Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teczka moderatora Przemo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Oceń moderatora Przemo (95 użytkowników oddało głos)

Czy Twoim zdaniem ten moderator jest obiektywny (bezstronny, neutralny)?

  1. tak (21 głosów [22.11%])

    Procent z głosów: 22.11%

  2. raczej tak (27 głosów [28.42%])

    Procent z głosów: 28.42%

  3. raczej nie (16 głosów [16.84%])

    Procent z głosów: 16.84%

  4. nie (31 głosów [32.63%])

    Procent z głosów: 32.63%

Czy Twoim zdaniem ten moderator jest sprawiedliwy (czy nie nadużywa stanowiska)?

  1. tak (25 głosów [26.32%])

    Procent z głosów: 26.32%

  2. raczej tak (22 głosów [23.16%])

    Procent z głosów: 23.16%

  3. raczej nie (20 głosów [21.05%])

    Procent z głosów: 21.05%

  4. nie (28 głosów [29.47%])

    Procent z głosów: 29.47%

Czy Twoim zdaniem ten moderator dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków?

  1. tak (32 głosów [33.68%])

    Procent z głosów: 33.68%

  2. raczej tak (30 głosów [31.58%])

    Procent z głosów: 31.58%

  3. raczej nie (13 głosów [13.68%])

    Procent z głosów: 13.68%

  4. nie (20 głosów [21.05%])

    Procent z głosów: 21.05%

Gdybyś miał(a) ocenić tego moderatora za całokształt pracy na forum, jaką wystawił(a) byś mu ocenę?

  1. 6 - wzór moderatora (15 głosów [15.79%])

    Procent z głosów: 15.79%

  2. 5 - bardzo dobry moderator (16 głosów [16.84%])

    Procent z głosów: 16.84%

  3. 4 - dobry, solidny moderator (17 głosów [17.89%])

    Procent z głosów: 17.89%

  4. 3 - przeciętny moderator (11 głosów [11.58%])

    Procent z głosów: 11.58%

  5. 2 - kiepski moderator (14 głosów [14.74%])

    Procent z głosów: 14.74%

  6. 1 - tej osobie nie należy się funkcja moderatora (22 głosów [23.16%])

    Procent z głosów: 23.16%

Głosuj

#16

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przestrzeganie regulaminu nie polega na tym że użytkownikom którzy nas liżą po jajkach nie dajemy ostrzeżeń za OT itd., a tym których nie lubimy dajemy za co się da, rozumiecie ? :)
  • 0

#17

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja Przema oceniam wysoko. Posiada szeroki zakres wiedzy nt. rozwoju świadomości i innych para rzeczy. ;)
I gdzieś mam to, że reszta osób co się wypowiedziała powyżej go nie lubi bo gdzieś w jakimś temacie się pokłócili, ja go szanuje za sporą wiedzę.
  • 0

#18

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pudzion, w tej ankiecie chodzi o coś innego. Tu nikt nie pyta o to, jakim UŻYTKOWNIKIEM jest dana osoba, ale jakim MODEM. Jest między tymi dwoma pojęciami pewna różnica. I w tym przypadku nie jest ważne jaką wiedzę ma dana osoba, ale jak zarządza forum. I tylko o to tu chodzi.
  • 0

#19 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

6 - wzór moderatora

Po pierwsze, najbardziej tępi trolowisko w przeciwienstwie do innych modów (oczywiscie nie wszyscy, ale połowa jak nic)
którzy mało, że sie nie udzielają, to opcji 'daj ostrzezenie' używają raz na miesiąc, w obecnych
czasach internetu gdzie neokidów przybywa w zastraszającym tępie działania
jakie podejmuje Przemek są jaK najbardziej potrzebne.
To pierwsza z funkcji z której wywiązuje sie bdb.

Ja Przema oceniam wysoko. Posiada szeroki zakres wiedzy nt. rozwoju świadomości i innych para rzeczy.
I gdzieś mam to, że reszta osób co się wypowiedziała powyżej go nie lubi bo gdzieś w jakimś temacie się pokłócili, ja go szanuje za sporą wiedzę.


zgadzam sie z tym, zresztą ragi supremod nie dostał za darmo, tym którzy go krytykują i głosują na 1, przypominam że zeby dostac status trzeba najpierw sie wykazac i napisac cos mądrego, dopiero pózniej
admin was doceni i da range oraz mozliwosc "banowania wszystkich na około i w dodatku za darmo" :|

Jako zwykly user miałem kilka razy calkowicie inne zdanie od Przema i jakos warna czy bana mi nie dał,
trzeba pamietać o regulaminie forum i kulturze wypowiedzi, brakuje tego jak widać pewnym osobom.


reasumując:
potrzebni są tacy moderatorzy jak Przemo czy Ivelios (jak by nie było najbardziej kontrowersyjni) którzy trzymają to forum żelazną reką
w przypadku ich degradacji, sam opuszcze to forum bo nie bedzie tu czego szukać.

pozdrawiam
  • 0

#20 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Pomimo zaproszenia rodziny do głosowania chyba i tak się nie uratuje przed najgorszym wynikiem. :)
  • 0

#21

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

potrzebni są tacy moderatorzy jak Przemo czy Ivelios (jak by nie było najbardziej kontrowersyjni) którzy trzymają to forum żelazną reką


zgadzam się
pewnie gdyby nie oni zrobiłby się tu taki chłam jak na innych forach
  • 0

#22

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

reasumując:
potrzebni są tacy moderatorzy jak Przemo czy Ivelios (jak by nie było najbardziej kontrowersyjni) którzy trzymają to forum żelazną reką


Mnie natomiast zastanawia fakt banowania właśnie przez te osoby użytkowników którzy próbowali cokolwiek zmienić. Co do troli masz rację lecz dla nich jest to najlepszy narybek nad którym można zapanować warnami i pokazać kto tu rządzi. Forum opanowane przez neokidy jest bardziej posłuszne, trolek nie będzie się zastanawiał czy dostał warna słusznie czy też nie...głosu nie podniesie (i oczywiście nawet mu przez myśl nie przejdzie podważanie autorytetu zielonego bożyszcza )
  • 0



#23

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tatik, przestań gadać głupoty, bo pieprzysz aż oczy bolą. Eurycide ślepy nie jest i wierz mi, że gdybyśmy banowali kogokolwiek za próbę zmiany czegokolwiek na forum, to dam sobie głowę uciąć, że pod naszymi nickami już dawno zawisłaby plakietka "Zbanowany".

Forum opanowane przez neokidy jest bardziej posłuszne, trolek nie będzie się zastanawiał czy dostał warna słusznie czy też nie...głosu nie podniesie

Odniosłem teraz wrażenie, że przeczytałem wypowiedź człowieka, który w ogóle nie zna forumowej rzeczywistości...
  • 0



#24

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie to żebym uważał Przema za złego moderatora, ale jednak zdarzyło mu się w prywatnej sprawie dawać tymczasowe bany :)
  • 0

#25

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przejrzałam gruntownie temat "morda w kubeł" oraz "moderowanie czy cenzura", i cofam moje wcześniejsze pomówienie - jest gorzej niż myślałam - to internetowy terrorysta jak to określił 5 postów wyżej Aton.
  • 0

#26

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wprawdzie od jakiegos roku na vrp pojawiam sie baardzo rzadko, ale w przypadku Przema da sie zauwazyc charakterystyczna ceche: poblazanie uzytkownikom majacym takie samo zdanie, a szukanie dziury w calym u tych, ktorzy maja odmienne poglady:
ocena: 2
nie,nie,raczej nie
  • 0

#27

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja z nim nie mialem stycznosci ale widzialem go w "akcji" i mysle ze sobie za duzo pozwala dlatego 1 bo jak tu juz wspomnieliscie banuje za nic.
  • 0

#28

Ghost_Rider.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja ocena SM Przemo? Facet jest hitlerkiem VRP. Forum odwiedzam od dawna i wiem co mówię. Tematy "morda w kubeł" oraz "moderowanie czy cenzura", są porzyteczne tak samo jak ten o to temat. Przemo jest człowiekiem który lubi jak się mu podlizuje. Ludzi o innym zdaniu zaraz zakrzykuje. Pamiętny 2 kwietnia przyniósł tyle iż wiele wartoś0ciowych ludzi pouciekało albo zostało wyrzuconych z VRP. Dlatego moje zdanie jest takie aby Przemo poluźnił gumkę w gaciach bo mu krew do mózgu nie dopływa i podszedł do tego bardziej na luzie. Pozdrowienia z innych forum ślą CI Przemku wszyscy zbanowani i Ci którym udało się w porę uciec z Obozu VRP.
  • 1

#29

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potrafi napisać dobrego posta, ale zniechęcić człowieka do przebywania tutaj jeszcze bardziej. Dlatego zagłosowałem tak:

Nie
Raczej nie
Raczej nie

Ocena: 3.
  • 0

#30

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

przegina z ostrzeżeniami, nie potrafi czasem uzasadnić swoich czynów - rozmowa z nim na temat tego co robił przypomina czasem temat o mesjaszu (Gryfy i inne ptaki) ... stara się, ale trochę to za mało..

Użytkownik Kaiochin edytował ten post 02.07.2008 - 15:25

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych