Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czytanie w myślach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

Miecha.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od niedawna mam coś dziwnego. Potrafię określić w kim zakochana(zauroczona) jest jakaś osoba. Jeśli nie znam tego kogoś, i tak zawsze poprawnie zgaduję jej imię. Co to jest? proszę o odp. :)
  • 0

#2

rapel.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może masz dar :)

A możesz określić dokładniej od jak dawna masz ten "dar" ? I czy zawsze poprawnie zgadujesz jej imie?

Bo ja zauważyłem coś takiego że sporo osób jakby "pasuje" do swojego imienia np. gdy poznaje czyjeś imie po tym jak już widziałem tę osobę wcześniej to mam takie odczucie że imie tej osoby "pasuje" do niej., no i wyrobiłem sobie taką teorie że jeśli ktos otrzyma jakies określone imie to w swoim zyciu nabiera cech charakterystycznych dla tego imienia.

Zresztą można znaleźć wiele opisów imion i cech im przypisanych więc może coś w tym jest.
  • 0

#3

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no to pytanie do obydwu:
jak mam na imie i jak ma na imie moja ukochana?
  • 0

#4

Libera.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to pytanie do obydwu:
jak mam na imie i jak ma na imie moja ukochana?


Najpierw musieliby ciebie zobaczyć ( wygląd ) i zamienić pare słów .
  • 0

#5

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Krótka rozmowa np. przez gg. i zdjęcie wystarczą? :]

Chociaż Miecha nie napisała, że musi widzieć tę osobę ani z nią rozmawiać. :)
  • 0

#6

Dydziorek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm... ciekawe... ;p
  • 0

#7

dendryt44.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tak mam ze znakiem zodiaku.. :P
prawie zawsze uda mi się powiedzieć jaki dana osoba ma znak zodiaku, ale ja mam tak dlatego, że bardzo dużo czytam na ten temat. Więc po krótkiej rozmowie łatwo jest wywnioskować jakie dana osoba ma cechy charakteru po czym dopasować odpowiedni znak zodiaku. :P

może to po prostu przypadek? ;>
a może rzeczywiście masz "dar" :P
  • 0

#8

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

prawie zawsze uda mi się powiedzieć jaki dana osoba ma znak zodiaku, ale ja mam tak dlatego, że bardzo dużo czytam na ten temat. Więc po krótkiej rozmowie łatwo jest wywnioskować jakie dana osoba ma cechy charakteru po czym dopasować odpowiedni znak zodiaku. :P


Czyli przeglądając np. moje ostatnio napisane posty możesz powiedzieć spod jakiego jestem znaku? Specjalnie dla Ciebie, podałem fałszywą datę urodzenia w profilu.

Osobiście jestem sceptycznie nastawiony do powiązania znaków zodiaku z cechami charakteru.

Powodzenia.
  • 0

#9

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do czytania w myślach, ja czasem potrafie powiedzieć o jakiej dana osoba myśli liczbie, ciekawostka jest taka że to jest zawsze ta liczba która przychodzi mi na myśl, gdy sie zastanawiam nad tą liczbą to wtedy jest pomyłka.

Sami tak sprubójcie:

Pierwsza liczba jaka przyjdzie na myśl jest właściwa.
  • 0

#10

dendryt44.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Apophis_ : muszę z tą osobą porozmawiać w realu, poznać jej sposób mówienia itp.
a w necie to wiesz, mogę mówić, że jestem 17-letnią, która na Ciebie leci i chce się z Tobą spotkać a tak naprawdę jestem starym, obleśnym pedofilem.

Jesteś w 100% prawdziwy w necie? ;>>
wątpię.
  • 0

#11

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie że będą się wykręcać jak wszyscy ;p Mamy tu dwoje ludzi którzy twierdzą że posiadają niezwykłe moce...dla mnie temat do zamknięcia, bo takie głupoty były nieraz i jak przyszło co do czego to się nikt nie stawił. Każdy może coś takiego napisac tylko dziwne że o nikim głośno nie jest. Temat do zamknięcia IMO za podwójne kłamstwo. To z tym zodiakiem...dendryt44 widzę lubisz prowokować, ale po co Ci to?
  • 0

#12

Miecha.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm...nie mówię o żadnym darze... ;) no widzisz scpt jakoś odpowiedzi na moje pytanie: co to może być? nie otrzymałam... więc... ale ok, jak chcecie to temat zamknijcie, cóż..., bywa... :o
  • 0

#13

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteś w 100% prawdziwy w necie? ;>>
wątpię.

Ja bym powątpiewał w to czy ludzie są w 100% prawdziwi w rzeczywistości. W internecie każdy jest anonimowy, nie musi się krępować, nie musi udawać kogoś kim nie jest, może mówić to co sądzi bez większych obaw. :)
  • 0

#14

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zakładając że to co mówisz jest prawdą to albo to zbieg okoliczności, albo nie wiem co ;p Wchodzenie w czyjś mózg, podświadome widzenie przeszłości...jednak takich rzeczy nie ma ;p Jeżeli to co mówisz jest prawdą, to możesz też spróbować zarobić milion $ u Jamesa Randiego :)

Ja bym powątpiewał w to czy ludzie są w 100% prawdziwi w rzeczywistości. W internecie każdy jest anonimowy, nie musi się krępować, nie musi udawać kogoś kim nie jest, może mówić to co sądzi bez większych obaw. smile2.gif


Dokładnie :D
  • 0

#15

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

w sumie jak sie glebiej zastanowilem to ja tez posiadam pewna umiejetnosc
jak patrze na kogos to jestem w stanie okreslic jego plec z 99% skutecznoscia :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych