Skocz do zawartości


Lech Wałęsa - zdrajca, bohater, a może nie jest to tak proste?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#16

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dziwne żeby 'kościół' - budynek walczył..
Kościół, a kościół to słowa o całkiem innym znaczeniu =)

no tak, nie ma to jak byc upierdliwym :D

w Polsce jak ktoś chce coś zrobić to odrazu banda spróchniałych dziadów i nie tylko krzyki podnosi, że rozdrapywać nie należy.

kto np?

Dlaczego?

nie wiem, ale Ty widac wiesz to powiedz

#17

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tatik, co dokładnie jest nniesprawiedliwego w tym protokole? Nie bardzo znam się na prawie, zauważyłam tylko, że Wałęsa nie podał konkretnych dowodów...

#18

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety nie znam dokładnie sprawy, ale wiadomo jakby się przyznał, to by go "zjedli" w sferze politycznej. Ale jego ksywka nawet fajna "bolek".
Wracając do tematu, nawet jak on tam był, to czy zrobił coś tak strasznego, aby musiał się tak zaciekle bronić. Jednak myślę, że to on był bolkiem, bo nawet sam po sobie ślady zacierał.

#19

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ten błąd jest nagminny. Upierdliwym trzeba być czasem niestety.
Nie mów, że nie wiesz kto - wystarczyło mniej lub bardziej uważnie patrzeć co działo się wtedy jaka panika była ;)
Odsyłam nawet do google, może znajdziesz coś ciekawszego jeszcze przypadkiem.
"Dlaczego?'. Doczytaj do końca mój post lepiej, a nie wyrywaj pojedyncze słowa. To były pytania retoryczne.

# Nawet nie o Wałęsę mi już chodziło.
--------------------------------------------
"A może pan redaktor to 'Lolek'?" :>



#20

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prosze bardzo "post do konca"

Dlaczego? Bo ktoś posadkę ciepłą straci? Skompromitują się liczni prominentni ludzie?

teraz mi powiesz dlaczego? a moze te retoryczne pytania ktore o niczym nie swiadcza maja mi wystarczyc?

Nie mów, że nie wiesz kto - wystarczyło mniej lub bardziej uważnie patrzeć co działo się wtedy jaka panika była

patrzylem uwaznie, nikogo nie bronie, mowie tylko ze argumenty np jana rokity byly calkiem przyzwoite a Ty mi wyskakujesz ze sprochnialymi dziadami, no wiec pytam- KTO, konkretnie

Oo nice edit:

. To były pytania retoryczne.

pfff

#21

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tatik, co dokładnie jest nniesprawiedliwego w tym protokole?


Każdy niezawisły sąd jest zobowiązany do dopuszczenia wszelkich dowodów które są możliwe do wykazania przez strony postępowania a pozwany nie żądał przedstawienia dowodów z Księżyca, lecz z pewnych akt.



#22

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

codzi tutaj o to ze sad dzialal niby na niekorzysc pozwanego, adwokata z wyboru nie mial, odroczyc mu nie pozwolili, dowodow nie dopuscili, no wiesz, "pachnie" to brzydko:) ja mam nadzieje ze on bolkiem nie byl :D bo jak tak to dopiero sie zacznie....

#23

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bohater Narodowy Lech Wałęsa w jakimś stopniu tak w końcu uwolnił nas od komuny.Jednak jak każdy popełnił błędy.

#24

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

w końcu uwolnił nas od komuny


od komuny uwolnily nas tysiace anonimowych ludzi ktorzy odwazyli sie okazywac swoje niezadowolenie z nieudolnych rzadow
walesa to jedynie kukla dzieki ktorej ludzie owczesnie rzadzacy maja sie do dzis bardzo dobrze i nie poniesli zadnej kary

moze walesa to nie bolek ale pewne jest ze agentem byl

No dziwne żeby 'kościół' - budynek walczył..


moim skromnym zdaniem kosciol to grupa wyznajaca jakas religie a budynek w ktorym zbiera sie ta grupa to swiatynia
nazywanie tego budynku kosciolem jest niewlasciwe bo kosciol to ludzie a nie budynki

#25

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mhm, dzięki za odpowiedź :] przeczytam ten protokół jeszcze raz wieczorem, bo ciekawe.

#26 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Wałęsą grają teraz jak piłką.
A może on zawsze był taki, że dawał sobą grać?
To jest prosty człowiek robotnik, więc łatwy do manipulacji.
Erudytą to on nigdy nie był, że o braku elokwencji nie wspomnę.

#27

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bohater Narodowy Lech Wałęsa w jakimś stopniu tak w końcu uwolnił nas od komuny.Jednak jak każdy popełnił błędy.



ha ha wicie co jak to czytam to chce mi sie smiac :)) On byl Bolekim na 100% smieszy mnie to, ze mowicie ze uwolnil nas z komuny :) przecierz on tylko wprowadzil nas w dalszy etap komunizmu >/ jak juz byl zbyt wysoki opor to dokonali cichej sprzedarzy Polski... co sie stalo w 92 jest nie wybaczalne, do teraz mamy komunistow w rzadzie... Wy myslicie ze Tusk to nie Komunista ??? kim on jest liberalem ??? hah do libarala daleko mu jeszcze, sprzedal Polske razem z Walesa.... Gdyby nie to ze obalili rzad Olszewakiego teraz mielibysmy dawno spokuj z komuna i bylo by w Polsce lepiej... Tusk teraz tez cuda tworzy, a nic nie widac... smieszne to jest i zenujace... Panie Bolek daj se pan spokój !!! :)) :D tylko UPR!!!

#28

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Anonimowi ludzi nas uwolnili mówisz owszem ale ten hydraulik stal na ich czele gdyby nie jego działania w polsce nadal mógłby być ustrój komunistyczny wiem ze nie był w porządku w 1005 ale moim zdaniem sporo mu zawdzięczamy.

#29 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

ale ten hydraulik

To nie jest ten przystojny hydraulik, który nas reklamował na zachodzie, lecz elektryk. ;)

#30

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

hehe no wlaśnie miałam pisać, że elektryk jeno ;p
Teraz na tvp polonia jest ciekawa dyskusja nt. książki po materiale filmowym przedstawiającym pracę historyków nad jej powstaniem.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych