Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym jestem? czy to normalne????


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#1

BadAngel.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Mam problem, i to duży. Nie jestem jakimś ćpunem nigdy wrzyciu nawet nie dotknełam narkotyka albo papierosa. Jestem normalną dziewczyną. Ale nie dokońca. Od dzieciństwa mam jakieś dziwne sytuacje. Prosze o pomoc bo nie wiem co to jest już od 14 lat szukam odpowiedzi czym jestem? dlaczego ja? czemu musi mi się to zdarzać? itp. Nie kłamię bo nie umiem. Już opisuje co mi się dzieje:

od małego zawsze widziałam cś czego inni nie widzieli. Twierdzili czasem że mam jakieś zwidy albo że zgupiałam. Mało osób mnie rozumie może też dlatego, że wi e o tym tylko 3 osoby no i teraz tu piszę. Gdy byłam mała (do 7lat) przewidziałam śmierć około 30 ludzi. Najgorsze było gdy ja mając dokładnie 5 lat widziałam własną ciotke która 2 tygodnie póżniej umarła (*). Dla małego dziecka jest to szok a gdy mówisz rodzinnie ci biorą cie za wariatke :( ;( tylko jedna osoba z rodzinny umi zrozumieć mnie (ciocia która widzi duchy i wogóle takie tam może kiedyś opowiem). Aktualnie mam 14 lat i mam dojść już tego co widziałam. Wiem ze zaraz ktoś napisze ,,młoda i kłamie" ale to jest prawda. Kontynując cały czas widze czarne postacie wystarczy że zamknę oczy one znikają, czarne koty chodzą zamną. To wydaje się śmieszne ale okropne w rzeczywistości. Ostatnio cały czas widze w moim domu jakąś postać. Albo ide i mi ręka przed oczami macha o.O Widze czerwone oczy wiem wydaje się dziwne i kłamliwe ale to prawda. Słysze głosy które mnie wołają. Nawet w szkole widze już i słysze różne rzeczy, zaczynam się ich bać. 1miesiąc temu zmarła moja sąsiadka w tę noc czułam jak by śmierć chodziła zamną. A tydzień później słyszałam jakby ona szła na korytarzu umnie w bloku! Myślałam że umrę ze strachu! ALbo idąc po schodach (są winndy ale czasem nie działają a mieszkam na 4 piętrze więc musze iść) słysze kroki zamną i głosy. Tak że boję się teraz po nich chodzić. W ogóle dziwne jest że czasem podejde do jakiejś osoby a w sercu szuję jakby mnie pchneła nożem, ból nie do opisania! Raz zemdlałam bo nie wytrzymałam bólu. Gdy ma coś się stać zawsze odczuwam dziwny ból w klatce piersiowej lub słysze głos. Codziennie śni mi się inny sen który się spełnia przez najbliższe 2 miesiące :( ALbo ide i widze nagle oko u kogoś czytałam że ono nazywa się ,,trzecie oko" :o Mogłam bym jeszcze wiele przypadków moich ospisać jeśli będzie trzeba to napisze ale proszę pomóżcie mi! Co mi jest?? Proszę o sęsowne odp. z góry dziękuję ... i prosze jeszcze raz powiedzcie co mi jest <błaga> pozdrawiam.
  • 0

#2

Barton.
  • Postów: 49
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem kim jesteś ale wiem! Wiem to na pewno, że masz dysortografię. I słownik też nie pomaga.
  • 0

#3

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

BadAngel - bawi Ciebie to, poczułaś sie lepiej?
  • 0



#4

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jestem normalną dziewczyną. Ale nie dokońca. Od dzieciństwa mam jakieś dziwne sytuacje. Prosze o pomoc bo nie wiem co to jest już od 14 lat szukam odpowiedzi czym jestem? dlaczego ja? czemu musi mi się to zdarzać? itp. Nie kłamię bo nie umiem. Już opisuje co mi się dzieje:

Aktualnie mam 14 lat i mam dojść już tego co widziałam.
Kontynując cały czas widze czarne postacie wystarczy że zamknę oczy one znikają, czarne koty chodzą zamną. To wydaje się śmieszne ale okropne w rzeczywistości. Ostatnio cały czas widze w moim domu jakąś postać. Albo ide i mi ręka przed oczami macha o.O Widze czerwone oczy wiem wydaje się dziwne i kłamliwe ale to prawda. Słysze głosy które mnie wołają.
..ono nazywa się ,,trzecie oko" :o Mogłam bym jeszcze wiele przypadków moich ospisać jeśli będzie trzeba to napisze ale proszę pomóżcie mi! Co mi jest??


..dlaczego przybrałaś nick zły anioł?..czy złe cię kreci?
  • 0

#5

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Barton jestes bardzo sympatyczny...

BadAngel jestes przedewszystkim nastolatka:)

Ludzie jestescie na forum, ktore nie jest zamkniete na takie sprawy, niewiem czemu od razu naskakujcie i od razu zakladacie "ze nie".
Trzecie oko wedlug atlantow to "organ(?)" ktory odpowiada, za moce paranomalne (np. telekineza). Byc moze masz dar, ktory ma niewielu, jestes jasnowidzem. Duzo razy czytalem o tym, ze ktos przewidywal zdarzenia, czesto te nieprzyjemne. Byc moze, jestes medium, wierze w to, ze kazdy ma jakis dar, i to moze byc Twoj, moze Twoja misja jest pomoc ludziom, ktorzy kogos stracili. A rodzina Cie nie rozumie, bo dla nich nienormalne. Ale wiedz, ze nie zwariowalas, tylko widzisz to czego oni nie widza, dlatego Cie nie rozumieja. Bedzie dobrze:)
  • 0

#6

Barton.
  • Postów: 49
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybacz, ale jak widzę tak oczywiste błędy to mnie po prostu odrzuca.
A co do BadAngel- Może po prostu masz szósty zmysł.
  • 0

#7

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

od 14 lat szukam odpowiedzi czym jestem?


Aktualnie mam 14 lat i mam dojść już tego co widziałam.


Zaciekawiło mnie to, nie powiem.
  • 0

#8

BadAngel.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aidil nie bawi mnie to bo ja to widze i przeżywam i nie raz już zemdlałam mam tego dojść.

vkali- to taki tylko nick wymyśliłam ja od czarnych mocy trzymam się jak najdalej


crc i Barton - dzięki ;) mam pytanko-prośbe czy możecie coś więcej powiedzieć na te tematy albo podać mi link? byłam bym bardzo wdzięczna

Confident - przepraszam miałan napisać od 9 ;)
  • 0

#9

Barton.
  • Postów: 49
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.monasteru...ks.php?b=15&c=5 Może czegoś się dowiesz.
  • 0

#10

BadAngel.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzięki ! przyda się ;)
  • 0

#11

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powodem omdlenia należy sprawdzić.
Co na to lekarz, rodzice ?
Omdlenia wskazują na zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu. Powinno sie je wykluczyć.
  • 0



#12

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

vkali- to taki tylko nick wymyśliłam ja od czarnych mocy trzymam się jak najdalej


...hej, czy czujesz "od czarnych mocy trzymam się jak najdalej"..ale zarazem "wymyślasz???" dla siebie "czarny nick"... w co się ze soba bawisz? ..to ważne i nie staraj się uciec od odpowiedzi na to pytanie,..postaraj się uważnie wsłuchac i wsłuchiwać w siebie oraz po czasie dać sobie [nie nam] klarowną odpowiedź,..jezeli potraktujesz to poważnie będziesz wiedziała kim jesteś oraz co świadomie czynić,..zapewne wówczas zdecydujesz równiez poprzestać zabawiać się sama ze sobą w ciciubabkę,.. powodzenia,..i nie ma znaczenia, że [niby] masz teraz dopiero 14 [ziemskich] lat..co nie znaczy że masz ignorować starszych, tych którzy się jeszcze toba opiekują do uzyskania przez ciebie dorosłosci, pełnoletności,..pamietaj sama ich sobie wybrałaś i pozwól sobie wszystko od nich przyjąc, co mają do przekazania tobie
  • 0

#13

BadAngel.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

vkali- to taki tylko nick wymyśliłam ja od czarnych mocy trzymam się jak najdalej


...hej, czy czujesz "od czarnych mocy trzymam się jak najdalej"..ale zarazem "wymyślasz???" dla siebie "czarny nick"... w co się ze soba bawisz? ..to ważne i nie staraj się uciec od odpowiedzi na to pytanie,..postaraj się uważnie wsłuchac i wsłuchiwać w siebie oraz po czasie dać sobie [nie nam] klarowną odpowiedź,..jezeli potraktujesz to poważnie będziesz wiedziała kim jesteś oraz co świadomie czynić,..zapewne wówczas zdecydujesz równiez poprzestać zabawiać się sama ze sobą w ciciubabkę,.. powodzenia,..i nie ma znaczenia, że [niby] masz teraz dopiero 14 [ziemskich] lat..co nie znaczy że masz ignorować starszych, tych którzy się jeszcze toba opiekują do uzyskania przez ciebie dorosłosci, pełnoletności,..pamietaj sama ich sobie wybrałaś i pozwól sobie wszystko od nich przyjąc, co mają do przekazania tobie


ja się ze sobą w nic nie bawie czy nie mogę sobie taki nick wymyślić przepraszam bardzo? :|

tak Twoja rada też jest mądra. dzięki ;)

Jeśli chodzi o omdlenia to zdarzyło to się tylko 4 razy także nic mi nie jest. :)

Pozdrawiam
  • 0

#14

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BadAngel wiesz nawet jeśli znajdziesz tu odpowiedź na pytania lepiej jest porozmawiać z kimś w cztery oczy. Uwierz mi to jest o wiele lepsze.
Pamiętaj o jednym, ty panujesz nad tym co widzisz. Ty decydujesz, to twoje życie, twoje ciało, twój umysł, twoja dusza. >/ Broń się. Jeśli nad tym nie zapanujesz to oszalejesz albo popadniesz w apatie. Będziesz siedziała na łóżku z chorobą sierocą.. Musisz nad tym zapanować.

>/ O ile mówisz prawdę. Bo jak kłamiesz to będę zła >/ trzymaj się....
  • 0

#15

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Psycholog, Psychiatra, Egzorcysta.

A co do kotków czarnych - jak są obleśne - to współczuje ;)
Pozdrawiam Cie :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych