Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym jestem? czy to normalne????


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Najprawdopodobniej kłamiesz, ale możesz po prostu mieć schizofrenię. W tym drugim przypadku powinnaś iść do psychiatry, w pierwszym - wstydzić się
  • 0

#17

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja się ze sobą w nic nie bawie czy nie mogę sobie taki nick wymyślić przepraszam bardzo? :|




…angel, ja cię nie ganię, ..i nie przepraszaj, ..a szczególnie nie ganię cię za wybór takiego nick’a ..dla mnie możesz sobie? wymyślić i przybrać dowolny nick choćby z czterema dosadnymi nazwami intymnych części ludzkiego ciała, z czterema popularnymi przeklęństwami oraz czterema imionami demonów,

…chodziło mi raczej czy wiesz czy uświadamiasz sobie jakie pobudki, motywy czy chęci powodowały że zdecydowałaś się wybrać taki a nie inny nick,…do umysłu zapewne przychodziły ci różne nazwy zarówno te płynące z twego wnętrza jak również z podpowiedzi z zewnątrz, .wiem ,ze jeszcze nie potrafisz rozróżnić bo po prostu się w tym nie ćwiczyłaś ,..ale możesz już wiedzieć co takiego zadecydowało, że wybrałaś akurat ten, a nie inny ze znajdujących się w tamtym czasie w twoim umyśle.

..widzisz angel niewiele jest teraz na ziemi tych, którzy widzą istoty nie ubrane w ciała fizyczne, ..stąd jesteś rzadkością oraz bardzo łakomym kąskiem dla różnego rodzaju tego typu bezcielesnych istot, zarówno tych „bawiących się w dobro i dobrze” oraz tych „bawiących się w zło i źle”, którzy oprócz tego, że lubieja strach i lubieją straszyć to również bardzo lubieją wkręcać w zło i w złe innych wstępnie już [prze/za]straszonych, ..czyli tych, którzy to już odczulli i poznali na sobie dosyć dobrze Moc Strachu …Moc Przestrachu i co tu kryć, trochę się tą Mocną Mocą zauroczyli
..stąd tez dobrze jest od razu na początku dawać jasne, proste i klarowne komunikaty, w co chcesz się bawić oraz z którymi istotami chcesz się w swej zabawie kontaktować, ..by nie popaść głupio w związki czy dziwne zależności, z których później trudno ci będzie się wyplątać, szczególnie przy zastosowaniu choćby delikatnego lub tez bardziej twardego szantażu

... z tego, co napisałaś wywnioskowałem, że boisz się tych czarnych, zakapturzonych i czerwonookich, [..a może się nie boisz, tylko tak sobie pisałas,… ty to wiesz] ..wiec nie kusiłbym tych "źle się bawiących" choćby tylko swoim nickiem „złym” czy tylko żle brzmiącym lub ze złemm się kojarzącym, ..bo „bawiący się w zło” mogą potraktować go jako swoiste twoje zaproszenie Ich do "zabaw z tobą w zło" oraz jako przyzwolenie Im na "zabawy z tobą w zło"

..dobrze jest działać zgodnie ze sobą a nie przeciw sobie, choćby tylko [niby] nieswiadomie,

..a jeżeli sa ci potrzebne kontakty ze "żle się zabawiającymi" to wpierw radzę porządnie się w sobie ugruntować oraz porządnie się ugruntować we wszystkim swoim i co twoje, ..nie zachecam do najmniejszej choćby odwagi a co dopiero brawury w tym względzie,..bo to bezwzględni Gracze
  • 0

#18

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dwie rzeczy,po pierwsze piszę się dysgrafia (sic!),a po drugie,to się nazywa wpływ filmów typu Constantine,Demnon the truth story itp,polecam psychiatrę.
  • 0

#19

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli założymy, że to prawda, bo są tacy ludzie, to co mają "schizy", do przewidywania czyjejś śmierci? :| heh, to w takim razie ludzie którzy tworzą psi ball'a też powinni sie wybrać do psychiatry, za dużo dragon ball'a ;/ już nie wspomne o tych co wierzą w UFO...
  • 0

#20

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli założymy, że to prawda, bo są tacy ludzie, to co mają "schizy", do przewidywania czyjejś śmierci? worried1.gif heh, to w takim razie ludzie którzy tworzą psi ball'a też powinni sie wybrać do psychiatry, za dużo dragon ball'a ;/ już nie wspomne o tych co wierzą w UFO...

popieram...

Każdy naskakuje na każdego kto jest nowy i opowiada tego typu historie, a po to jest to forum, żeby pomagać i rozmawiać o takich rzeczach. Jeśli mamy takie zdanie to może zlikwidujmy wszystkie tematy forum mówiące o duchach jak Życie po śmierci lub Parapsychologia. Po co? Ja rozumiem że są ludzie którzy robią se jaja, ale są też tacy którzy potrzebują pomocy (mówię tu ogólnie).

Mówicie, że wiek nie ma znaczenia, a tu ktoś powiedziała, że jest 14latką z bujną wyobraźnią. I tylko dlatego ma bujną wyobraźnię bo ma 14 lat ? Jakby miała 21 lat to by mówiła prawdę? Nie rozumiem was.

Albo idź się leczyć, idź do psychiatry, masz schizofrenie, a jeśli nie ma? Myślicie że ludzie chodzą do psychiatry bo mają omamy, widzą różowe słoniki, Jezusa, Maryje, anioły ? Powinno było się posłać do psychiatryka jeszcze Nostradamusa lub Łucję i innych którzy mieli "zwidy".
Pomyślcie na tym .

Ale się zdenerwowałam... :o >/
  • 0

#21

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I tylko dlatego ma bujną wyobraźnię bo ma 14 lat ? Jakby miała 21 lat to by mówiła prawdę?


Jak by miała 21 to jeeeszcze można by było brać jakieś tam elementy tej opowiastki na poważnie, natomiast jak by miała 25-30 lat to juz bym brał tą historię serio i zalecał wizytę u specjalisty :) Nie żebym dyskryminował małolatów, niech podziękują za to swoim rówieśnikom, którzy nie raz tutaj udowodnili jakie siano w głowie mają wypisując bzdury ot co.
  • 0

#22

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To, że radze komuś żeby poszedł do psychiatry, to nie naskakiwanie, tylko zwykła rada. Ciekawe, że mnie sie psychiatra pytał czy słyszę głosy, czy mam zwidy itp.

Może mieć i 100 lat i bujną wyobraźnie, radosław jest tego najlepszym przykładem.
  • 0

#23

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Albo idź się leczyć, idź do psychiatry, masz schizofrenie, a jeśli nie ma?


Najlepiej udawać, że nic się nie dzieje, że widzimy demony, trzecie oczy i przewidujemy czyjąś śmierć i że jest się całkowicie zdrowym psychicznie człowiekiem. Bardzo fajne podejście. I dziwić się, że później biorą się osoby, które uważają schizofrenie za dar. Zejdźcie na ziemie.
  • 0



#24

pierwszy świadek.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chęć rozgłosu inaczej nie mogę tego wytłumaczyć, nie wierzcie w opowieści o duchach, demonach-zdecydowaną większość można włożyć między bajki...
  • 0

#25

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:omfg:
mithrandir+ Chyba cię nie zrozumiałam, nie mówię, że schizofrenia to dar. Ale pomyślcie, jak dar odróżnić od choroby.
Tak jak pisałam poprzednio, czy to znaczy, że np. Nostradamus, lub inni wizjonerzy są schizofrenikami? Więc po co wierzyć i tłumaczyć przepowiednie wizjonerów, skoro wszyscy są chorzy umysłowo. Może ja porostu nie rozumiem.
... (tutaj akurat mówię ogólnie) ...
  • 0

#26

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Albo idź się leczyć, idź do psychiatry, masz schizofrenie, a jeśli nie ma?

Najlepiej udawać, że nic się nie dzieje, że widzimy demony, trzecie oczy i przewidujemy czyjąś śmierć i że jest się całkowicie zdrowym psychicznie człowiekiem. Bardzo fajne podejście. I dziwić się, że później biorą się osoby, które uważają schizofrenie za dar. Zejdźcie na ziemie.


..najlepiej udawać, że nic się nie dzieje, że nie można widzieć demonów, ..że, nie ma "trzeciego oka" i nie ma osób które przewidują lub widzą czyjąś wkrótce śmierć,... że jest się całkowicie zdrowym psychicznie człowiekiem tylko wówczas gdy sie to zaneguje,...bardzo fajne podejście... i dziwić się, że później biorą się osoby, które gdy widzą to czego widziec nie powinny [ wg wszelkiego rodzaju prawowiernych cieciów] oraz gdy nie radzą sobie z takim niezdrowym i nienormmalnym [wg cieciów] widzeniem to są zmuszone chorować na schizofrenię.... zejdź na ziemię i oprzytomniej,...a nie cieciuj i nie wyśmiewaj tego, czego ci z jakiś ważnych twoich wzgledów już nie staje

..a wszelkim wyznawcom niby to naukowego racjonalizmu, a właściwiej naukowego redukcjonizmu radze zapoznać z jego robaczywymi podstawami, rodem z [pierwszej połowy] siedemnastego wieku .. wynikajacącymi co tu kryć z li tylko impotenctwa kartezjusza [rene descartes] oraz jego kilku kompanów, kolegów z sorbony we wpływaniu na robacze ścieżki,..już najwyzszy czas oprzytomnieć i zmądrzeć,..a nie tylko bezprzytomnie i bezmyślnie cieciować swoje i innych [boskie] umiejetności czy zdolności

..i zastrzegam , że to co powyżej napisałem o impotenctwie kartezjusza nie znaczy, że nie doceniam jego samego, jego intuicji, a szczególnie o naturze rzeczywistości czy grawitacji czy jego wkładu w poszerzenie wiedzy ludzi na ziemi choćby w matematyce czy fizyce, ..już tak jest czy raczej było na ziemi, że zawsze znajda się przy [mało ostrożnym] wielkim ci nędznej postury, którzy zachłystując się wielkością wielkiego, w swoich nikczemnych celach, zrównają go do swego nikczemnego poziomu
  • 0

#27

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przewidywanie przyszłości to raczej rzecz normalna, przynajmniej w moim przypadku (przewidziałam wszystkie śmierci w mojej rodzinie i najbliższym otoczeniu jakie miały miejsce przez całe moje życie). Także prorocze sny nie są aż tak rzadkim zjawiskiem (z tym ze moim osobistym zdaniem sen taki powinien spełnić się najpóźniej 4 dni po wyśnieniu, później już podpada pod przypadek). Obie sprawy uważam za naturalną zdolność człowieka choć jeszcze nie wytłumaczoną przez naukę. Powinnaś się cieszyć ze posiadasz takie zdolności, bardzo sie przydają w życiu. Przynajmniej nie musisz się martwić ,że pewnego dnia nagle zadzwoni telefon i dowiesz się ,że osoba z którą jeszcze parę godzin wcześniej rozmawiałaś teraz nie żyje - będziesz wiedziała o tym wcześniej i zdołasz sie przygotować, pożegnać, nie będzie to dla ciebie takim szokiem.

Zastanawiają mnie jednak te głosy, postacie itp. Powiedz mi, wysypiasz się dobrze? Takie rzeczy mogą być skutkiem niewyspania. Z resztą, nawet jeżeli nie są to idzie się do tego przyzwyczaić. Przecież jakiś demon nie skoczy nagle na ciebie jak w horrorze ;) . Masz wyjątkowe zdolności i powinnaś się z nich cieszyć (no chyba ,że kłamiesz albo wyolbrzymiasz sytuację w co nie wątpię zważając na twój wiek, kiedyś zaczniesz na takie sprawy patrzeć z większym sceptycyzmem). Naucz się opanowywać strach.

Sprawa z kotami jest dość jasna, pewnie ktoś z sąsiadów hoduje czarne koty które cię lubią ;) (albo chcą abyś im dała kawałek szyneczki xD ).

I jeszcze sprawa z tym nieszczęsnym sercem. Sama to przerabiałam, teraz jest już lepiej. Jak usłyszałam od lekarza: Urosłam szybko w krótkim czasie i serce nie nadąża czasami z pompowaniem krwi, z biegiem czasu wszystko się unormuje. Do tego czasu gdy poczuję ucisk w okolicy serca powinnam usiąść aby zapobiec omdleniu. Chociaż nie jestem pewna czy z tobą jest tak samo, lepiej wybierz się do lekarza.
  • 0



#28

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nostradamus, lub inni wizjonerzy są schizofrenikami?


Nostradamus to akurat materiał na inną dyskusje, powiem tylko tyle, że większość jego przepowiedni można podciąnać pod dowolne wydarzenie.

Ale pomyślcie, jak dar odróżnić od choroby


Choćby tym, że Randi nadal czeka
  • 0



#29

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Choćby tym, że Randi nadal czeka


..,,oszust, może za duzo powiedziane, ...pozer randi, XXI wieczny wybawiciel czcicieli robaczej i [już dobrze] robaczywej wiary,...wyniesiony do wskaźnika schizofreniczności XXI wiecznej populacji ludzi ,..dobre sobie to faktycznie stosowny poziom dla oczekujących randi'owskiego zbawienia z robaczywosci ich wiary,..ciekawe kto tu prosi i potrzebuje pomocy w samookreśleniu się?
  • 0

#30

quindo.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja miałem kiedyś w ciągu 3 dni miałem trzy wizje : jedna z nich ktorą pamiętam to widziałem jak jakiś facet sie powisił a za pare dni widziałem to samo miejsce i tego samego faceta co sie powiesil w TV
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych