Skocz do zawartości


Zdjęcie

PSI


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

Glowa3.
  • Postów: 111
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko opiera się na manipulacji energią.. człowiek, który systematycznie trenuje nie potrzebuje takich tekstów, bo sam do wszystkiego dojdzie, czytanie takich rzeczy tylko mąci mu w głowie ^^

Często zdarza się, że umiejętność ta zostaje bardzo szybko przyswojona, co „zmusza” nas i od razu odczytuje czyjeś emocje (smutek, radość, złość itd.). Ze względu na Wasze bezpieczeństwo nie podam jak się nią posługiwać, gdyż ci, którzy zostali mistrzami w tej kategorii, bardzo teraz tego żałują, i mawiają o tym jak o przekleństwie. (Może dla tych, którzy tego naprawdę pragną – na PM.)



Ja znam ten sposób. Chodzi o wizualizację kuleczek energii, które wychodzą z czoła jakiejś osoby i lecą tunelem (zamiast kuleczek można wizualizować sobie strumień czystej energii), tworzą przed nami taki ekran energetyczny w postaci pola, następnie łatwo możemy odczytać co czuje dana osoba.
  • 0

#17

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Abe, nawet nie masz pojęcia, jak bardzo chciałbym być psionikiem.
Niestety, nie potrafie sie stosować do poradnika osoby która nie wie (moim zdaniem) nic o psionice.
Dlaczego tak myślę ? bo nawet taki szary nieutalentowany człowiek jak ja, może stworzyć poradnik dla psioników po przeczytaniu 2-3 arykułów na ten temat.

zacytuje teraz Judasa, 'udowodnij, albo giń'
  • 0

#18

Glowa3.
  • Postów: 111
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prawda.

Edit: Asieńka Głowo prosze stosować się do regulaminu.
3.12 Wpisy typu "aha", "rozumiem", "ok", "dzięki" będą usuwane. Pamiętaj, że poprzednik nie wymaga od Ciebie potwierdzenia, że przeczytałeś jego wpis.
Oczywiście skoro autor tematu nie odpisuje zamykam. Jak Abe zechce cos dopisać to proszę się zgłosić na PW do mnie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych