Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rok 2012: Transformacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobra, zakładając że to wszystko prawda, to i tak wielu ludzi nie będzie gotowych na takie zmiany, lewitacja, telekineza itd. Może to wyglądać tak jak w tym
filmie…

Hmm a może to nie przypadek że takie filmy powstają właśnie teraz.
  • 0

#17

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Osobiście mam już powyżej uszu nawiedzonych gęstych kosmitów głoszących kolejne to proroctwa jak będzie źle jeśli się ludzie 'nie obudzą'..na podstawie wątpliwych przesłanek; często posługujących się nadinterpretacją i naginaniem faktów, a gdy teoria nie wypali znikających w odmętach neta.

Jak chcecie to wieszajcie psy na mnie ale takie mam odczucia po czytaniu rewelacji różnych.
  • 0



#18

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Osobiście mam już powyżej uszu nawiedzonych gęstych kosmitów głoszących kolejne to proroctwa..na podstawie wątpliwych przesłanek; często posługujących się nadinterpretacją i naginaniem faktów.


W połowie zgodzę sie z tobą Har-Magedon. W ostatnim czasie powstaje mnóstwo tego tekstów typu. Jednak nie jestem w stanie racjonalnie wytłumaczyć zmian zachodzących we mnie. Naprawdę, z ręka na sercu stwierdzam, ze przechodzę niewytłumaczalną przemianę. Nie wiem czym to jest spowodowane. Od niedawna zacząłem praktykować medytacje, czuje miłość do otaczającego mnie świata - ludzie bliscy nie poznają mnie. W 100 % zmienił sie mój światopogląd. Trzeba to odczuć na sobie. Osoby, które nadal tkwią w tym starym systemie nie zrozumieją tego. Widać, ze autor tekstu poczuł nadchodzące zmiany.

Dobra, zakładając że to wszystko prawda, to i tak wielu ludzi nie będzie gotowych na takie zmiany, lewitacja, telekineza itd. Może to wyglądać tak jak w tym
filmie…


Zapowiada sie dobre kino akcji :)
  • 0



#19

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobnie jak w serialu 4400 oraz Kyle XY.

Ktoś doskonale zdaje sobie sprawę z tego o co toczy się gra i jak wysoka jest stawka, stawka większa niż życie.
A jeśli ktoś dobrze o tym wie to... będzie chciał to zablokować i/lub zaadoptować i wykorzystać do swoich celów.

Chyba, że ewolucja dotknie pojedynczych jednostek i nikt nie będzie miał na to wpływu i to by było najlepsze rozwiązanie z punktu widzenia koniecznych zmian i niemożliwości ich zastopowania.

W książce "Rozmowy ze śmiercią" Helsing podaje za istotą energoinformacyjną / programem "Śmierć", że część dusz trafi w inne miejsce 3D w celu kontynuacji rozwoju, cześć zostanie tu na ziemi i będzie dalej się rozwijać w nowych - super - warunkach a pozostali trafią do wyższej gęstości i będą poza zasięgiem ziemskiego systemu i będą tam rozwijać się jeszcze bardziej od pozostałych dwóch grup. Ponadto "Śmierć" będzie miała duuużo pracy.

Nie należy podchodzić do tych wydarzeń - nawet jeśli wydadzą się katastroficzne - jako wydarzeń tragicznych w naszym ziemskim i ograniczonym rozumieniu oraz percepcji egzystencji.
Śmierć, zmiany, ewolucja i tak towarzyszą nam od zawsze czasem jednak hiper-przyspieszając.

Polecam przeczytanie książki.

Edit

Fragment z pamiętnika OBEnauty:

... Postanowiłem spotkać się fejs tu fejs z tzw. kosmitami. Wiem, że sam nim jestem, wiem, że czekają na coś przedziwnego co ma się wydarzyć w miejscu umownie zwanym Zgromadzeniem, które znajduje się na dalekim fokusie za pasmem h-dźwięku, wiem, że ich aspekty są niejako wszczepiane co niektórym ludziom, wiem i czuję po kościach, że coś się święci wysoce konkretnego dla Ziemi, bo by tak nie stali i się nie gapili zawieszeni nad Ziemią płynąc do niej jak do wielkiego widowiska...
Zapragnąłem więc spotkać się z obcą cywilizacją i obadać sprawę...

p.s.
Niewykluczone, że w tym opisie powyżej jest odpowiedź dla nas i właśnie dla Northcor3.
  • 0

#20

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie stanie się nic takiego co można nazwać katastrofą, bo wszelkie zmiany nastąpią w nas i to nie we wszystkich. Kiedy te zmiany nastąpią wówczas też zmieni sie Ziemia, ale to tylko dlatego że zmieni się również w nas postrzeganie jej. Ci którzy nie doświadczą zmian w sobie nie dostrzegą też innej Ziemi i dlatego wiara w zmiany u nich nie nadejdzie.
Powróca oni do 3G by dalej w niej doświadczać, by móc kiedyś dostrzec to co dostrzegaja istoty 4G.
To kolejny krok można by powiedzieć w ewolucji człowieka, ale raczej tyczy się on dusz nie ciał, bo ciało to tylko opakowanie potrzebne nam by tu być i doświadczać :)
  • 0



#21

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Asieńka, czyli będzie epidemia schizofrenii? To będzie straszne...
  • 0

#22

Alkazam.
  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super art i jeszcze leprze linki ,No cóż już od dawna wierze że 2-12 bedzie historycznym rokiem ^^
  • 0

#23

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok Przemo, załóżmy hipotetycznie, że mamy 1. stycznia 2013 i absolutnie NIC nadzwyczajnego się nie stało. Co wtedy?
  • 0

#24

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W połowie zgodzę sie z tobą Har-Magedon. W ostatnim czasie powstaje mnóstwo tego tekstów typu. Jednak nie jestem w stanie racjonalnie wytłumaczyć zmian zachodzących we mnie. Naprawdę, z ręka na sercu stwierdzam, ze przechodzę niewytłumaczalną przemianę. Nie wiem czym to jest spowodowane. Od niedawna zacząłem praktykować medytacje, czuje miłość do otaczającego mnie świata - ludzie bliscy nie poznają mnie. W 100 % zmienił sie mój światopogląd. Trzeba to odczuć na sobie. Osoby, które nadal tkwią w tym starym systemie nie zrozumieją tego. Widać, ze autor tekstu poczuł nadchodzące zmiany.


Mój świat wartości też zmienił się znacznie, ba całkowicie; jeśli porównać mnie sprzed około roku, a teraz. Jednak znam przyczyny tego i na pewno nie ma to żadnego związku z 2012 i całą tą otoczką :)


Holi jak to co? Przecież się nagle okaże, że margines błędu wynosi kilka lat :)
  • 0



#25

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co wtedy?

...żyjemy dalej...
  • 0



#26

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no i co to ma być za naukowiec ? nawet nie wie że noktowizory wymyślili Niemcy pod koniec II WŚ
druga sprawa, jeśli w miejscach gdzie powstają piktogramy znika woda gruntowa, to dlaczego nie znikła z roślin ? coś bardzo mało konkretów w tym wywiadzie, liczyłem na coś lepszego zwłaszcza po kimś kto uważa się za naukowca
nie mogę się doczekać tego 2012, chcę już zobaczyć to przechodzenie do 4 gęstości, będzie kupa śmiechu w internecie
ręce mi opadają kiedy czytam coś takiego
  • 0

#27

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić czym jest ta cała 4. gęstość, ewentualnie czy jest temat, gdzie jest ta fantastyka bardziej rozwinięta? Co jest w 1. lub 2. gęstości skoro my jesteśmy w 1.? Jedyne gęstości jakie kojarzę to gęstość prawdopodobieństwa lub masa/objętość, ale to na pewno nie o to chodzi ;) .
  • 0

#28

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

My jesteśmy niby w 3. Te gęstości to poziom świadomości (?) z tego co się orientuję.
  • 0



#29

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Har-Magedon tak jakby, poziomy świadomości i jak pisałam trudno będzie zobaczyć zmiany jak poziom twój pozostanie w 3G. Rozwój polega na osiąganiu coraz to wyższych poziomów świadomości, jak ktoś tego nie rozumie lepiej niech się nie wyśmiewa, bo kto się śmieje ten się śmieje ostatni.
Pisałam, że nic tragicznego się nie wydarzy, uważam że wielu nadinterpretuje przekazy o ile w ogóle je ma. Niestety to przez poziom świadomości, ale nie ma co ludzi winić za to że nie rozumieją, sama wiele jeszcze nie rozumiem, ale jestem otwarta na wiedzę i Tobie holi i innym życzę tego byście umieli się na wiedzę otworzyć.
Naśmiewacie się z człowieka, że marny z niego naukowiec, a przepraszam sami kim jesteście? Jaką to wiedzę posiedliście, że naśmiewacie się z innych że są do niczego? Może się podzielicie nią, a wówczas dyskusja stanie się konstruktywna, a co za tym idzie ciekawsza i rozwojowa :)
  • 0



#30

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przekaz otrzymany przez "ARiMA" w 2004 roku.
Oznaki początku przejścia Ziemi w Czwarty wymiar:


#Przyspieszenie przejawiania się niszczących efektów negatywnych emocji wynikających ze zła, nienawiści, chciwości, strachu itd.
#Pojawianie się nowych symptomów bólów i chorób, których do tej pory nie było.
#Gwałtowne zwiększenie śmiertelności wśród ludzi.
#Zwiększenie liczby śmiertelnych narodzin, jak też narodzin dzieci z wadami i chorobami wrodzonymi.
#Wzrost inwalidztwa.
#Krach wszystkich planów tworzonych obecną trójwymiarową realnością.
#Przyśpieszenie poczucia czasu.
#Częste trzęsienia ziemi i inne kataklizmy na Ziemi.
#Przyśpieszony rozwój zwierząt i roślin.
#Zwiększenie prędkości płynięcia rzek, zwiększenie objętości wody na planecie.
#Gwałtowne kataklizmy w życiu powszechnym takie jak opady śniegu, ulewy, powodzie itd.
#Brak stabilności temperatury, znaczne wahania temperatur, zmiany klimatu w ciągu roku.

Ludzie, powinniście doskonale zdać sobie sprawę, że czas logiki odchodzi bezpowrotnie. Teraz należy nauczyć się przyjmować każde zdarzenie, nawet jeżeli nie odpowiada ono naszemu logicznemu myśleniu i pojmowaniu. To wszystko jeszcze raz potwierdza rozpoczęcie wchodzenia ziemi w IV wymiar! Ci, którzy nie przyjmą pomocy Stwórcy, będą zmuszeni przechodzić dalsze, własne karmiczne lekcje, pozostając w trzecim wymiarze, poprzez doświadczenie śmierci ciała fizycznego i odejścia z planety Ziemia.


Z miłością,
Nauczyciele WKR

Tekst pochodzi z strony Fundacji Świadomości Ziemi.

Przygotował Amras Ar-Feiniel


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Bing (3)