Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec malzenstwa jakie znamy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#61

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie i dlatego nie podważam ich wiedzy ani odkryć.

Jakich? :)

"Homo są chorzy możliwe jest leczenie"-To jest chyba pustosłowie. smile2.gif

Po prostu przeciwieństwo tego, co Ty powiedziałaś, obydwoje pustosłowimy O_o Dla mnie eot, dalej już może być tylko gorzej.

Tylko że homoseksualizm nie wpływa na racjonalne myślenie.

Jak to? Bary dla homo, olimpiady dla homo, hotele dla homo. Oni patrzą na wszystko przez pryzmat swojej seksualności. I to jest racjonalne myślenie?


Edit. down

Pisałam wcześniej.

No właśnie, że nie.



#62

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie smutna prawda jest taka że część homoseksualistów rząda tolerancji dla siebie ale nikomu jej nie okazuje. Jeśli któś powie-szanuje was jako ludzi i właściwie nie obchodzi mnie co robicie dopóki nie dotyczy to mnie ale ogólnie to się z waszym światopoglądem nie zgadzam-te kilka procent homosiów natychmiast zwyzywa go od homofobów i faszystów. "Bo moja jest racja-a nawet jak jest twoja to moja jest mojsza niż twojsza bo moja racja to racja najmojsza"-to świetnie oddaje sposob ich myslenia (podobnie jak sposób myslenia np moherów lub NOPów ale to inna historia). Jeśli nie dasz temu swoistemu homoseksualnemu pod-ruchowi wszystkiego czego chce-jesteś potworem. Więc moze należałoby się przyjrzeć tolerancji samych homo niż rozpatrywać kwestię tolerancji względem nich.

#63

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakich? :)

Pisałam wcześniej.

Po prostu przeciwieństwo tego, co Ty powiedziałaś, obydwoje pustosłowimy O_o Dla mnie eot, dalej już może być tylko gorzej.


Nie uważam żebym pustosłowiła(takiego słowa nie ma).Skoro tak uważasz nie zaśmiecaj forum.


Jak to? Bary dla homo, olimpiady dla homo, hotele dla homo. Oni patrzą na wszystko przez pryzmat swojej seksualności. I to jest racjonalne myślenie?


Jak na razie murzą mieć takie bary/hotele bo część społeczeństwa ich nie akceptuje.Równie dobrze można palaczom zarzucić że nie myślą racjonalnie bo maja swoje wagony dla palących.

#64

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Boże kochany Cher, czy wchodząc do zwyczajnego baru ktoś wie że jesteś homo ? machasz komuś przed oczyma koszulką z napisem "jestem gejem" po czym idziesz na pabu dla homo ? Myślisz że homoseksualiści chcą jakiś specjalnych traktowań. Twoje odpowiedzi są coraz bardziej irytujące, pomyśl troszeczkę.

#65

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak tyle że organizacje jak i sami homoseksualiści twierdzą że to nie choroba.Oni chyba wiedzą najlepiej.
Mężczyzna kocha mężczyznę tak jak ty kobietę-czy to choroba?Raczej nie.A jeśli już tak uważasz to CI CHORZY LUDZIE mają prawo żyć jak chcą a to że dla ciebie jest to obrzydliwe to nie znaczy że muszą się zmieniać(bo i tak to nie możliwe).


Pedofile też nie uważają, że są chorzy. Naczytałaś się ulotek o tolerancji, doleciał do Ciebie wiatr z zachodu, a Ty pochłonęłaś swoją konformistyczną naturą wszystko, co Ci podsunięto pod nos. Kochana, gadki o tolerancji możesz sobie przeprowadzać ze swoimi 'uciśnionymi' przyjaciółmi. Wiesz na czym przeważnie polegają męskie homoseksualne kontakty? Jak nie wiesz, to dobie poczytać.
Zresztą Twoje hasełka o ty, że homoseksualizmu się nie leczy, to też jakieś z palca wyssane wynurzenia.
Dać komuś palec to weźmie całą rękę, jasna anielka.

Alpha, ale oni CHCĄ specjalnego traktowania. Ty nawet sobie nie zdajesz sprawy jak oni potrafią wszystko obrócić tak, żeby wyszło na ich korzyść. Nie zrobisz czegoś po ich myśli to pyk, zakładają Ci sprawę o dyskryminację. Geja ujawnionego nie będzie można z pracy wyrzucić, bo Cię oskarży o to, że go nie tolerujesz.

#66

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak tolerujmy! Tolerujmy wszystko, a skończymy jak zgniły Zachód. Bo w końcu trzeba być trendi i musi być jak na zachodzie bo zaścianek jesteśmy (na szczęście) inaczej.



#67

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak tyle że organizacje jak i sami homoseksualiści twierdzą że to nie choroba.Oni chyba wiedzą najlepiej.
Mężczyzna kocha mężczyznę tak jak ty kobietę-czy to choroba?Raczej nie.A jeśli już tak uważasz to CI CHORZY LUDZIE mają prawo żyć jak chcą a to że dla ciebie jest to obrzydliwe to nie znaczy że muszą się zmieniać(bo i tak to nie możliwe).


Pedofile też nie uważają, że są chorzy. Naczytałaś się ulotek o tolerancji, doleciał do Ciebie wiatr z zachodu, a Ty pochłonęłaś swoją konformistyczną naturą wszystko, co Ci podsunięto pod nos. Kochana, gadki o tolerancji możesz sobie przeprowadzać ze swoimi 'uciśnionymi' przyjaciółmi. Wiesz na czym przeważnie polegają męskie homoseksualne kontakty? Jak nie wiesz, to dobie poczytać.
Zresztą Twoje hasełka o ty, że homoseksualizmu się nie leczy, to też jakieś z palca wyssane wynurzenia.
Dać komuś palec to weźmie całą rękę, jasna anielka.

Alpha, ale oni CHCĄ specjalnego traktowania. Ty nawet sobie nie zdajesz sprawy jak oni potrafią wszystko obrócić tak, żeby wyszło na ich korzyść. Nie zrobisz czegoś po ich myśli to pyk, zakładają Ci sprawę o dyskryminację. Geja ujawnionego nie będzie można z pracy wyrzucić, bo Cię oskarży o to, że go nie tolerujesz.



Dlaczego porównujesz homo z pedofilami?Może doleciał może nie a może mam takie poglądy.Kochana?Wolałabym abyś się tak do mnie nie zwracał.

Tak wiem na czym polegają kontakty homoseksualne.Są takie same jak kontakty heteroseksualne.

Z palca wyssane?gdybym nie miała żadnej wiedzy nie wypowiadałabym się.

No tak specjalne traktowanie.Homo są tacy źli tacy agresywni.Wszystko chcą obrócić na własną korzyść.Nie liczą się z nikim.Tak oni są źli....bardzo źli.Tak naprawdę to organizacja heteroseksualnych maniaków próbująca podbić świat.



Boże kochany Cher, czy wchodząc do zwyczajnego baru ktoś wie że jesteś homo ? machasz komuś przed oczyma koszulką z napisem "jestem gejem" po czym idziesz na pabu dla homo ? Myślisz że homoseksualiści chcą jakiś specjalnych traktowań. Twoje odpowiedzi są coraz bardziej irytujące, pomyśl troszeczkę.




Tyle że homoseksualista jakby próbował poderwać jakiegoś mężczyznę to prawdopodobnie by sie na niego rzucono lub obrzucono wyzwiskami.

Mogą cię irytować...zazwyczaj jak ktoś próbuje nam przedstawić inny tok myślenia czujemy się zirytowani.Myślę ;)

#68

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zauważ jak wiele jest negatywów akceptacji tych zachowań i wprowadzenia ich w publiczne czynne życie

Wymień jeden negatyw, nie coś, co Ty uważasz za negatywne.

Boże kochany Cher, czy wchodząc do zwyczajnego baru ktoś wie że jesteś homo ? machasz komuś przed oczyma koszulką z napisem "jestem gejem" po czym idziesz na pabu dla homo ? Myślisz że homoseksualiści chcą jakiś specjalnych traktowań.

A czy nie sądzisz, że dwóch facetów chciało by się potrzymać za ręce? I wg. Ciebie jaka będzie reakcja na***anych koksów z pierwszego lepszego baru?

Twoje odpowiedzi są coraz bardziej irytujące, pomyśl troszeczkę.

To irytujące, kiedy ktoś ma rację, a Ty nie i sama się zastosuj do tego co piszesz.

Wiesz na czym przeważnie polegają męskie homoseksualne kontakty?

Na tym samym co kontakty heteroseksualne i nie mam zamiaru czytać żadnych stronniczych bzdur, wole o tym pogadać z samymi zainteresowanymi.

Alpha, ale oni CHCĄ specjalnego traktowania. Ty nawet sobie nie zdajesz sprawy jak oni potrafią wszystko obrócić tak, żeby wyszło na ich korzyść. Nie zrobisz czegoś po ich myśli to pyk, zakładają Ci sprawę o dyskryminację. Geja ujawnionego nie będzie można z pracy wyrzucić, bo Cię oskarży o to, że go nie tolerujesz.

Czytasz gówna tej kretynki co poluje na homosiów i widać, że nic nie wiesz. Sam nie wiem ile z osób które znam są homoseksualistami, bo nikt z nich się z tym nie obnosi i nikt z nich nie chce żadnego specjalnego traktowania. Za to Ty obnosisz się ze swoją prawicowością i nienawiścią do wszystkiego, co Tobie się nie podoba.

Zacytuję sam siebie, może tym razem nie zostane olany:

Homoseksualizm to choroba-takie jest moje zdanie.

To jest fakt. Zresztą można się łatwo z tego wyleczyć.

Nie wyleczyć tylko przeprogramować. Przeprogramować można każdego i w każdy sposób. Np. wyzbyć się futrzastości.


Dlaczego każdy zawsze dop*** się do akceptowania WSZYSTKIEGO? Czy wy nie potraficie myśleć? Chodzi o akceptowanie czegoś, co nikomu krzywdy nie robi. Wkurwia mnie już to porównywanie homosiów do pedofili. I tak więcej pedofili, zboczeńców i gwałcicieli jest wśród heteryków.

Użytkownik Ivellios edytował ten post 24.06.2008 - 17:33


#69

TenebrosuS.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do wszystkich w tym temacie, którzy jeszcze myślą.

Ostatnio sobie tak myślę, że trzeba pozwolić na wszystkie zachowania obecnie uznawane jako uciśnione. Nasz świat znowu upadnie tak jak upadła Grecja i upadł Rzym. Potem znów zapłoną stosy oczyszczenia, popłynie krew i przywróci się porządek, takim jaki powinien być. Innego wyjścia nie ma, zaszliśmy za daleko żeby można było jeszcze to zawrócić.

#70

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kolejny co pieprzy od rzeczy. Chodzi o pozwolenie homoseksualistom żyć jak zwykli ludzie, chodzi o nie łamanie ich konstytucyjnych praw do szczęścia i bezpieczeństwa. Nie robią nikomu krzywdy, więc w czym problem?

#71

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi o pozwolenie homoseksualistom żyć jak zwykli ludzie, chodzi o nie łamanie ich konstytucyjnych praw do szczęścia i bezpieczeństwa.

Pomówmy jeszcze o prawach wolności słowa zwolenników MAIN KAMPF oraz najbardziej zagorzałych wyznawców Stalinizmu i Lenninizmu przecież powinni legalnie głosić swoje poglądy i zakładać partie...jako wolni obywatele mają do tego prawo.
A ci którzy lubią małoletnie dziewczynki ? Łamiemy ich konstytucyjne prawa, pomijamy tych którzy chcieliby np: z owieczką na przystanku autobusowym ! Pozostaje jeszcze kilka ustaw mówiących o prawach osób lubujących się w przedmiotach martwych np: rower czy rura wydechowa, jako wolni obywatele też mają prawa do małżeństwa :mrgreen:



#72

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyle, że w tym ostatnim przypadku małżeństwo nie miałoby sensu. :P

#73

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi o pozwolenie homoseksualistom żyć jak zwykli ludzie, chodzi o nie łamanie ich konstytucyjnych praw do szczęścia i bezpieczeństwa.

Pomówmy jeszcze o prawach wolności słowa zwolenników MAIN KAMPF oraz najbardziej zagorzałych wyznawców Stalinizmu i Lenninizmu przecież powinni legalnie głosić swoje poglądy i zakładać partie...jako wolni obywatele mają do tego prawo.
A ci którzy lubią małoletnie dziewczynki ? Łamiemy ich konstytucyjne prawa, pomijamy tych którzy chcieliby np: z owieczką na przystanku autobusowym ! Pozostaje jeszcze kilka ustaw mówiących o prawach osób lubujących się w przedmiotach martwych np: rower czy rura wydechowa, jako wolni obywatele też mają prawa do małżeństwa :mrgreen:



To co wymieniłeś szkodzi społeczeństwu ogranicza je lub kontroluje.Zezwolenie homoseksualistom na zawarcie małżeństwa nie jest jednoznaczne z wprowadzeniem jakiegoś chorego sytemu.Oni się będą żenić bądź wychodzić za mąż a tobie jakoś to nie zaszkodzi.

#74

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oni się będą żenić bądź wychodzić za mąż a tobie jakoś to nie zaszkodzi.


Mnie to nie zaszkodzi ale które dziecko chciałoby na wywiadówce dwóch tatusiów ? O to jakoś nikt nie pyta...
Tolerancja zniszczyła wiele imperiów pseudo demokratycznych.



#75

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oni się będą żenić bądź wychodzić za mąż a tobie jakoś to nie zaszkodzi.


Mi to nie zaszkodzi ale które dziecko chciałoby na wywiadówce dwóch tatusiów ? O to jakoś nikt nie pyta...
Tolerancja zniszczyła wiele imperiów pseudo demokratycznych.



W niektórych stanach ameryki dzieci mają po 2 tatusiów i nie są traktowane inaczej przez otoczenie.Wszystko zależy od podejście społeczeństwa.W Polsce takie dziecko byłoby zamordowane psychicznie bo dzieciaki które tego dokonały nasłuchały się w domu o pier****nych pedałach i jacy oni to chorzy zboczeńcy.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych