Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

Amerykanie pokaż± dzi¶ żywego kosmitę


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#16

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że wreszcie co¶ się ruszy w sprawie u¶wiadamiania mas w kwestii UFO ;) Bo to przyziemne my¶lenie, że jak czego¶ nie zobaczę to nie uwierzę i jednoczesne chodzenie do ko¶cioła i obnoszenie się swoj± wiar± to obłuda polaków i nie tylko... :)
  • 0



#17

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie uwierzę póki nie zobaczę, a nie zobaczę nic prawdziwego póki rz±d sam tego nie ujawni.
  • 0

#18

Slawex.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[..] Ata konferencja o której bedzie?

edit [30.05.08] AlienGrey
Wycięty fragment nie na temat.

  • 0

#19

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedynym problem jest to, że w dzisiejszych czasach stworzenie takiej realistycznej sceny, dla dobrego grafika to z 2-3 dni roboty.

Edit: Obejrzałem i stwierdzam że nawet nie warto tego komentować... chyba że powiedzieć: śmiech na sali! :o
  • 0

#20

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

No wła¶nie ^^ Na razie nie macie co komentować! Na film jeszcze trochę poczekamy...
  • 0

#21

MateuszS.
  • Postów: 91
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zobaczymy - mam nadzieje ze "nie zniknie" i nie okaże się Fake'em
  • 0

#22

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na niekorzysc newsa dziala brak wzimianki na npn
  • 0

#23

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że wreszcie coś się ruszy w sprawie uświadamiania mas w kwestii UFO wink2.gif Bo to przyziemne myślenie, że jak czegoś nie zobaczę to nie uwierzę i jednoczesne chodzenie do kościoła i obnoszenie się swoją wiarą to obłuda polaków i nie tylko... smile2.gif


A kto powiedział, że większość co chodzi do Kościoła to wierzy? Można być równie dobrze wierzącym, bo wypada lub na wszelki wypadek. i w końcu kto powiedział że żeby wierzyć trzeba to robić chodząc do Kościoła? Wiesz... obłuda obłudą, ale jest coś takiego jak tradycja, kultura, etykieta.. I czemu piszesz Polaków z małej litery? Nie czujesz się nim?
  • 0

#24

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że wreszcie co¶ się ruszy w sprawie u¶wiadamiania mas w kwestii UFO wink2.gif Bo to przyziemne my¶lenie, że jak czego¶ nie zobaczę to nie uwierzę i jednoczesne chodzenie do ko¶cioła i obnoszenie się swoj± wiar± to obłuda polaków i nie tylko... smile2.gif


A kto powiedział, że większo¶ć co chodzi do Ko¶cioła to wierzy? Można być równie dobrze wierz±cym, bo wypada lub na wszelki wypadek. i w końcu kto powiedział że żeby wierzyć trzeba to robić chodz±c do Ko¶cioła? Wiesz... obłuda obłud±, ale jest co¶ takiego jak tradycja, kultura, etykieta.. I czemu piszesz Polaków z małej litery? Nie czujesz się nim?


Mały bł±d :) Ale rzeczywi¶cie trochę uogólniłem...
  • 0



#25

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

gdyby to byl rzeczywiscie film ktory niezbicie dowodzi nie tylko istnienia obcyych ale i ich obecnosci na ziemi
oraz ten czlowiek chcialby sie tym podzielic z cala ludzkoscia to moim skromnym zdaniem nie robilby takiego zamieszania ale jak najszybciej udostepnil filmik wszystkim zainteresowanym

cala ta konferencja wyglada mi na najzwyklejszy zabieg marketingowy swego rodzaju reklame filmu ktory ten pan tworzy i ktory zapewne ma mu przyniesc sporo pieniedzy

zwykly szum medialny zeby lepiej sprzedac produkt
  • 0

#26

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[..]
Ale czy filmik bylby tak od razu na youtube? to co tam jest to fake ale poczekajmy na wlasiwy filmik.
Czasami mam wrazenie ze nie chcecie za wszelka cene poznac prawdy.

edit [30.05.08] AlienGrey
Wycięty fragment nie na temat.

  • 0

#27

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

zwykly szum medialny zeby lepiej sprzedac produkt


Przeciez gdyby odrazu ujawnil nagranie to w mgnieniu oka byłoby to zdementowane przez ludzi nalezacych do rzadu.
Projekt ujawnienie rownież zrobil duza konferencje, by przedstawic jak najwiecej faktow....A nie, Peckman pokaze odrazu wszystkim nagranie bez zadnego wyjasnienia, kazdy sobie sam obejrzey, ewentualnie przeanalizuje, machnie ręk± i powie " eee... bzdura...fake"

Poza tym jak to Bernatowicz mawiał "wszystko co jest szybko zatajane najczesciej jest prawdziwe" czy jakos tak =)
  • 0

#28

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

News o kosmicie a tu w komentarzach można przeczytać głównie o kościele i polityce :D Ci którzy już obejrzeli i twierdzą, że to fejk niech się wstrzymają z opinią bo tego filmiku jeszcze nie udostępniono ;)
  • 0

#29

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Posprz±tałem tu trochę.
Następne offtopy będ± bezwzględnie kasowane.
  • 0



#30

Cato.
  • Postów: 48
  • Tematów: 21
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze, że kto¶ chce pokazać prawdę, tylko że pewnie i tak większo¶ć osób będzie j± podważać i negować. Chętnie sobie obejrzę ten filmik jak już będzie. Szkoda tylko będzie gdy kto¶ się przyzna że to tylko kolejny fake i nie potrzebne robienie szumu wokół niego.
  • 0


 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych