Skocz do zawartości


Zdjęcie

PSI


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Abe.
  • Postów: 35
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siemx, to jest mój pierwszy post, więc proszę o uszanowanie...

W tym temacie zamieszczę opisy wydarzeń paranormalnych, które można wywołać za pomocą energii PSI. Oczywiście na te zjawiska są inne metody, lecz dla mnie energia PSI w dalszych etapach zaawansowania jest bardzo pomocna i łatwa.

Uwaga!
Nie wierzysz w coś takiego? Świat Astralny czy rzeczy paranormalne lub nawet życie na innych planetach i UFO Cię nie interesują, lub tym bardziej jesteś do tego sceptycznie nastawiony – nie wyrażaj się na ten temat, a nawet lepiej dla Ciebie będzie jak nie przeczytasz tego artykułu.

Rozdział 1. – Informacje początkowe.
Używanie energii PSI nie jest samo w sobie nie jest niebezpieczne, gdy zachowamy umiar i nie będziemy korzystać z tego dla zabawy czy tak zwanego „szpanu”. Przypadkiem możemy natknąć się na potężniejszą duszę i wtedy ciężko będzie się nam uchronić od jej ataków bez pomocnej tarczy na podobnym poziomie astralnym.
Wchodzenie do Świata Astralnego, panowanie nad rzeczywistością, czy zmiany biegu przyszłości też nie są mile widziane, a wykorzystywanie tego do relaksu czy odprężenia są odradzane!

Umiejętności (te typowo mocno zaawansowane) paranormalne są przewidziane dla osób o dobrzej aurze, którzy codziennie wysięgają pomocną dłoń.
Świat Astralny jest to płaszczyzna w innym wymiarze, jednak na podstawie naszego Świata za życia. Służy do pogłębszania wiedzy na temat naszego własnego (nieznanego jeszcze) „JA”, jak i szukaniu odpowiedzi do sytuacji patowych od istot mądrzejszych (byty w Świecie Astralnym).

Większość pewnie z Was myśli „Ooo super! Chciałbym spróbować, to musi być fajne pchnąć kogoś kulą energii! (itd.)” – Te podejście jest złe!
Dwie główne przyczyny:
-Z takim nastawieniem nauka umiejętności paranormalnych z pewnością Wam nie wyjdzie.
-Możecie zostać ukarani za używanie Świata Astralnego i umiejętności paranormalnych do zabawy.

Czemu akurat „ukarani”? Pamiętajcie, że Świat Astralny nie jest Waszą własnością! Nie jest nam dane wchodzenie do niego za życia tu na Ziemi. W Piśmie było napisane o podobnej treści: „Samobójstwo jest też grzechem, gdyż tylko Bóg decyduje, kiedy masz umrzeć!” – Podobna sytuacja jest tutaj.
Osobiście odradzam. Mój kolega przedawkował wykorzystywanie swoich umiejętności (a spokojnie dałbym mu miano mistrza), za co nagle (!) oślepł. Mam nadzieję, że ten argument i przykład starczy i zachęci do „oszczędzania”.

Rozdział 2. – Energia PSI. (NOWICJUSZ)


Jest to energia wytwarzana poprzez nasze umysły, co za tym idzie, dla każdego będą to inne bodźce, które będą wytwarzać największe ilości energii. Tak samo będzie z metodami (i przeżyciami!). Każdy wychowywał się w innym miejscu, inaczej, w innej rodzinie itd.

Istnienie energii PSI zostało potwierdzone naukowo!
Posługujemy się nią i tworzymy za pomocą wizualizacji.

Najważniejsza zasada!
Każdy robi wszystko inaczej! Nie ma czegoś takiego jak „Najlepszej metody”. Tutaj jesteś samoukiem, bo to MOC TWOJEGO UMYSŁU. Musisz dojść do wszystkiego sam, co Ci pomaga najbardziej.

Uwagi:
PSIonikę odradza się ludziom z częstą migreną i nadciśnieniem. Podczas pojawiania się dziwnych objawów, gdy trenujemy – odradza się dalszych treningów!

Źródło:
Jak już mówiłem, jej źródło zależy od właściciela. Przyznam się, że osobiście wręcz kocham ogień, przez co wyobrażam sobie, że energie pozyskuję właśnie od niego i takowóż moją energię przedstawiam.
Wizualizuję sobie, że Ogień przechodzi z jądra Ziemi powoli, po czym dochodzi do mojego ciała, a potem wykorzystuję ją do tego, czego zapragnę właśnie zaraz wykonać. Pomagają mi świece, gdyż wtedy mogę się skupić na blasku płonącego prawdziwego ognia.
Oczywiście dla zapalonego-matematyka mogą być to wędrujące cyfry z zeszytu do jego ciała, lub po prostu inny żywioł czy czysta energia (PSI).

Podstawy:


Magazynowanie:
Jest to technika pomagająca w PSI-treningach. Polega na oczyszczeniu ciała ze zbędnej energii, a mózgu ze wszelkich myśli.
Po wykonaniu tego nabieramy skupionej energii do ciała (ze źródła) i wypełniamy ją >cały< organizm.

Uwagi:
Może to zrobić każdy, nawet chyba o tym nie wie. Jest to tak zwane „ciężkie odetchnięcie”, podczas uczucia „czegoś ciężkiego na sercu (itp.)” – podobna zasada.
Jedynie treningi i głębokie skupienie pozwolą na wytrenowanie tej umiejętności.


PSI-Ball

Jest to kula energii. Dla średnio-zaawansowanych PSIoników jest on wyczuwalny w dłoniach, a dla zaawansowanych widoczny, czy wyczuwalny dla innych osób.
Tworzymy go wizualizacją, tworząc źródło energii i przerzucając go do dłoni. Możesz je mieć ułożone jak chcesz, byle sobie wyobrazić tworzenie kuli z mocy ze źródła. Myślimy jedynie o tym, by powstała kula z energii tam gdzie chcemy. Jej charakter i cel zależy od naszych emocji. Aby owa kula kogoś nękała, czy zaatakowała – powinniśmy być negatywnie nastawieni do kogoś, lub myśleć o Tym celu. Jeśli zaś ma kogoś wspomóc robimy ją z radością itp.
Zaawansowani nie muszą niczego używać, potrafią stworzyć PSI-balla przed oczyma, czy nawet koło ucha znajomego.

Mój sposób:
Skupiam się, by przed moimi oczami pojawiła się ognista kula, która po chwili się rozszerza od mocy a potem kurczy, dzięki czemu nabiera „stężenia”.

Nie będę się rozpisywał, gdyż tworzenie PSI-Balla jest proste. Osoby „utalentowane” mogą go zrobić od razu, lecz nowicjuszy jedynie za pomocą długiej i mozolnej pracy. Nie trzeba tu głębszej filozofii, jedynie systematyczne treningi.

Uwagi:
Głębokie skupienie!


PSI-Shield

Polega na podobnej zasadzie, co PSI-Ball. Po utworzeniu kuli energii, myślą rozszerzamy ją i zakładamy na ciało jakby mydlany bąbelek.
Od Ciebie zależy i emocji podczas tworzenia PSI-Balla/PSI-Shielda, przed czym ma tarcza Ciebie chronić. Wystarczy, że się skupisz, przed czym chcesz się uchronić nosząc tą tarczę.
Np. boisz się wyśmiania przez dziewczyny, bo „dziwnie” się zachowujesz i w ogóle ich nie możesz poderwać z tego powodu. Myślisz o tym, że się śmieją z Ciebie, a po założeniu tarczy nie widzą tego – przytulają, flirtują i inne miłe rzeczy podczas noszenia tarczy.

PSI-Shield jest bardzo przydatny, kiedy inna osoba atakuje Cię PSI-Ballami, lub chce dostać się do Twojego umysłu, czy serca. Myślisz wpierw negatywnie, (czyli o zaistniałej sytuacji) a potem o założeniu tarczy i skutkach, (czyli koniec prześladowań itp.)
Oczywiście najlepiej, żebyś sam znalazł swój sposób!

Mój sposób:
Mam ognistego PSI-Balla, myślę, co mnie dręczy, po czym zakładam „bąbelek” i wizualizuję sobie jego pozytywny skutek.

Uwagi:
Głębokie skupienie, jak i możliwość skupienia się kilku rzeczy na raz.


Empatia
UWAGA:
Często zdarza się, że umiejętność ta zostaje bardzo szybko przyswojona, co „zmusza” nas i od razu odczytuje czyjeś emocje (smutek, radość, złość itd.). Ze względu na Wasze bezpieczeństwo nie podam jak się nią posługiwać, gdyż ci, którzy zostali mistrzami w tej kategorii, bardzo teraz tego żałują, i mawiają o tym jak o przekleństwie. (Może dla tych, którzy tego naprawdę pragną – na PM.)

Uwagi:
Niebezpieczne ze względu na brak spokoju czyimiś odczuciami. Nie warto porównując do skutków.


Telepatia
Jest to porozumiewanie się z drugą osobą/grupą osób/zwierzętami, dzięki sile umysłu.
Technika jest bardzo prosta, lecz może się zakończyć podobnie do empatii, co bardzo rzadko się zdarza, więc nie uważam opanowania tejże zdolności za niebezpieczną.

Mój sposób:
Zamykam oczy, wyobrażam sobie drugą osobę. Widzę ją, co do wszystkich szczegółów i zamieniam się w kulkę niewidzialnej energii, przybliżam się. Coraz szybciej i z prędkości wpadam do jej umysłu widząc, co ma „zapisane”.

Uwagi:
Głębokie skupienie. Wysoki poziom umiejętności PSI-pochodnych.


Telekineza
To jest chyba temat, który każdego interesuje.
Jest to technika przenoszenia/podnoszenia przedmiotów za pomocą siły umysłu.

Mój sposób:
Najpierw magazynuję energię, po czym oddaję całą do dłoni i skupiam się bardzo nad tym, co chcę zrobić, czyli np. podnieść długopis. Przysuwam trochę do niego dłonie i wyobrażam sobie, jak energia PSI jest wydłużeniem moich dłoni i podnoszę za jej pomocą długopis do góry.

Uwagi:
Ciężko osiągnąć tak wysoki poziom zaawansowania, by robić to zawsze, jednak jest to najbardziej wymagająca technika w dziale Nowicjuszy, jeśli chodzi o PSI.



Oto wszystko, co PSI-Nowicjusz, który każe siebie tak nazywać powinien umieć. Może mu to zająć kilka lat, lub miesięcy. Zależy od „talentu”.


Rozdział 3. – Energia PSI. (ŚREDNIO-ZAAWANSOWANI)
-Nie pojawi się-

Rozdział 4. – Energia PSI. (MISTRZ)
-Nie pojawi się-
  • 0

#2

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Empatia
UWAGA:
Często zdarza się, że umiejętność ta zostaje bardzo szybko przyswojona, co „zmusza” nas i od razu odczytuje czyjeś emocje (smutek, radość, złość itd.). Ze względu na Wasze bezpieczeństwo nie podam jak się nią posługiwać, gdyż ci, którzy zostali mistrzami w tej kategorii, bardzo teraz tego żałują, i mawiają o tym jak o przekleństwie. (Może dla tych, którzy tego naprawdę pragną – na PM.)

Znawco umiejętność, hmm. To rodzaj odczuć wypracowanych bądź nabytych i z reguły nabywa się to z wiekiem i doświadczeniem, oraz w drodze rozwoju emocjonalnego i dlatego nie należy wywoływać niczego na co się nie jest gotowym.

Uwagi:
Niebezpieczne ze względu na brak spokoju czyimiś odczuciami. Nie warto porównując do skutków.

Czyzby empatia to swego rodzaju opętanie? Gdy ktoś czuje smutek i ja to odczuwam to co też staję się smutna? Przecież nie przejmuje się czyiś odczuć, tylko się wie co inni czuja.


Mój sposób:
Zamykam oczy, wyobrażam sobie drugą osobę. Widzę ją, co do wszystkich szczegółów i zamieniam się w kulkę niewidzialnej energii, przybliżam się. Coraz szybciej i z prędkości wpadam do jej umysłu widząc, co ma „zapisane"

A nie jest to przypadkiem tak, że nie ty wpadasz w czyjś umysł tylko informacja jest przenoszona z jednego umysłu do drugiego za pomocą energii , fal?

Oto wszystko, co PSI-Nowicjusz, który każe siebie tak nazywać powinien umieć. Może mu to zająć kilka lat, lub miesięcy. Zależy od „talentu”.

Jesteś mistrzem? Wiesz co kto powinien umieć by się nazywać nowicjuszem?

Rozdział 3. – Energia PSI. (ŚREDNIO-ZAAWANSOWANI)
-Nie pojawi się-

Rozdział 4. – Energia PSI. (MISTRZ)
-Nie pojawi się-

Ciekawe dlaczego? Jestem zbyt głupia by zrozumieć, czy może za wysokie progi dla userów paranormalne?

Witam Mistrza

Istnienie energii PSI zostało potwierdzone naukowo!

Kiedy i kto udowodnił?
  • 0



#3

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Uwaga!
Nie wierzysz w coś takiego? Świat Astralny czy rzeczy paranormalne lub nawet życie na innych planetach i UFO Cię nie interesują, lub tym bardziej jesteś do tego sceptycznie nastawiony – nie wyrażaj się na ten temat, a nawet lepiej dla Ciebie będzie jak nie przeczytasz tego artykułu.


Świetny wstęp sceptyków oczywiście najlepiej do gazu bo tylko przeszkadzają w osiągnięciu doskonałości. Tutaj niestety możesz liczyć na bardzo fachową krytykę :)


Uwagi:
PSIonikę odradza się ludziom z częstą migreną i nadciśnieniem. Podczas pojawiania się dziwnych objawów, gdy trenujemy – odradza się dalszych treningów!


Zabrakło typowego pouczenia skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, wybranym przewodnikiem duchowym lub ewentualnie księdzem.
  • 0



#4

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomijając już to że tematy o praktykach PSI w tej chwili walają się na forum i nie potrzeba pisać tych samych rzeczy w nowym temacie.
  • 0

#5

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oczywiscie żadna z tych możliwości nie była i nie będzie zaprezentowana choćby Randiemu. Dziękuje takim poradnikom
  • 0



#6

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to przypomina gry rpg :D Bawią się autosugestia, a później będzie płacz że widzą jakieś duchy :D
  • 0

#7

Bizmut.
  • Postów: 60
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Następne wcielenie Felixa...

Na forum jest taki user Marcin Lachowicz. Jakiś czas temu zaproponował pewnemu hmm...psionikowi test jego umiejętności. Niestety tamten użytkownik...nie mógł dotrzeć na miejsce i test nie wypalił. Jeżeli jesteś osobą, która pisze poradniki dla ludzi bawiących się psi, to sam pewnie coś umiesz:) Jeżeli umiesz, to możnaby nagrać Twoje umiejętnośći, sceptycy padną wtedy do Twoich stóp, a sam zarobisz miliony. Piękna perspektywa, ale TYLKO wtedy kiedy naprawdę coś umiesz.

A na dzień dzisiejszy powiem: dopóki tego nie zobaczę na własne oczy to nie uwierzę.
  • 0



#8

Bartos Krwawy.
  • Postów: 110
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PSI-onikom się ciężko żyje na świecie czasami mówią że jesteśmy chorzy na mózg ale nie przejmuje się dla innych wszystko co nieznane jest złe :) :) :) :) :) :)
  • 0

#9

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Można tylko zaprosić do wspólnego poznawania i odczuwania światów subtelnych.
Są ochotnicy ?
  • 0



#10

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Telekineza
(...)
podnoszę za jej pomocą długopis do góry.


Pokaż.

Istnienie energii PSI zostało potwierdzone naukowo!


Pokaż.
  • 0

#11

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To Fenix powstał z popiołów!

Ale jednak dla tych, co w to wierzą - art interesujący. A wy się czepiacie. Przecież jest disclaimer:

Uwaga!
Nie wierzysz w coś takiego? Świat Astralny czy rzeczy paranormalne lub nawet życie na innych planetach i UFO Cię nie interesują, lub tym bardziej jesteś do tego sceptycznie nastawiony – nie wyrażaj się na ten temat, a nawet lepiej dla Ciebie będzie jak nie przeczytasz tego artykułu.


No więc, czego się czepiacie :] Czyta się disclaimery.
  • 0

#12 Gość_Captain Jack

Gość_Captain Jack.
  • Tematów: 0

Napisano

Abe, jedyne co chciałbym wiedzieć to to, skąd czerpałeś swoją wiedzę?
  • 0

#13

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mogę już zamknąć?
  • 0



#14

Bizmut.
  • Postów: 60
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z całym szacunkiem, ale chciałbym usłyszeć na łamach forum odpowiedź autora tematu, czy nie neguje swoich umiejętności i czy jest w stanie zrobić rzeczy o których napisał tzn. podnoszenie długopisu siłą woli. Prosiłbym o niezamykanie tematu do tego czasu.

Użytkownik Bizmut edytował ten post 03.06.2008 - 23:09

  • 0



#15

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Źródło?
Bo na 1015421574% nie napisałeś tego sam.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych