Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec malzenstwa jakie znamy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#46

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wątpię bu nazwanie geja gejem mogłoby być rozstrzygane w sądzie.Mężczyzna homoseksualny to gej.
Jeśli już to pewnie nawał go ci**ą lub innym wulgaryzmem.Wtedy osoba obrażona takim określeniem mogłaby złożyć skargę bo jest to znieważenie bądź obraza godności co jest karalne.

Kiedyś rzeczą karygodną będzie nie popierać równouprawnienia seksualnego.

#47

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm nie jest chorobą.Stwierdziły to naukowe instytucje.
Najnowsze badania szwedzkich naukowców z Instytutu Karolinska, opublikowane w prestiżowym amerykańskim magazynie "Proceedings of the National Academy of Sciences", mówią niemal jednoznacznie - z orientacją przychodzimy na świat i nie może być ona skutkiem wyuczonego w trakcie życia doświadczenia.


Bzdura. Homoseksualizm został skreślony z listy chorób tylko dlatego, że na tę decyzję wpłynęło potężne homoseksualne lobby.
Kolejną bzdurą jest to, że nie można się 'nauczyć' homoseksualizmu. Sami homoseksualiści twierdzą, że homoseksualizm można nabyć wskutek doświadczeń z dzieciństwa, nadmiernie opiekuńczej postawy matki bądź lęku do przeciwnej płci.

Radzę zaznajomić się z tematem.

#48

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm nie jest chorobą.Stwierdziły to naukowe instytucje.
Najnowsze badania szwedzkich naukowców z Instytutu Karolinska, opublikowane w prestiżowym amerykańskim magazynie "Proceedings of the National Academy of Sciences", mówią niemal jednoznacznie - z orientacją przychodzimy na świat i nie może być ona skutkiem wyuczonego w trakcie życia doświadczenia.


Co to za bzdura. Ciekaw jestem jak to "zbadano" :lol
Zreszta w dobie politycznej poprawnosci mozna wiele rzeczy "naukowo udowodnic". Zwlaszcza takich rzeczy ktorych zbadac nie sposob.

Slyszalas moze o tym jak to kolej w Kanadzie budowali przybysze z Azji? Potem rzad nie wiedzial co z nimi zrobic a Kanadyjczycy nie chcieli sie z nimi laczyc, azjaci byli izolowani. Rzad w obawie przed zwiekszeniem sie populacji Chinczykow w Kanadzie zakazal przyjazdu kobiet do kraju. Efekt? Odtraceni azjaci zyli w swoich enklawach i... BINGO! Nagle pojawil sie homoseksualizm u sporej ich czesci. Z nudow, z braku innych mozliwosci, czy z jakiegokolwiek innego powodu faktem jest ze tak sie stalo. I jest to jeden z niezbitych dowodow na to, ze z homoseksualizmem sie nie rodzi tylko sie go nabywa. I legalizacja malzenstw homoseksualnych, a przede wszystkim adopcja dzieci przez takie pary jest ewidentnym dzialaniem zmierzajacym do zwiekszenia ilosci homoseksualistow w spoleczenstwie.

#49

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm nie jest chorobą.Stwierdziły to naukowe instytucje.
Najnowsze badania szwedzkich naukowców z Instytutu Karolinska, opublikowane w prestiżowym amerykańskim magazynie "Proceedings of the National Academy of Sciences", mówią niemal jednoznacznie - z orientacją przychodzimy na świat i nie może być ona skutkiem wyuczonego w trakcie życia doświadczenia.


Bzdura. Homoseksualizm został skreślony z listy chorób tylko dlatego, że na tę decyzję wpłynęło potężne homoseksualne lobby.
Kolejną bzdurą jest to, że nie można się 'nauczyć' homoseksualizmu. Sami homoseksualiści twierdzą, że homoseksualizm można nabyć wskutek doświadczeń z dzieciństwa, nadmiernie opiekuńczej postawy matki bądź lęku do przeciwnej płci.

Radzę zaznajomić się z tematem.



Jakoś nigdy nie przeczytała nie usłyszałam od żadnego homoseksualisty że swoją orientację nabył.Najnowsze badania wskazują że mózg geja przypomina mózg heteroseksualnej kobiety a mózg lesbijki heteroseksualnego mężczyzny.Jest to czysto biologiczne.

Dziękuję za radę ale jestem zaznajomiona z tematem.


Co to za bzdura. Ciekaw jestem jak to "zbadano" :lol
Zreszta w dobie politycznej poprawnosci mozna wiele rzeczy "naukowo udowodnic". Zwlaszcza takich rzeczy ktorych zbadac nie sposob.



Nie jesteś naukowcem to nie wiesz.Takim myśleniem można obalić każde odkrycie...no tak wystarczy powiedzieć jak to mądrzy naukowcy mogli zrobić...tego się nie da.Takie myślenie trochę ogranicza?Nie sądzisz?

Kiedyś rzeczą karygodną będzie nie popierać równouprawnienia seksualnego.



Dokładnie.Więc zamiast walczyć z homo można ich wreszcie zaakceptować.Zrobiono to już na zachodzie i pomału stanie się w Polsce.


Homoseksualizm to choroba-takie jest moje zdanie.

To jest fakt. Zresztą można się łatwo z tego wyleczyć.



Skąd wiesz nie jesteś homoseksualny.Większość homo twierdzi że nie można a oni chyba wiedzą lepiej.
Z resztą taką terapią można w psychice zrobić różne rzeczy.Jakby ciebie podłączyli pod prąd albo stymulowali wymioty reagowałbyś tak samo jak homoseksualista.


Golibrodo gdybyś tak mógł podać linki do tych niezwykłych zdarzeń było by fajnie.

#50

silence.
  • Postów: 97
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście na moje pytanie nie uzyskałem sensownej odpowiedzi ;) Co by się stało gdyby wysłać wszystkich homoseksualistów na jakąś dziewiczą planetę? Minęło by kilkadziesiąt lat i co? Populacja ta by się rozszerzała? Plemię kochających "inaczej" zaludniłoby tą planetę? No chyba że technologię mieliby na tyle rozwiniętą aby syntetycznie wytwarzać potomstwo... Ale mi osobiście wydaje się, że rozwój wydarzeń miałby się inaczej :mrgreen: Co do ich uczuć, i prawa bycia wolnymi... są takimi ludźmi jak ja (Prócz orientacji seksualnej oczywiście ;) ) Niech sobie legalizują te związki, ale od adopcji niech trzymają się z daleka >/

Cher, ja też znam kilkoro homoseksualistów, są to w zwykły dzień zwyczajni ludzie, tacy jak my, ale My jeszcze nie jesteśmy "gotowi" aby zaakceptować w "pełni" takie związki. Mi nie przeszkadza to że tacy ludzie są, Ja też nie jestem doskonały, lecz jestem tego świadom i staram się trochę zmienić na lepsze. Mogą żyć wśród nas, pracować, cieszyć się życiem, korzystać z tych samych przywilejów co inni... Lecz pewne granice istnieją w naszym społeczeństwie, taka jest nasza cywilizacja. My trzymamy pewne zasady i Oni też powinni się pewnych zasad trzymać ;) Jedno ustępstwo prowadzi do innych... Homoseksualizm to błąd natury, i nie widzę aby takie związki uznać za "normę społeczną". Choć kilku znakomitych muzyków jest "innej" orientacji... I gdy sobie o tym pomyślę, to dziwnie mi się robi gdy słucham ich tekstów o "miłości" :o

#51

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co by się stało gdyby wysłać wszystkich homoseksualistów na jakąś dziewiczą planetę? Minęło by kilkadziesiąt lat i co? Populacja ta by się rozszerzała?


Pewnie dla podtrzymania populacji uprawiano by sex z osobami przeciwnej płci tyle, że to nie miało by takiego samego znaczenia jakie ma dla nas, pewnie by to był taki przykry obowiązek ;)
Osobiście nie mam nic przeciwko parom złożonym z dwóch dziewczyn (dziewczyn!) bo uważam, że jest w nich coś sexownego i to mi wystarczy. Inna sprawa z parami męskimi do których się nigdy nie przekonam ;p

#52

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co to za bzdura. Ciekaw jestem jak to "zbadano" :lol
Zreszta w dobie politycznej poprawnosci mozna wiele rzeczy "naukowo udowodnic". Zwlaszcza takich rzeczy ktorych zbadac nie sposob.

Nie jesteś naukowcem to nie wiesz.

Ty też nie jesteś naukowcem i wiesz?


Homoseksualizm to choroba-takie jest moje zdanie.

To jest fakt. Zresztą można się łatwo z tego wyleczyć.


Skąd wiesz nie jesteś homoseksualny.

A skąd Ty wiesz, też nie jesteś homo, jak sama mówiłaś.


:) Radzę zaznajomić się z tematem, bo na razie to co napisałaś, to zwykłe pustosłowie i próby przegadania.



Żeby nie było: nie jestem za wytrzebieniem homosów. To jest choroba, ale nie będę zmuszał ich do jej leczenia (ale to oni zmuszają nas do jej tolerowania, ba! Wręcz promowania! Czy to jeszcze "tolerancja"?). Niech sobie żyją, ale zmuszanie społeczeństwa do zmiany tradycji i kultury, zezwalając na "małżeństwa" homoseksualnych i możliwość adopcji dzieci to już przegięcie i z tolerancją, o której tak głośno trabią i de facto posługują się nią brutalnie i skutecznie do osiągnięcia swoich celów, nei ma nic wspólnego.



#53

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czytałaś o ludzich wychowanych przez małpy/psy/wilki itp.? Zachowywały się dokładnie jak one. Czy wiesz co by groziło, gdybyśmy zaczęli dzieci wychowywać w duchu homoseksualizmu - że druga płeć niepotrzebna itp. a dziecko można zawsze adoptować - TO SKĄD SIĘ WEZMĄ DZIECI NA ADOPCJĘ?

Ale p***. Skoro tak, to homosie musieli sie urodzic homosiami, związać i adoptować dzieci żeby i dzisiaj byli homosie.

Dlatego więc Cher nie warto przesuwać granicy tolerancji bo zbyt wielka otwartość to akcepacja do naszego środowiska najbardziej zdegenerowanych ludzkich instynktów, z którymi przecież należy walczyć, w obronie własnej zaatakować takie działania.

To wasze "instynkty" są jakieś poj***. Dla czego nie pozwolicie żyć ludziom tak jak chcą? Podobno Bóg dał nam wolną wolę, a niby jakim prawem wy ta wolna wole komukolwiek ograniczacie? Bo wam się to nie podoba?

Poczytajcie sobie, do cholery, jakie są przywileje małżeństwa, których para bez tego papierka nie ma. Tylko o nie chodzi.

Zero adopcji. Po prostu takie dziecko ma później prze...nie jest z nim dobrze.

Dzieci adoptowane przez homosiów miałyby przej*** przez takich jak Ty.

Homoseksualizm to choroba-takie jest moje zdanie.

To jest fakt. Zresztą można się łatwo z tego wyleczyć.

Nie wyleczyć tylko przeprogramować. Przeprogramować można każdego i w każdy sposób. Np. wyzbyć się futrzastości.

Niech sobie legalizują te związki, ale od adopcji niech trzymają się z daleka

Dlaczego? Lepiej żeby dziecko spędziło dzieciństwo w sierocińcu niż miało szanse na spędzenie go w kochającej rodzinie? Pomijam fakt traktowania takiego dziecka przez otoczenie.

Też jestem przeciwny adopcji ale tylko dla tego, że znaleźli by się g***, którzy robili by problemy temu dziecku.

Edit [24.06.2008]: +.....
7.2 W obrębie serwisu nie wolno używać wulgaryzmów. Warn


#54

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzieci adoptowane przez homosiów miałyby przej*** przez takich jak Ty.


Powiem tak:
Jestem stanowczo przeciwny zezwoleniu na adopcje parom homoseksualnym.
Jednak gdyby homo otrzymali takie prawo-mimo że sie z nim bym nie zgadzał-tolerowałbym je.
Nie żywiłbym negatywnych uczuć ani do par homoseksualych ani do "ich" dziec-zresztą teraz też jej nie żywię.
Nie wzbudzałbym tej nienawiści także w swoich dzieciach.
Jednak nadal uważałbym że takie prawo to cokolwiek zły pomysł-może pociągnąć za sobą wiele nieprzyjemnych konsekwencji.
Teraz kiedy takie prawo nie zostało jeszcze ustnaowione-otwarcie sprzeciwiam się jego ustanowieniu-coby uniknąć przyszłych kłopotów.
Wiem co czuje takie dziecko albo przynajmniej co moze czuć.
I to właśnie empatia a nie jakaś chora i zniekształcona idea tolerancji czy równouprawnienia sprawia że takie dziecko bym szanował jak każde inne.
Jako człowiek wierzący niekoniecznie w dominujacą w naszym kraju religię uważam że ludzi należy kochać bez wyjatku. I to że nie zgadzam się z jakąś ideą, orientacją seksualną czy partia polityczną-nie znaczy że jej nie szanuje i że pragne jej zniszczenia.

#55

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ty też nie jesteś naukowcem i wiesz?

Nie i dlatego nie podważam ich wiedzy ani odkryć.




A skąd Ty wiesz, też nie jesteś homo, jak sama mówiłaś.

Tak tyle że organizacje jak i sami homoseksualiści twierdzą że to nie choroba.Oni chyba wiedzą najlepiej.
Mężczyzna kocha mężczyznę tak jak ty kobietę-czy to choroba?Raczej nie.A jeśli już tak uważasz to CI CHORZY LUDZIE mają prawo żyć jak chcą a to że dla ciebie jest to obrzydliwe to nie znaczy że muszą się zmieniać(bo i tak to nie możliwe).


:) Radzę zaznajomić się z tematem, bo na razie to co napisałaś, to zwykłe pustosłowie i próby przegadania.

Myślałam że napisałam trochę więcej niż ty.Każdy mógłby sobie wejść na forum i napisać :"Homo są chorzy możliwe jest leczenie"-To jest chyba pustosłowie. :)



Żeby nie było: nie jestem za wytrzebieniem homosów. To jest choroba, ale nie będę zmuszał ich do jej leczenia (ale to oni zmuszają nas do jej tolerowania, ba! Wręcz promowania! Czy to jeszcze "tolerancja"?). Niech sobie żyją, ale zmuszanie społeczeństwa do zmiany tradycji i kultury, zezwalając na "małżeństwa" homoseksualnych i możliwość adopcji dzieci to już przegięcie i z tolerancją, o której tak głośno trabią i de facto posługują się nią brutalnie i skutecznie do osiągnięcia swoich celów, nei ma nic wspólnego.



A co mają robić.Zamknąć się w domu i tylko tam żyć bo Polska jeszcze nie pojęła że to normalni ludzie.Promowanie?Nie to tylko uświadamianie ludzi że nie mają do czynienia z bandą pedofili i zboczeńców ale zwykłymi ludźmi.Kto cię zmusza do zmiany kultury?Czy homoseksualiści krzyczą:ŻĄDAMY ZNIESIENIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA! nie...chcą tylko aby dać im miejsce w tej kulturze i tradycji bo ani jej nie niszczą ani nie zmieniają.Zezwolenie na małżeństwa homo to tylko kolejne prawo a nie zmiana tradycji.Przecież to że 2 panie się ożenią nie oznacza że ty z rodziną nie będziesz mógł obchodzić świąt Wielkanocy.

No tak teraz róbmy z homo brutalną organizację której jedynym celem jest wyniesienie się na szczyt i panowanie nad innymi.

#56

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

judas666 w ten sposob to mozesz rozmawiac z kolegami spod mostu czy z rynsztoka. Oglady moze troche nabierz a potem wroc.

Cher linka niestety nie podam, czytalem o tym w ksiazce o historii Kanady. Moge podac autora jak wroce do domu.

#57

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak tyle że organizacje jak i sami homoseksualiści twierdzą że to nie choroba.Oni chyba wiedzą najlepiej.

Człowiek chory psychicznie mówiąc, że jest zdrowy, jest zdrowy? Większość powie, że jest chory, ale pewnie się mylą, bo nie są chorzy. Chorzy chyba wiedzą najlepiej. :)

#58

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak tyle że organizacje jak i sami homoseksualiści twierdzą że to nie choroba.Oni chyba wiedzą najlepiej.

Człowiek chory psychicznie mówiąc, że jest zdrowy, jest zdrowy? Większość powie, że jest chory, ale pewnie się mylą, bo nie są chorzy. Chorzy chyba wiedzą najlepiej. :)



Tylko że homoseksualizm nie wpływa na racjonalne myślenie.To nie jest alkoholik który po pijaku nie przyjmuje do wiadomości że jest pijany.

#59

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To wasze "instynkty" są jakieś poj***. Dla czego nie pozwolicie żyć ludziom tak jak chcą? Podobno Bóg dał nam wolną wolę, a niby jakim prawem wy ta wolna wole komukolwiek ograniczacie? Bo wam się to nie podoba?
Poczytajcie sobie, do cholery, jakie są przywileje małżeństwa, których para bez tego papierka nie ma. Tylko o nie chodzi.

Istnieje coś takiego jak odpowiedzialność społeczna, nikt nie pójdzie na ustępstwa chorym instynktom jeżeli wie jakie niesie to za sobą skutki. Zauważ jak wiele jest negatywów akceptacji tych zachowań i wprowadzenia ich w publiczne czynne życie, jedyne na co się powołujesz to nic nie mówiące hasło "wszyscy są równi" - rzeczywiscie są - więc zalegalizujmy zoofilię i małżeństwa zoofilskie przecież to taka sama forma miłości.
Są pewne standardy przyzwoitości, dobrego smaku, moralności itp; trzeba myśleć racjonalnie, dzieki takim jak ty jestesmy świadkami całkowitego upadku społeczeństwa.

Mówisz, żebyśmy im dali zyć jak chcą - skąd wiesz jak chcą żyć ? Przecież żyją jak chcą.

#60

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko że homoseksualizm nie wpływa na racjonalne myślenie.To nie jest alkoholik który po pijaku nie przyjmuje do wiadomości że jest pijany.

Może homoseksualiści, których znasz nie wiedzą, że to jest choroba (jeśli jest), albo mogą zaprzeczać faktom, bo tak wygodniej. :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych