją umiejęstność/dar, ale mogłybyście to zrobić (jeśli to nie problem) i ustrzec się tym samym od następnych tego typu postów. :)
  • 0

#18

dendryt44.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm...czy jak rozmawiasz z człowiekiem w realu nie możesz "odkryć" jego podstawowych cech?
przy odrobinie spostrzegawczości możesz.
poczytaj o horoskopach, znakach zodiaku jakąś mądrą książkę i potem spróbuj sobie przypasować go do znaku zodiaku, który wykazuje takie cechy. to nie jest żaden dar! to coś w stylu pokaż mi ptaka a powiem Ci z jakiego jest gatunku i czym się odżywia. Wystarczy mieć wiedzę na ten temat. :)

natomiast "dar" założycielki tematu mnie bardzo ciekawi, oczywiście jeśli prawdą jest to, co mówi.
  • 0

#19

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety nie jestem przekonany co do tego, że dany znak zodiaku odzwierciedla nasze cechy. Uważam, że dwie osoby np. spod znaku bliźniąt mogą mieć zupełnie przeciwstawne co do siebie cechy. Jednak sprawdzę jakie cechy są przypisywane mojemu znakowi i porównam je z moimi rzeczywistymi. :)

Jeszcze mam prośbę. :) Możesz podać mi link do jakiejś strony, gdzie są opisywane te "rzeczywiste" cechy charakteru? Bo na różnych stronach, piszą różne rzeczy i nie wiem, którą obrać za prawdziwą. :)
  • 0

#20

dendryt44.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale istnieje jeszcze coś takiego jak nasze znaki odwrotne, fazy w jakich się urodziliśmy.
na nasz charakter składają się różne czynniki, dłuuuuuga lektura. :)
przekonana też nie byłam dopóki tego nie poznałam tak "od wewnątrz" :D
kwestia poglądów.


mnie jednak ciekawi nasza koleżanka..ale jakoś się nie odzywa. :P
  • 0

#21

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lol..ja też nie mówię o żadnym darze, halo..!
mówię tylko o tym, że jak się człowiek o czymś naczyta to potem z łatwością przychodzi mu powiedzenie czegoś o tej osobie. Tak samo może było z założycielki tematu. Po prostu chciałam się dowiedzieć czy nie czytała nic na ten temat, popierając to swoim przykładem, proste? :>


Trochę rzeczywiście źle zrozumiałem. W sumie po dobrym horrorze też boję się iść do ubikacji :D

ale istnieje jeszcze coś takiego jak nasze znaki odwrotne, fazy w jakich się urodziliśmy.


A co za różnica kto kiedy się urodził i co do tego na diabłów mają planety? :D

przekonana też nie byłam dopóki tego nie poznałam tak "od wewnątrz" biggrin3.gif
kwestia poglądów.

Oczywiście szanuję Twoje poglądy, ale astrologiczne ciekawostki są praktycznie nie do zweryfikowania ;)
Generalnie horoskopy są pisane tak żeby jak najwięcej do każdego pasowało i jest to taki efekt którego nazwy zapomniałem :P Kiedyś w czasach wiary w "magie" był to dobry sposób na zarobek, natomiast obecnie coraz mniej osób wierzy w czary gdy technologia idzie na przód.
  • 0

#22

dendryt44.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tylko nie mylmy horoskopów z tymi głupotami wypisywanym przez nie wiadomo kogo na wp czy na onecie. :P

kurczę, mnie intryguje założycielka tematu, i jej "problem", "dar" :D
  • 0

#23

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A mnie ciągle intryguje przypisywanie znaków zodiaku, odwrotnych znaków zodiaku i faz do określonych osób ze 100% skutecznością.

Analiza mojego znaku zodiaku (Ryby) ze strony horoskopik.pl:

Ryby mają płaskostopie.


Bzdura.

Są marzycielami i chętnie uciekają na koniec świata w poszukiwaniu idealnego życia.


Marzyciel - tak. Ale nigdzie nie uciekam.

Skrupulatnie liczą każdy grosz, by później oddać wszystko pierwszej lepszej osobie - padają ofiara naciągaczy matrymonialnych z największą częstotliwością.


Niesamowita bzdura.

W pociągu chrapią.


Nie jeżdżę pociągami. Nigdy nie chrapię.

Są okropnymi sklerotykami, co wykorzystują ich dzieci, w celu zyskania większej wolności.


Mam świetną pamięć. Nie mam dzieci.

Mają wygórowane ambicje, a częste porażki sprawiają, że odwracają się od przyjaciół.


Nie mam wysokich ambicji (jakieś marzenia o władaniu światem, ale to NIE AMBICJA). NIGDY nie odwracam się od przyjaciół.

Pierdzą w towarzystwie i siorbią podczas jedzenia.



Zachowuję wysoki poziom kultury w towarzystwie i w trakcie jedzenia...

Malują paznokcie na jaskrawe kolory, bo myślą, że to odgania komary.


Kretynizm!

Często zapadają w zimowy sen.


Metaforycznie rozumiejąc, lubię spać? Prawda.

Smażą tylko na patelni żeliwnej.


Lol?

Skorpion, Rak, Byk i Koziorożec tworzą z Rybkami zgrana paczkę.


Świetnie. Zaraz popytam znajomych o ich znaki zodiaku i zrobię poważną selekcję: z tym się zadaję, z tym nie.

Mężczyzna Ryba to pesymista, nawet na ślubie syna będzie siedział jak na pogrzebie.



Pesymista? Bzdury.

Jeżeli gra na jakimś instrumencie, to jest to trąbka.



Gram na klawiszowych instrumentach... Chciałbym się nauczyć na gitarze.

Nie myje uszu i dlatego słabo słyszy, sam jednak twierdzi, że inni złośliwie mówią ciszej.



Higiena to podstawa.

Nie orientuje się na mapie.


Kocham geografię.


Dobra, a teraz na poważnie z innego serwisu:

Ryby mają skłonności do tego, żeby skupiać się na problemach innych osób bardziej niż na swoich.


To w sumie się zgadza.

Często są niezdecydowane i zdarza im się zmieniać wielokrotnie zdanie.


Bzdura. Mam zdanie na każdy temat, które zmieniam tylko kiedy ktoś mnie ostro przekona.

Nie są typem lidera - wolą podążać za kimś kto ma silną przywódczą osobowość.


Hoho, uwielbiam być liderem. Nie lubię być ciemną masą za kimś.

Dobro bijące od Ryb powoduje, że zdobywają sympatię bardzo różnych osób. Jednakże niekiedy stają się bardzo skryte co powoduje, że tracą przyjaciół.



Be-Ze-Du-Ra

Mają częste problemy w szkole - wynika to z tego, że ciężko jest im się skoncentrować.


0 problemów z koncentracją.

W związkach Ryby mają zazwyczaj dobre relacje z partnerem.



Prawda.

Związki Ryb bywają bardzo ulotne, więc dla własnego dobra powinny kontrolować sytuację.


Czyli co, mam dobre te związki czy nie w końcu?

Mają skłonności do zbyt wielu miłostek więc powinny się kontrolować.



Jestem stały w uczuciach.

Zbyt wiele dobra na raz może powodować zniechęcenie, więc Ryby powinny swoją dobroć dawkować rozsądnie. Nie należy przesadzać jeśli nie jest to konieczne - dla Ryb bardzo ważne jest zachowanie równowagi.


...bo inaczej spadnę z parapetu!

Ryby dobrze się sprawdzają w następujących zawodach:
Prawnik, Sekretarka, Bibliotekarz, Pilot, Weterynarz, Astronom, Architekt


Hoho, pięknie :)

Cechy pozytywne - Delikatne, poświęcając się, baza kontaktowa z siłami nadprzyrodzonymi, intuicyjne, silnie odczuwające


Hmm :> Te siły nadprzyrodzone mnie podekscytowały.

Cechy negatywne - Bezczynne, sfrustrowane, zawstydzające się, popadające w fatalność, niepewne swego, nierealistyczne, łatwo popadające w nałogi.


Hmm... Bezczynne? Sfrustrowane? Popadające w fatalność? Itd? Ciekawe :) I nie trafione.



Podsumowując: żaden horoskop, żadna wróżka, żadne ustawienia planet, żadne fazy i żadne znaki zodiaku nie mają w moim życiu potwierdzenia swojej skuteczności.
  • 0

#24

PaSaI.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świetna strona! Podobalo mi się

Są chłodne, a swoją niespożytą energię wyładowują na laleczkach Voo Doo.

oraz

Ich inteligencja pozostawia wiele do życzenia - jeżeli robią karierę to raczej w kamieniołomach, bo tężyzny fizycznej im nie brakuje

lol :D .
A co do tego typu zdolności jakie posiada Miecha podczepiłbym to pod intuicję. Sam często jestem w stanie powiedzieć wiele o osobie zanim z nią porozmawiam (psychologow wyczuwam na kilometr).
  • 0

#25

dendryt44.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak, tak..a ja gratuluję błyskotliwości.

mówione było o prawdziwym horoskopie tworzonym przez osoby wykształcone indywidualnie dla danej osoby.
zresztą co to za różnica, każdy ma swoje poglądy i wierzy w to, co chce.
  • 0

#26

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Apophis też jestem Ryba i też sie nie zgadza.
  • 0

#27

dendryt44.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

też jestem Rybą i również się nie zgadza. :)
  • 0

#28

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm...czy jak rozmawiasz z człowiekiem w realu nie możesz "odkryć" jego podstawowych cech?
przy odrobinie spostrzegawczości możesz.
poczytaj o horoskopach, znakach zodiaku jakąś mądrą książkę i potem spróbuj sobie przypasować go do znaku zodiaku, który wykazuje takie cechy. to nie jest żaden dar! to coś w stylu pokaż mi ptaka a powiem Ci z jakiego jest gatunku i czym się odżywia. Wystarczy mieć wiedzę na ten temat.

dokładnie, kiedy podczas rozmowy postaramy się zauważyć parę cech to możemy dowiedzieć się bardzo wiele o rozmówcy...
  • 0

#29

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

btw też jestem rybą :D
  • 0

#30

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czyli wszystkim nam się zgadza "baza kontaktowa z siłami nadprzyrodzonymi" ;)

Swoją drogą odbiegliśmy troszeczkę od tematu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych