Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkanie VRP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#76

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pytanie podstawowe:

Czego oczekujecie i jak widzicie taki zlot?



#77

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam propozycję. Może zorganizujmy zlot zapoznawczy ale i tę konferencję? To fakt sam tu długo nie jestem ale gdy widzę jak za każdym razem probuje się prać swoje prywatne brudy w tematach to mi się źle robi. Przemo z konferencją to wymyślił dobrze, wziął bym w czymś takim udział. Ale zlot zapoznawczy to sądzę nic złego. A spotkać się pod "banderą" VRP to chyba nic złego? Nawet jeśli "Zarząd" miał by do tego pewne problemy zawsze można się dogadać. Jesteśmy tylko ludźmi....



#78

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam, temat dodaję do ignorowanych.

- właśnie widać.

Przepraszam, że tak zapytam, ale kto organizuje zlot? Smok? Mango? Mam rozumieć, że ustaliliście wszystko z Zarządem? Będzie to oficjalny zlot? Przygotowane jakieś prezentacje? Jakiś program? Noclegi wyżywienie itp?

No to życzę miłej rozmowy o niczym.


Dalej:

Napiszę wprost. Wszyscy malkontenci to osoby, którym nie podoba się coś na forum, ewentualnie które dostały warny i mają urazę.

Ciekawe...

P.S
Właśnie tak działa moderator wsadza wszędzie swoje 3 grosze i niszczy temat.

#79

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ta rozmowa nic nie wnosi oprócz kłótni. Nie wiem o co chodzi tym którzy mieszają. Chcecie zlotu czy może zadymy na forum?



#80 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Przestańcie biadolic. Sami jesteście sobie winni.Wszystkimi dyrygujecie i słowem się odezwac nie można. Nikt tu zadymy nie robi, bez przesadyzmu.. Takie Twoje zbulwersowanie Przemo, że Zarządu nie poinformowano jest trochę żałosne i myślę, że to podziałało na sporą grupkę użytkowników, jak czerwona płachta na byka. Była gadka i rozkminka a Wy zrobiliście z tego Zarządczy Cyrk.

Trza wyluzowac i wtedy sobie kmincie dalej.

#81

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jednak jeśli mamy się spotkać, żeby wypić piwo to jestem na nie.

Tak, zabroń! "Nie możecie się spotkać! You shall not pass!". Mniam, faszyzm.

Przede wszystkim trzeba zapytać samych uczestników czego oczekują. Porobić ankiety w działach forum i ustalić o czym chcą rozmawiać. Wybrać tematy. Dalej trzeba przygotować materiały, ustalić formę. Później stosownie do wybranych tematów, rozesłać maile do ludzi

Mieszamy demokracje z faszyzmem? Norma ;) Ale do rzeczy: Przemo, Tyś doświadczony, Tyś z Nierządu, i Ty mówisz kto powinien być, co ma się pojawić.
Skoro Rozrząd nie był na tyle sprytny by zacząć to organizować, to o co właściwie chodzi? Czy nie można się na oficjalnym forum nieoficjalnie umówić? Zgań ludzi, że w obliczu Waszej ignorancji, coś sami zaczeli robić.

...A może zwyczajnie chodzi o to, że nikt na klęczkach nie przyszedł prosić czcigdny Zarząd by ten zajął się zlotem?

...Gdzie ta keja, przy niej ten jacht, gdzie ta koja wymarzona w snach...



#82

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Albo wam cos nie tak z głowami albo macie czystą przyjemność by dokuczyc i obrażać Przema.
Wam to trzeba 100 razy pisać że róbcie sobie zlot nikt wam nie broni i nikt nie bronił. Przemo nigdzie nie napisał że komuś zabrania pić alkohol ale skoro dla was priorytetem jest sie opić w gronie userów tegoż forum to wasza wola.
Jak dla mnie możecie sobie robić co wam się podoba i organizować jak wam się podoba, ale jak dobrze pamietam z zeszłego roku to sam Eurycide zgodził się na zlot firmowany VRP pod warunkiem że jego organizacją zajmie się ktoś z zarządu.
Plujcie jadem dalej, może zniechęcicie kilka osób do robienia czegokolwiek dla forum i wówczas może uda wam się zająć ich miejsce.
Muhad wrócił i sieje zamęt.
Przekręcanie słów czepianie się tylko dlatego że się nie umie czytać ze zrozumieniem to wasze podstawy.



#83

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem tej wojny. O co wy się kłócicie? Przemo mówił o konferencji, Smok o zlocie. Gdzie tu miejsce wśród dwóch zupełnie różnych form preferowanego spotkania miejsce na kłótnie. Zwłaszcza, że ani jedna ani druga strona nie negowała żadnego z nich. Straszna pyskówa na forum się ostatnio uskutecznia.



#84

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja to widzę tak. Ciągłe obrażanie się nie ma sensu. Lepiej już faktem zamknąć temat i skończyć te pranie brudów. Jesli naprawdę nikomu nie zależy na zorganizowaniu takiego zlotu to ok. Ja ze swojej strony czuję się winny tego co się tu wyprawia, temat został założony przeze mnie. Ale jeśli chcecie go kontynuować, w sposób kulturalny to bedę zadowolony gdyż zależało by mi na zorganizowaniu zlotu, może nie oficjalnego ale pod "banderą" VRP. Tak jak to wcześniej powiedziałem, konferencja o której mówił Przemo też jest do zorganizowania. Trzeba tylko zastanowić się o co Wam wszystkim chodzi. O dopier*alnie sobie nawzajem, o poniżenie "Zarządu" czy o obalenie "złych, niecnych i w ogóle bee" władz.



#85

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zróbcie sobie zlot pod hasłem "zlot UŻYTKOWNIKÓW VRP", no na to chyba nie będziecie musieć dostać pozwolenia od wszechPRZEMOgącego :)

#86

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

darokrol a coś Ty się tak tego Przema uczepił? Co On Ci złego uczynił? Dostałeś kilka dni wakacji i teraz będziesz się o to wykłucał i szukał zaczepki. Rób tak dalej , a na pewno spodziewaj się szybkiego wylotu z forum.



#87 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Po pierwsze. Tu nie chodzi o to kto chce pic alkohol a kto nie chce go pic. Aśka, tu nie o to się rozchodzi i chyba już dawno powinnaś na to wpaśc. Chodzi o to w jaki sposób "Zarząd" traktuje zwykłych użytkowników. Kim Wy jesteście by się tak obnosic do Mango czy do kogokolwiek? Smoku założył temat (nie jest niczemu winny), zaczęła się rozmowa a Przemo Wyskoczył z tekstem - to dalej rozmawiajcie o NICZYM zjeżony tym, że nie poinformowano Zarządu.

Ile trzeba takie rzeczy tłumaczyc Wam "wszechmogącym", że tu nie chodzi o pomysły, tylko o traktowanie ludzi?

Po drugie przed pierwszym zlotem napadliście na Szadę i zlot popsuliście. Były niesnaski itp. a wtedy w "Zarządzie" jeszcze nie byłeś drogi Przemku. Historia się powtarza, tylko wyskakujesz z innej pozycji i radzę Ci, jeśli nie chcesz zrazic do siebie swoje jaskółeczki - to pilnuj słownika i postawy wobec użytkowników - nie wywyższaj się, bo to jest tylko forum a nie jakaś instytucja, gdzie jest prezes a reszta na dyktando !
Komuś chyba palma odbiła albo role się pomyliły i ktoś tu za bardzo wziął sobie rolę do serca. To tylko głupi internet a Wy macie już trochę latek na głowie. Chociaż to nie upoważnia Was do tego by miec monopol na znajomośc życia.


Zarządca.... phiii..


P.S: a Ty Smoku nie przesadzaj i nie podjudzaj !

#88

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A może tak zamknąć temat, bo już ze trzy razy przeczytałam wypowiedź o mnie beze mnie? Bitka się zrobiła z niewinnej propozycji spotkania.

#89

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam,

moim zdaniem powinniśmy rozdzielić temat zlotu od tematu konferencji. W tym drugim przypadku, faktycznie potrzebne są przygotowania, większe środki finansowe, "program spotkania". W tym pierwszym jedynie lokalizacja i wstępne oszacowanie kosztu noclegu / dojazdu. Jednakże...

aby zlot był promowany na stronach forum muszą być spełnione poniższe punkty, tj:

- tylko osoby pełnoletnie (niepełnoletnie z pozwoleniem rodzica)
- wśród członków zlotu musi być przynajmniej 1 moderator

tylko w takim przypadku zlot możemy nazwać "oficjalnym" i promować go poprzez reklamę na łamach forum. Oczywiście nikt nie ma i nie może mieć wpływu na osobiste decyzje użytkowników, dlatego oczywistym jest, że mogą być (i są) organizowane zloty nieformalne, ale w takim przypadku nie można ich nazwać oficjalnymi i wszelkie "zapisy" na takie zloty na łamach forum nie mogą się odbywać.

Temat otwieram do wyjaśnienia sprawy zlotu



#90

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam. Mimo później pory nocnej proponuję najpierw :
1. Ustalić miejsce spotkania (najprawdopodobniej okolice centralnej Polski)
2. Ustalić liczbę osób chętnych na taki zlot,
3. Ustalić jednolity termin tak aby pasowało wszystkim,
3. Ustalić pewne kryteria związane ze zlotem.


Wszelki informacje będą udzielane w tym temacie. Osoby chętne wzięcia udziału w owym zlocie proszone są o kontakt na PW lub na numer gg podany w moim profilu.

Z góry dziękuję i zachęcam do wzięcia udziału w owym zlocie.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych