Skocz do zawartości


Zdjęcie

Student oskarżony o terroryzm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#16

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to dopiero bylby bajzel jakby tak ludzie zdobyli wladze jak na tym filmiku.
Ja zawsze to powtarzam ze nastroje pacyfistyczne nie prowadza do niczego dobrego a wrecz do pogorszenia sytuacji.
  • 0

#17

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I po co robić jakieś wielkie halo z jednego studenta i jego niesłusznego aresztowania?
Codziennie cywilizowane kraje a właściwie ich rządy robią gorsze rzeczy i nikt o tym nie trąbi.
A cenzura i inwigilacja to podstawowe techniki panowania nad siła roboczą i ekonomiczną zwaną powszechnie przez samą siebie człowiekiem.
  • 0

#18

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe czy oddadzą mu ten komputer. Mhm.
  • 0

#19

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja zawsze to powtarzam ze nastroje pacyfistyczne nie prowadza do niczego dobrego

to co tu robisz?
do woja!
  • 0

#20

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie jeszcze nie przyjma-dopiero 16 lat mam.
  • 0

#21

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pogadali, faktycznie wojna to najlepszy sposób rozwiązywania problemów... Ehh, dopóki ktokolwiek będzie tak myśleć to nie będzie dobrze na świecie.
  • 0

#22

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dopóki ktokolwiek będzie tak myśleć to nie będzie dobrze na świecie.

+1
no ale coz, jak widac niektorzy maja odmienne zdanie
  • 0

#23

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja was nie rozumiem?! Sa takie panstwa jak Iran, korea pln czy bialorus to w tych panstwach sie ciezko ludziom zyje malo tego te panstwa wygrazaja calemu swiatu! No sami powiedzcie czy lepiej jest tak jak jest czy jednak warto wybrac mniejsze zlo i rozpoczac wojne prewencyjna?
Ja optuje za tym drugim bo juz man\my nuczke z dawnych czasow (i to nie jedna) ale np taki Chamberline on tylko za wszelka cene pokoj,pokoj i co narobil? a to trzeba bylo w zarodku stlumic te zadania terytorialne Rzeszy.
  • 0

#24

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja was nie rozumiem?! Sa takie panstwa jak Iran, korea pln czy bialorus to w tych panstwach sie ciezko ludziom zyje malo tego te panstwa wygrazaja calemu swiatu! No sami powiedzcie czy lepiej jest tak jak jest czy jednak warto wybrac mniejsze zlo i rozpoczac wojne prewencyjna?
Ja optuje za tym drugim bo juz man\my nuczke z dawnych czasow (i to nie jedna) ale np taki Chamberline on tylko za wszelka cene pokoj,pokoj i co narobil? a to trzeba bylo w zarodku stlumic te zadania terytorialne Rzeszy.


Tyle drogi Jankielku że wojna wcale nie rozwiązuje kłopotów-ona je powoduje. Lepiej już by Pan Łukaszenko czy jak to se pisze rządził na tej swojej Bialorusi niz gdyby np. USA miało tam wysłac swoje wojska. Wojna toczyłaby se latami a cierpienie ludzi byloby znacznie wieksze podczas "wyzwalania" takiego kraju-niż podczas rządów tyrana.
  • 0

#25

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wojna toczyłaby se latami a cierpienie ludzi byloby znacznie wieksze podczas "wyzwalania" takiego kraju-niż podczas rządów tyrana.

Nie sadze ze by bylo wieksze sadze ze w ogole by prawie go nie bylo! Wojska amerykanskie to nie to co wojska radzieckie szczegolnie marszalka zukowa ktore gwalcily rabowaly i zabijaly cywilow oczywiscie zdarzaja sie wyjatki w armii amerykanskiej ale one one podobno potwierdzjaja regule?
  • 0

#26

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie sadze ze by bylo wieksze sadze ze w ogole by prawie go nie bylo! Wojska amerykanskie to nie to co wojska radzieckie szczegolnie marszalka zukowa ktore gwalcily rabowaly i zabijaly cywilow oczywiscie zdarzaja sie wyjatki w armii amerykanskiej ale one one podobno potwierdzjaja regule?


Misja w Iraku-trwa juz nie wiadomo ile i nie zapowiada się żaden rychły koniec.
Cywile gina w bombardowaniach i traca w nich domu.
Podziemna bojówki skutecznie psuja krew amerykańskiemu molochowi.
Żołnierze gina-zostawiajac rodziny-żony i dzieci.
mieszkańcy Iraku żyja w ciąglym stresie-mogą nie doczekać jutra.

Nie trzeba gwałtow i rabunków by wojna była cierpieniem.
  • 0

#27

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dowód na to, że demokracja i wolność w dzisiejszych czasach nie mają żadnego znaczenia. Z czasem stajemy się niewolnikami własnych rządów...
  • 0

#28

maribot.
  • Postów: 223
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyle drogi Jankielku że wojna wcale nie rozwiązuje kłopotów-ona je powoduje. Lepiej już by Pan Łukaszenko czy jak to se pisze rządził na tej swojej Bialorusi niz gdyby np. USA miało tam wysłac swoje wojska. Wojna toczyłaby se latami a cierpienie ludzi byloby znacznie wieksze podczas "wyzwalania" takiego kraju-niż podczas rządów tyrana.

Z całym szacunkiem ale takie podejście do sprawy nigdy nie kończy się dobrze.
Piłsudski w 1933 roku chciał wojny prewencyjnej z Niemcami - Francuzi niestety mieli poglądy podobne do twoich.
Wszyscy wiemy jak to się dalej potoczyło...
  • 0

#29

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Piłsudski w 1933 roku chciał wojny prewencyjnej z Niemcami - Francuzi niestety mieli poglądy podobne do twoich.
Wszyscy wiemy jak to się dalej potoczyło...

francuzi maja Renault, Citroena, Peugeota, tory wyscigowe.
a my nic ; )
  • 0

#30

maribot.
  • Postów: 223
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

francuzi maja Renault, Citroena, Peugeota, tory wyscigowe.
a my nic ; )

Jeśli uważasz że śmierć 50000000 osób była tego warta to...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych