Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkanie VRP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja nie mam żadnego problemu :)
"Zarząd" ma problem, nawet widac to było - kiedy się zjeżył.

Ja nie strzeliłem tekstami typu - A ktoś uprzedził "Zarząd"? albo teksty do Mango o życiu?
Rozmowa była luźna, teoria sama.

Nie urządzam samowolki, ale wkurzają mnie takie zagrywki dyktatorskie , jak w przypadku kiedy "Zarząd" zbanował sporo osób, bo "coś tam". Afera była, nie? :)

Mi też dacie bana, bo wytykam Wam pewne rzeczy?

A Ty Asieńka też nie jesteś ani założycielem, ani Administratorem, więc bez takich mi tu pitu pitu :)

#62

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mi też dacie bana, bo wytykam Wam pewne rzeczy?

Mój drogi konstruktywna krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła no chyba że ktoś jej nie umie przyjąć ;)



#63 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Konstruktywnie to uciekasz z podkulonym ogonem, bo wiesz że mam rację :)

Wy to macie jakąś manię na punkcie zarządzania. Wszystkich chcecie ustawiac jak w zegarku. A jak sprzeciw, to BAN.
Dobra, daję sobie siana bo nie mam zamiaru dyskutowac z niepoważnymi 40latkami.

Wszyscy co byli zainteresowani doskonale wiedzą i pamiętają, kto doprowadził niemal do upadku zlot numer 1.
Szada wie najlepiej.
Dziś sytuacja się powtarza.

#64

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drogi Muhadzie, albo jesteś zwykłym pieniaczem, albo totalnie nie rozumiesz, nie chcesz zrozumieć o czym piszę.

Bo przepraszam kto ma szukać sponsorów/wystawców? Kto ma nawiązać korespondencję z ciekawymi ludźmi? Oczywiście może to być wytypowany użytkownik forum, ale MUSI mieć pełnomocnictwo Administratora, bo kto w przeciwnym razie poważnie go potraktuje?


Drogi seniorze super moderatorze Przemo z Wielkim Doświadczeniem życiowym. Twoje słowa to święta prawda. W przypadku, gdy użytkownik otrzyma pełnomocnictwo Administratora VRP nawet NASA nie odmówi takiej osobie wycieczki w kosmos.

P.S
Gratuluje rób tak dalej.

#65

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zacytuję pewnego znanego eksperta: "He..he..he"
Widze, że zlot w tym roku nie wypali raczej. Widząc po postach trochę ludzi nie wie co to jest zlot i na czym polega - co jest na nim najważniejsze :) Myślę, że założycielowi tematu chodziło od początku o nieoficjalny zlot (VRP użył jako skrótu myślowego), żeby pogadać niekoniecznie o para, a nie konferencję jakąś, która wymaga tak przeogromnej organizacji. Przecież wałkujemy to codziennie.


Muhad: czyżby osoby, które miały najwięcej do powiedzenia w sprawie zlotu przed nim, nie odpowiadało nic, nie pojawiły się na nim? ;)



#66

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wy to macie jakąś manię na punkcie zarządzania. Wszystkich chcecie ustawiac jak w zegarku. A jak sprzeciw, to BAN.

Święte słowa :P
Także spontaniczny, młodzieńczy zryw został stłumiony biurokracją ZARZĄDU :) . Jak to dumnie brzmi.
Powiem tylko tyle, skoro ZARZĄD czyt. Przemo ma plan zjazdu, wie co w danej minucie będzie się działo to ja z chęcią przeczytam wstępny plan oficjalnego zjazdu VRP. Bo jak na razie to mówisz że tylko gadamy, a tymczasem sam gadasz :P .

#67

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od samego początku myślałem, że byłby to zlot na zasadzie spotkania się ludzi których kojarzy się z forum.
Zlot, a konferencja to zupełnie co innego. I nie było tu nic o konferencjach. Nie rozumiem czemu od razu demonizować niewinny zlocik.



#68

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chłopie to zabawa, nie praca :)
Zrobisz takie przygotowania to się ludziom odechce gdziekolwiek jechać :P .
No ale ok, skoro dyskutujecie w gronie zielonych do których już nie należę to zdanie moje aby zrobić paranaukowy towarzyski zlocik, nie drętwy i nie bezmyślny i tak jest gó*no :P .

No ale luz, bawmy się w sondy.

#69

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przemo zachowuje sie tak jakby zlot miał być na żywo w TVN24, już powinieneś przygotowywać taką plansze co zawsze jest za politykami na konferencjach
a poza tym widzę z Twoich postów że VRP to wyłącznie admini i modzi, użytkownicy już nie, jak zlot pod szyldem VRP to tylko tak jak chciałaby administracja, bardzo fajnie, na OGame robiono zloty pod szyldem OGame i nikt adminów o zgodę nie pytał, co ciekawe żaden admin nie pluł się z tego powodu mimo tego że alkoholu nie brakowało, raczej w głębi serca cieszył się że ludzie chcą się z sobą spotkać, ale Ty pewnie najchętniej sprzedawałbyś jeszcze bilety na ten zlot i przykuł ludzi kajdankami żeby oglądali do końca wasze prezentacje...

#70

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mylo to sobie organizujcie zlot. Tylko się nie zdziw jak na zlocie będzie 5 osób ;)



#71

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To droga wolna, Wy sobie organizujcie Asieńka swój i zobaczymy to będzie miał 5 osób, chociaż może mielibyście maks. 2.
Też mi szantaż :P

#72

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ech, coś mi się zdaję, że ktoś tu pije do ubiegłorocznego zlotu. Ciągle widzę odwołania do ogniska i piwa oraz urastającego już chyba bo miana związku stałego - określenia - 5 osób.
Trudno, to był pierwszy zlot, zaledwie wprawka. Nie wiedzieliśmy czym to się je. Ja ze swej strony dołożyłam wszelkich starań, żeby to wypaliło. Byla promocja, admin umieścił baner na stronie głównej, dużo ludzi zdeklarowało się przyjechać właśnie w sondzie specjalnej...uznaliście zlot jako oficjalny to teraz nie róbcie we własne gniazdko.

Mówiłam Wam rok temu - Wy zrobicie za rok lepszy, a nam pozwólcie spróbować...
Widać nie ma woli i przyzwolenia na zlot w formie konferencji, co widać po wpisach ludzi. Mi się taki (Twój Przemku) pomysł podoba, choć przeciw luźnej, standardowej formie nic nie mam. Wszystko zależy od preferencji większości, bo na tym to polega chyba.



#73

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mylo to sobie organizujcie zlot.


Ja na samym początku Smokowi mówiłem, że czasu na to nie mam i się odcinam od jakiegokolwiek organizowania. ;)



#74

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie o to chodzi Przemo. Zrozum w końcu że to forum w zdecydowanej większości tworzą zwykli użytkownicy, którzy niejednokrotnie mają trochę lat na karku i wiedzą co czym sie je. Jeśli użytkownicy chcą coś modernizować co jest ich zdaniem potrzebne to nie narzucaj proszę ja Ciebie decyzji tzw. Zarządu bo czuję się jak w jakimś Wielki Bracie, socjalistycznym projekcie gdzie user ma obowiązki, jak je dobrze wypełni to dostanie prawa. A jak będzie podpie*przał że ktoś wykorczył 1 pixel z syganturką i raportował to zostanie współpracownikiem.
Powiem Ci Przemo że nieźle to wymyśliłeś, ale tak jak poprzedni nasz ustrój, to nie przejdzie :D .

#75

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A to wszystko się musi podobać?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych