Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teczka moderatora Ivellios


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
121 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Oceń moderatora Ivellios (115 użytkowników oddało głos)

Czy Twoim zdaniem ten moderator jest obiektywny (bezstronny, neutralny)?

  1. tak (36 głosów [31.30%])

    Procent z głosów: 31.30%

  2. raczej tak (36 głosów [31.30%])

    Procent z głosów: 31.30%

  3. raczej nie (14 głosów [12.17%])

    Procent z głosów: 12.17%

  4. nie (29 głosów [25.22%])

    Procent z głosów: 25.22%

Czy Twoim zdaniem ten moderator jest sprawiedliwy (czy nie nadużywa stanowiska)?

  1. tak (35 głosów [30.43%])

    Procent z głosów: 30.43%

  2. raczej tak (33 głosów [28.70%])

    Procent z głosów: 28.70%

  3. raczej nie (19 głosów [16.52%])

    Procent z głosów: 16.52%

  4. nie (28 głosów [24.35%])

    Procent z głosów: 24.35%

Czy Twoim zdaniem ten moderator dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków?

  1. tak (44 głosów [38.26%])

    Procent z głosów: 38.26%

  2. raczej tak (34 głosów [29.57%])

    Procent z głosów: 29.57%

  3. raczej nie (10 głosów [8.70%])

    Procent z głosów: 8.70%

  4. nie (27 głosów [23.48%])

    Procent z głosów: 23.48%

Gdybyś miał(a) ocenić tego moderatora za całokształt pracy na forum, jaką wystawił(a) byś mu ocenę?

  1. 6 - wzór moderatora (17 głosów [14.78%])

    Procent z głosów: 14.78%

  2. 5 - bardzo dobry moderator (28 głosów [24.35%])

    Procent z głosów: 24.35%

  3. 4 - dobry, solidny moderator (24 głosów [20.87%])

    Procent z głosów: 20.87%

  4. 3 - przeciętny moderator (13 głosów [11.30%])

    Procent z głosów: 11.30%

  5. 2 - kiepski moderator (7 głosów [6.09%])

    Procent z głosów: 6.09%

  6. 1 - tej osobie nie należy się funkcja moderatora (26 głosów [22.61%])

    Procent z głosów: 22.61%

Głosuj

#16

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to się doczekałeś słowa przepraszam...lol (jak wyżej) :P
  • 0

#17

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A przepraszać to my umiemy... jeśli jest za co.


Niestety jesteś ewidentnym przykładem na to że Smody nie mają za co przepraszać. Osobiście wolę dyskusję z Przemem przynajmniej mamy o czym pogadać. Warn za OT ?
  • 0



#18

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

super duper mod :) dwa razy prosilem go o interwencje w moim imieniu i sie nie zawiodlem, poza tym udziela sie w sprawach "krytycznych" probujac rozluznic sytuacje, imho-najlpeszy mod na vrp
tak, raczej tak, tak, ocena 6
  • 0

#19

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ivellios powiedz szczerze co się z Tobą stało ? Pół roku temu byłeś rzeczywiście supermodem można było z Tobą poruszyć każdy temat, byłeś otwarty na wszystkie problemy forumowiczów niejednemu pomogłeś, a teraz ? Odnoszę wrażenie że zaczynasz sprawę moderowania traktować jak zło konieczne a ja osobiście chciałbym zobaczyć tego Iveliosa sprzed pół roku tolerancyjnego dla wszystkich i otwartego na wszystkie problemy.

Spójrz na swoją działalność na forum jesteś pełen nienawiści do wszystkiego co myśli inaczej niz Ty:

Dołączona grafika

Powinieneś dać sobie urlop ponieważ w ten sposób tylko zepsujesz forum które traktujesz jak swoją własność . Kolejne strony reputacji potwierdzą że na dzień dzisiejszy jest z Tobą coś nie tak.
  • 0



#20

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tatik, ty najpierw przejrzyj sobie DOKŁADNIE, za co dałem te ujemne reputki. Zobacz sobie też, co robili użytkownicy tacy, jak Inga_Edyta (która nawiasem mówiąc miała KILKA kont, co już samo w sobie stanowi złamanie regulaminu VRP), tom89, smrodak100 i kilku innych oraz cała zgraja prowokatorów. Wtedy zrozumiesz, skąd się wzięły te ujemne reputki. Co, może miałem ich pogłaskać po główce?

A twojego posta o "zrzutach ekranu żeby zgłosić cię do zarządu" to już nawet nie skomentuję. Posunąłeś się już w tym momencie do wymyślania bzdur.

Tak, ehe, oczywiście, mam amnezję <grzecznie przytakuje> Phi :P

Inna sprawa z twoim ciągłym zakładaniem tematów o Żydach. Sorry, ale odniosłem (i nie tylko ja, inni moderatorzy również) wrażenie, że chcesz w ten sposób wywołać na forum zadymę. Nie dziw się więc, że niejednokrotnie dostawałeś ujemne reputki a nawet warny...

Zresztą... to nie jest temat o tym, za co tatik dostał reputka.
  • 0



#21

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w pierwszej chwili myslalem ze to sa minusy ktore Ivellios otrzymal i sobie pomyslalem "o ja cie nie pie.. ekhm"...
przeczytalem to co wkleiles ale za cholere sie doczytac nie moge tam "nienawisci do innych userow" daje minusy jakims ludkom dziwnym i tyle-ma do tego prawo, jakby dawal warny w takich ilosciach to by bylo cos nie tak dopiero... ale minusy? bez przesady, co to ma wspolnego z moderowaniem?
  • 0

#22

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A twojego posta o "zrzutach ekranu żeby zgłosić cię do zarządu" to już nawet nie skomentuję. Posunąłeś się już w tym momencie do wymyślania bzdur.

Tak, ehe, oczywiście, mam amnezję <grzecznie przytakuje> Phi :P


Przypatrywałeś się pilnie mojej zażartej dyskusji z Przemem....

@@Ivellios tatik, na twoje nieszczęście zarchiwizowałem wszystkie wpisy w shoutboksie do tego momentu

Skoro zarchizowałeś to nie będzie problemu (nastapiła tylko mała pomyłka z mojej strony, nie chodziło o zrzuty lecz archiwizację co nie zmienia stanu rzeczy). Zacytuję Twoją ulubioną odpowiedź na takie sytuacje:

Nie wciskaj mi w usta slow, ktorych nie powiedzialem, i na przyszlosc zastanow sie 15 razy zanim cos napiszesz.


Mogę jeszcze wkleić tekst w którym publicznie wyzywasz mnie od naczelnych forumowych krzykaczy prowokatorów antysemitów i hipokrytów, co narusza art 7.6 regulaminu forum
Zabronione są wszelkie formy rasizmu, nietolerancji: tzn. wypowiedzi antynarodowych i szerzących nienawiść; wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób; wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych użytkowników forum.

Ale zaraz...jakiego regulaminu ? Przecież Smodów nie obowiązuje regulamin, stoją ponad prawem.


Zresztą... to nie jest temat o tym, za co tatik dostał reputka.


Oczywiście że nie, zwracam uwagę na fakt że jeśli ktoś przez ostatnie dwa miesiące na 43 punkty przyznanej reputacji użytkownikom rozdał 37 punktów ujemnych, to zasadne byłoby trochę odpocząć od nadmiaru zajęć. Przypuszczam że nie potrafisz zapanować nad sobą a co dopiero sprostać obowiązkom smoda.

Co do Twojej niezrozumiałej wojny z niektórymi tematami wspomnę tylko że tematy o Żydach zaistniały, dyskusje w nich prowadzone są kulturalne (a nie prowokacyjne jak wmawiasz sam sobie). Problem jest inny....na dzień dzisiejszy tylko kilku modów zrozumiało że ich obowiązkiem jest czuwanie nad prawidłowym tokiem dyskusji, a nie jak w kilku przypadkach, rozdawanie warnów i profilaktyczne zamykanie tematów. W/g mnie wynikało to z niekompetencji niektórych modów.
  • 0



#23

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ivellios z łaski swojej, nie dość że zakładanie tematów o żydach jest dla Ciebie przejawem antysemityzmu, co jednoznacznie wskazuję Ciebie jako antysemitę, widać że masz wpojone że wszystko co z Żydami wywołuje burzę, także przestań.
Jeszcze jedna sprawa do Ciebie, przestań proszę ja Ciebie pitolić o KILKU kontach Ingi. Inga miała dwa konta, o czym Eurycide dobrze wiedział. Drugie konto założyła będąc Smodem i zarząd o tym wie. Także do cholery jasnej nie kłam, nie odwracaj kota ogonem. Myślisz, że ludzie Ci uwierzą? Ludzie nie znają całej prawdy o tym wszystkim a to co wyżej napisałem jest świadectwem jak bardzo manipulujesz faktami... żałosne. I ja się pytam gdzie jest w takich momentach Administrator? Panowie Smodzi, robicie z ludzi głupków!
  • 0

#24

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja odnośnie Ingi. KMJ mylisz się. Inga posiadała nie dwa konta, a 5-6 (jeśli się nie mylę). Była o tym rozmowa i to właśnie Eurycide podał wszystkie konta z których Inga pisała jako inny użytkownik.
  • 0



#25

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja osobiście szanuje Ivelliosa
za całą jego pracę i całokształt opracowań
Moim zdaniem wykonuje dobrą i porządną robotę na rzecz forum
  • 0



#26

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Iv nie jest złym modem. Też trochę za poważnie to traktuje, ale zakłada dużo ciekawych tematów i to mu na plus. Co prawda dał mi kiedyś minusa za to, że skakałam na Przema, choć to Przemo powinien był mi go wystawić. Także podpadł mi tym, że wtrąca sie w nie swoje sprawy.
Ale ogólnie nie jest źle. Może nie powala na kolana, ale ujdzie w tłumie.

P.S. Mój 666 post :D
  • 0

#27

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co prawda dał mi kiedyś minusa za to, że skakałam na Przema, choć to Przemo powinien był mi go wystawić. Także podpadł mi tym, że wtrąca sie w nie swoje sprawy

bo to jest sługus Przema, a Przemowi się wydaje że nikt tego nie widzi
  • 0

#28

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tatik, zapisałem te rozmowy w shoucie tylko na wypadek tego, gdyby zarząd forum miał zamiar wyciągnąć wobec twojej osoby jakieś konsekwencje.
Zresztą zapewne nie tylko ja czasami zapisuję co ciekawsze pogawędki.
A co do tematów o Żydach - szkoda, naprawdę szkoda, że nie zerknąłeś na to, co się w tych tematach działo. Takich tekściorów jak tam leciały to by się nawet Hitler nie powstydził, wiesz?
Za każdy razem gdy ja albo któryś z modów zamykaliśmy temat o Żydach, ty zakładałeś następny i sytuacja się powtarzała.

A tak swoją drogą, czy nie uważasz że to trochę dziecinne? Dorosły facet a się jakimiś reputkami przejmuje.

darokrol, przesadzasz. Może każdy, kto popiera Przema, jest jego sługusem? No daj spokój.
  • 0



#29

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ivelliosie bądź wobec siebie w porządku i pozwól użytkownikom oceniać Ciebie jako moderatora.
  • 0

#30

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przestańcie się już czepiać, to moderator-legenda który wiele zrobił dla społeczności miłośników zjawisk paranormalnych i kryptozoologii w naszym kraju (świetne artykuły, podcast). Świetnie sprawdza się jako mod, wszędzie dostaje ode mnie "raczej tak" i 5 za całość.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych