Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teczka moderatora Przemo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Oceń moderatora Przemo (95 użytkowników oddało głos)

Czy Twoim zdaniem ten moderator jest obiektywny (bezstronny, neutralny)?

  1. tak (21 głosów [22.11%])

    Procent z głosów: 22.11%

  2. raczej tak (27 głosów [28.42%])

    Procent z głosów: 28.42%

  3. raczej nie (16 głosów [16.84%])

    Procent z głosów: 16.84%

  4. nie (31 głosów [32.63%])

    Procent z głosów: 32.63%

Czy Twoim zdaniem ten moderator jest sprawiedliwy (czy nie nadużywa stanowiska)?

  1. tak (25 głosów [26.32%])

    Procent z głosów: 26.32%

  2. raczej tak (22 głosów [23.16%])

    Procent z głosów: 23.16%

  3. raczej nie (20 głosów [21.05%])

    Procent z głosów: 21.05%

  4. nie (28 głosów [29.47%])

    Procent z głosów: 29.47%

Czy Twoim zdaniem ten moderator dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków?

  1. tak (32 głosów [33.68%])

    Procent z głosów: 33.68%

  2. raczej tak (30 głosów [31.58%])

    Procent z głosów: 31.58%

  3. raczej nie (13 głosów [13.68%])

    Procent z głosów: 13.68%

  4. nie (20 głosów [21.05%])

    Procent z głosów: 21.05%

Gdybyś miał(a) ocenić tego moderatora za całokształt pracy na forum, jaką wystawił(a) byś mu ocenę?

  1. 6 - wzór moderatora (15 głosów [15.79%])

    Procent z głosów: 15.79%

  2. 5 - bardzo dobry moderator (16 głosów [16.84%])

    Procent z głosów: 16.84%

  3. 4 - dobry, solidny moderator (17 głosów [17.89%])

    Procent z głosów: 17.89%

  4. 3 - przeciętny moderator (11 głosów [11.58%])

    Procent z głosów: 11.58%

  5. 2 - kiepski moderator (14 głosów [14.74%])

    Procent z głosów: 14.74%

  6. 1 - tej osobie nie należy się funkcja moderatora (22 głosów [23.16%])

    Procent z głosów: 23.16%

Głosuj

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W tym temacie możesz ocenić moderatora Przemo. Mile widziane są pisemne (merytoryczne) opinie lub uzasadnienia oddanych głosów.

Zarówno opinie pisemne jak i wyniki ankiety podlegają ocenie i mogą mieć wpływ na decyzje personalne na forum. Każda opinia ma swoją wagę w zależności od poziomu użytkownika, na który składa się:

a. - staż użytkownika na forum (liczba dni, jaka upłynęła od momentu rejestracji)
b. - wartość reputacji użytkownika

26.06.2008
Administrator

  • 0



#2

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przemo jako mod jest bardzo kontrowersyjny i trochę mnie powkurzał, to przyznam szczerze. Jedynego warna jakiego dostałam do tej pory, otrzymałam od niego za offtop (chyba słusznie). Wydaje mi się, że bywa stronniczy i nadużywa stanowiska jeżeli chodzi o jakieś osobiste niechęci, ale to może tylko moje wrażenie.
No i polubiłam go od czasu warna, nawet jeśli to wyłącznie platoniczne 'lubienie'.
  • 0

#3

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niejednokrotnie razem z Przemem przeżylismy na forum swoiste walki podjazdowe, czasami obydwoje przestawaliśmy panować nad sobą (pamiętam chwile jak Moderatorzy sprowadzali nas na forum). Ogólnie nie jest zły lecz gubi go jedno...podczas krzyżowego ognia pytań i skarg użytkowników nie potrafi zapanować nad sobą podejmuje niewłaściwe decyzje a przecież wystarczy po ludzku powiedzieć...ludzie jest Was tylu poczekajcie spokojnie odpowiem każdemu..przecież każdy to zrozumie. Istotne jest to że jeśli podejmie jakąkolwiek decyzję dobrą czy złą nie jest w stanie jej zmienić a to szkodzi wizerunkowi Moda, czasami więcej zyska w oczach użytkowników jeśli się przyzna do błędu. Ogólnie go lubię lecz nie zgadzam się z jego metodami moderowania. Jeśli pozyska sobie szacunek forumowiczów taki jakim cieszył się rok temu, nie będzie musiał przejść trudnego sprawdzianu reformowalności ;) Ale Przema można zreformować, wystarczy odrobina dobrej woli. Czy zalazł mi za skórę ? Owszem lecz pretensji nie mam ponieważ nie pozostawałem mu dłużny, w miarę cierpliwie i bez warnowania znosił moje pastwienie się nad nim.
Tyle na temat Przema
  • 0



#4

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przemo jest moderatorem nie szanującym zwykłych użytkowników. Przemo lubi osoby, które nie podważają jego decyzji. Zamykanie tematów z szybkością błyskawicy to jego koronna sztuka. Nadużywa swojej władzy rozdając warny, zamykając usta innym i tępiąc wszelką krytykę. Nie umie rozdzielić prawdziwego życia od życia w sieci.
Zdaje mi się zakompleksionym człowiekiem rekompensującym sobie na forum brak pozycji w realnym życiu. Nie powinien pełnić funkcji moderatora a co dopiero supermoderatora.
  • 0

#5

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmm co by tu powiedzieć żeby to obiektywnie zabrzmiało. Od Przema nigdy nie dostałam warna (no raz, ale to było prze mojego kumpla idiotę i szybko sie wyjaśniło) Problem z Przemem jest taki, że on traktuje to nad wyraz zbyt poważnie. Owszem tępi trolli i to jest na plus, ale niestety nie lubi, gdy ktoś podważa jego zdanie i sie z nim nie zgadza. Problem jest taki, że w tematach komentujących pracę modów Przemo bardzo nie lubi jak się go krytykuje i czasami przesadza szczególnie z banowaniem użytkowników.
Przemo dobra rada (i wcale nie ironizuję): Mniej czasu przed kompem, więcej na dworze :) Oceniłam cię jak oceniłam, choć muszę przyznać, że zyskałeś mój szacunek w paru sprawach.
  • 0

#6

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zbyt poważnie bierze to co się dzieje na forum virtual miesza się z rl. Czasem mam wrażenie, że kieruje się emocjami, a nie rozsądkiem. Tępi trolle i dobrze ale zdarza się, że niepotrzebnie banami szasta.
  • 0



#7

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwny człowiek, wszędzie węszy atak na jego osobę, nawet w zwykłej wymianie zdań gdzie mówi mu się że prowadzi socjotechniczne zagrywki - oburza się i atakuje odwetem jak i reputacją. Wybujałe ego.
Ponadto trudno zrozumieć jakimi kryteriami kieruje się rozdając ostrzeżenia. Zamyka tematy kiedy użytkownicy chcą w nich dalej prowadzić dyskusje - zamyka również wszelkie wątki dotyczące skarg na swoją osobę.

Ocena ogólna 2+
  • 0

#8

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiem krótko:życzyłbym sobie aby każdy,który spróbuje swoich sił w moderowaniu takiego forum wypełniał swoją funkcję conajmniej tak jak to robi Przemo.
Ocena: bardzo dobra.
  • 0



#9

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie należy się funkcja moderatora i to podobno super osobie, która w moderowaniu forum kieruje się osobistymi urazami do użytkowników, swoje konflikty uwielbia załatwiać ostrzeżeniami, jeśli nie sam to wysługuje się marionetkami w postaci innych modów już mniej super
tak więc wystawiam mu jak najgorszą opinię, ocena 1 :)
  • 0

#10

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wielokrotnie widziałem sytuację, kiedy Przemo nazbyt lekką ręką rozdawał ostrzeżenia i bany. Czasami odnosiłem wrażenie, że robił to z pobudek osobistych. Przemo okazywał się niewrażliwy na wszelkie formy krytyki, a nawet je zwalczał zamykając tematy czy kasując posty, które wytykały jego błędy.

Z drugiej strony zdaję sobie sprawę z faktu, że Przemowi zależy na dobru forum. Poprostu do całego swojego supermoderowania podchodzi trochę za poważnie, zapominając o fakcie, że to tylko internet.

Dlatego też ocena Przema jest dla mnie trudna. Osobiście nic do niego nie mam, sam z nim żadnych przejść nie miałem, a jako osoba napewno jest w porządku, ale na supermoda jest zbyt nadgorliwy i rygorystyczny
  • 0

#11

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pyt 1.
jezeli obiektywny tzn "zapatrzony w regulamin" to tak
pyt 2.
odnioslem wrazenie jakby byl policjantem ktory tak slepo patrzy w zasady ze.. az o nich zapomina w swoim postepowaniu
pyt 3.
az nadto, moim zdaniem przesadza i traktuje to zbyt powaznie
ocena:
tu jest najtrudniej, z jednej storny 6 a z drugiej 1, zalezy od przypadku
a za swoj osobisty uraz do tej osoby daje 1
  • 0

#12

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z drugiej strony zdaję sobie sprawę z faktu, że Przemowi zależy na dobru forum. Poprostu do całego swojego supermoderowania podchodzi trochę za poważnie, zapominając o fakcie, że to tylko internet.


Rozumiem Twoje podejście do sprawy mnie tez zależy na forum lecz kto mnie słuchał pół roku temu przed pierestrojką ? Nikt...moje przepowiednie się nie liczyły :(
  • 0



#13

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja Pzema oceniłam nisko, ale z tego co wiem to on miał kiedyś dobrą opinię, więc może to jest, że tak to nazwę, zmęczenie materiału po prostu. Raczej ściągnęłabym z niego moda na krótki czas, by mógł odpocząć i ochłonąć.
(i nie była to ironiczna wypowiedź)
  • 0

#14

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie moje odpowiedzi były pozytywne.Bawią mnie troszkę wypowiedzi w stylu:"Za bardzo przestrzega regulaminu".Czy nie od tego jest moderator?Przemo jak najbardziej spełnia powierzoną mu funkcje.Obiektywizm i kultura to myślę 2 jego podstawowe cechy.Nie narzuca swoich poglądów innym.Swoje wypowiedzi popiera sensownymi argumentami.Dyskusje prowadzi na poziomie.


KMJ

No cóż na forum jestem od niedawna i nie spotkałam się z niczym negatywnych od strony Przema.Przeglądając inne tematy w jego wypowiedziach także niczego złego się nie doszukałam.
  • 0

#15

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cher, rozwaliło mnie to. No ale każdy ma prawo do swojego zdania i o to właśnie walczymy, takimi ankietami :) .
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych