Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

Amerykanie pokaż± dzi¶ żywego kosmitę


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

zwykly szum medialny zeby lepiej sprzedac produkt


Przeciez gdyby odrazu ujawnil nagranie to w mgnieniu oka byłoby to zdementowane przez ludzi nalezacych do rzadu.
Projekt ujawnienie rownież zrobil duza konferencje, by przedstawic jak najwiecej faktow....A nie, Peckman pokaze odrazu wszystkim nagranie bez zadnego wyjasnienia, kazdy sobie sam obejrzey, ewentualnie przeanalizuje, machnie ręką i powie " eee... bzdura...fake"

Poza tym jak to Bernatowicz mawiał "wszystko co jest szybko zatajane najczesciej jest prawdziwe" czy jakos tak =)


No tak, znowu bezmyslne powtarzanie tych samych sloganow, a chociaz wiesz jaki rzad masz na mysli i co rozumeisz pod pojeciem "rzad" ? czy nie bardzo ? a co do slow Bernatowicza, rownie dobrze mogl powiedziec "jesli czegos nie ma, to znaczy ze jest ukrywane". Dalej sobie desperacko tliumaczcie ze to nie zwykla medialna szopka.
  • 0

#32

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

zwykly szum medialny zeby lepiej sprzedac produkt


Przeciez gdyby odrazu ujawnil nagranie to w mgnieniu oka byłoby to zdementowane przez ludzi nalezacych do rzadu.
Projekt ujawnienie rownież zrobil duza konferencje, by przedstawic jak najwiecej faktow....A nie, Peckman pokaze odrazu wszystkim nagranie bez zadnego wyjasnienia, kazdy sobie sam obejrzey, ewentualnie przeanalizuje, machnie ręk± i powie " eee... bzdura...fake"

Poza tym jak to Bernatowicz mawiał "wszystko co jest szybko zatajane najczesciej jest prawdziwe" czy jakos tak =)


No tak, znowu bezmyslne powtarzanie tych samych sloganow, a chociaz wiesz jaki rzad masz na mysli i co rozumeisz pod pojeciem "rzad" ? czy nie bardzo ? a co do slow Bernatowicza, rownie dobrze mogl powiedziec "jesli czegos nie ma, to znaczy ze jest ukrywane". Dalej sobie desperacko tliumaczcie ze to nie zwykla medialna szopka.


Uuu czyżby¶ probowal mnie atakowac? poza tym nie wnosisz nic do tematu ta wypowiedzia...zmoderuj, wiec sam siebie xD
  • 0

#33

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokre¶lona
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

[url="http://www.ufocasebook.com/Images/alienwindow.wmv"]http://www.ufocasebook.com/Images/alienwindow.wmv[/url]

jeżeli to ten film to nic tylko pogratulować głupoty amerykanów :| brak słów z mojej strony >/
  • 0

#34

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne troszkę. Spodziewałem się czego¶ bardziej zaskakuj±cego. Film nie jest dla mnie przekonuj±cy. I też dziwne jest to, że kamera stoi jak na statywie skierowana w okno, kto by okno w nocy nagrywał ?
P.S. tak w ogóle to przecież za jaki¶ miesi±c miał być ten film...
  • 0

#35

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

dokladnie, film mial byc za miesiac, ale jezeli to ten, a wyglada na ten, gdyz to 'cos' mruga tam itp, niech eksperci oceniaja, czy to true czy zwykla prowokacja, chociaz wyglada dosc autentycznie, w kazdym razie nie wazne jak autentyczny mial byc film, zawsze znajda sie tacy co powiedza ze to fakre :P zobaczymy co z tego wyniknie.
  • 0

#36

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakby kto¶ wygrzebał link na YT do tego filmu to bym był wdzięczny, gdyż mam problemy z WMP :/
  • 0



#37 Go¶ć_osiris

Go¶ć_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Masakra.
Ktoś przebrany za aliena, w masce ufoludka podchodzi do okna.
Żenada.
Jeżeli to ma być dowód czegokolwiek, to na pewno jest to dowód bezdennej głupoty i naiwności ludzkiej.
PS
Chyba jest to następna próba ośmieszenia tych zjawisk i możliwe, iż są to działania celowe i przemyślane.
  • 0

#38

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ruchy glowy jakies nienaturalne i na koniec jakby odlatuje :)
odniosle wrazenie jakby ta glowa byla na patyku

nie znam budowy obcych ale byc moze majac takie duze ciezkie glowy z trudem utrzymuja je na cienkich slabych szyjach i wyglada to tak sztucznie jak na filmiku jednak moim zdaniem to fake
  • 0

#39

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie znam budowy obcych ale byc moze majac takie duze ciezkie glowy z trudem utrzymuja je na cienkich slabych szyjach i wyglada to tak sztucznie jak na filmiku jednak moim zdaniem to fake


Może im nie służy nasza grawitacja :P
  • 0



#40

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

prawdopodbnie film jest autentyczny, czyli sa 2 opcje: albo prawdziwy przedstawiciel jednej z obcych ras, albo ktos w masce, ktora sporo kosztowała : ) zobaczymy na oficjalne rozjasnienie tej sprawy i opinie mam nadzieje ekspertów.
  • 0

#41

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mienso - wrzuciłem filmik na YT http://pl.youtube.co...h?v=ePMCCx9IZjM :)
  • 0

#42

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Mienso - wrzuciłem filmik na YT http://pl.youtube.co...h?v=ePMCCx9IZjM :)


ps. podpisz ze pochodzi to z ufocasebook i opisz co nieco na YT hehe dla rozjasnienia co to i skad sie wogole filmik wzial : )
  • 0

#43

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, dopisałem sk±d pochodzi filmik a tak w ogóle to on już kiedy¶ nie kr±żył w internecie? Jaki¶ znajomy trochę mi sie wydaje.
  • 0

#44

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wielkie dzięki :)

Dla mnie wygl±da na głupi± podróbkę, ale kto wie. Moze obcy maj± twarze z plastiku i mimikę nosorożca? :>
  • 0



#45

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

bez przesady!szkoda o tym pisac:/ :lol2:
  • 0


 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych